Skocz do zawartości
 • Ogłoszenia

  • Tiger-Swat

   Reaktywacja/Przebudowa   15.01.2018

   Drodzy użytkownicy!
   Jak niektórzy z Was mogli przeczytać na grupie facebook, ruszyliśmy z reaktywacja Areny. 
   Na chwilę obecną forum jest w przebudowie, pracujemy prężnie każdego dnia, aby przywrócić Sieci dawną świetność. 
   Nie przejmujcie się chwilowymi błędami, które nie muszą a mogą się pojawić (przeszliśmy na nowszą wersję silnika forum). 
   Mamy nadzieję, że tak jak dawniej tak i teraz - staniemy ramię w ramię na piaskach Areny Pozdrawiamy i witamy serdecznie
Tiger-Swat

Zbiórka na reklamę serwerów.

Rekomendowane odpowiedzi

Szanowni użytkownicy, drodzy Arenowicze!

Z większością z Was znamy się jak łyse konie i wiecie, że jeśli nie ma takiej potrzeby, nie piszemy tego typu postów. Jednakże - na dzień dzisiejszy stajemy przed taką potrzebą. Pragneliśmy przywrócić Arenę, uczyniliśmy ku temu pierwsze kroki i chcemy zrobić o wiele wiele więcej. Ułożyliśmy plan, dzięki któremu Sieć nie osiągnie dawnej świetności - ona będzie jeszcze wspanialszym miejscem niż do tej pory. Istnieje jedna przeszkodza, która pochłania każdego młodego przedsiębiorcę, jest nią brak funduszy. Widzieliśmy pytania odnośnie serwerów, czy będzie cod-mod czy będą inne serwery odpalone, czy zwiększymy liczbę slotów / usprawnimy to co sprawdzone itp - Wszystkie te sprawy zostaną uregulowane, lecz do tego potrzebna jest nam Wasza pomoc. Niniejszym otwieramy zbiórkę pieniężną na Arene.

Dla darczyńców przewidziane są w ramach podziękowania dozgonna wdzięczność Administracji, pamiątkowe zdjęcie z Arabkiem xd , oraz [range vip/donator, vip na serwerze]

Osoba, która znajdzie się w top1 dotacjach spisywanych pod tym tematem, otrzyma nagrodę specjalną - własną rangę imienną (nickową), by wyróżniała się na tle pozostałych użytkowników!

Ten kto chce wspomóc więc proszę aby się zgłosił do mnie.

Pozdrawiamy i liczymy na Waszą pomoc

Administracja.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×