Skocz do zawartości
  • Ogłoszenia

• Tiger-Swat

Reaktywacja/Przebudowa   15.01.2018

Drodzy użytkownicy!
      Jak niektórzy z Was mogli przeczytać na grupie facebook, ruszyliśmy z reaktywacja Areny. 
      Na chwilę obecną forum jest w przebudowie, pracujemy prężnie każdego dnia, aby przywrócić Sieci dawną świetność. 
      Nie przejmujcie się chwilowymi błędami, które nie muszą a mogą się pojawić (przeszliśmy na nowszą wersję silnika forum). 
      Mamy nadzieję, że tak jak dawniej tak i teraz - staniemy ramię w ramię na piaskach Areny Pozdrawiamy i witamy serdecznie
rock'nrolla

[Przyjęty]uda się ?

Rekomendowane odpowiedzi

Nick w grze: Różny .....
Doświadczenie: Chyba mam.
Masz admina na innym serwerze?: Na paru, ale to od mixów .
Staż na serwerze: Miałem duży ... .
Znajomość AMXX (1-6): Nie kojarzę , co to?
STEAM_ID: 0:1:23623195
Możliwość płacenia składek?: Daa.
Dlaczego chcesz admina?: Bo chce!
Kontakt: STEAM
Linki do reklam: Raz robiłem już, ale mogę jutro dokleić jakby był opór nacisk ... .
Link do Gametrackera(GT) . Nie pamiętam, ale na pewno byłem 1 w GT i dużo godzin nabitych .
  • Like 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Co do podania można by było się przyczepić, ale jeśli chodzi o mój głos to wielkie TAK byłeś tu jednym z lepszych adminów, teraz ich potrzeba, jeszcze raz tak!

• Upvote 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mój człowiek, ratowałem Cię w najgorszych momentach xD.

Ja mam nadzieję że z ''dobrym humorem'' wróciłeś jeśli wiesz o co mi chodzi :)

Co do podania to not bad not bad nie powala, jednak byłeś tu z nami, dawałeś radę itd,itp można tak wymieniać bez końca.

Jestem na tak !

• Upvote 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Podanie nie jest najlepiej napisane lecz ze względu na to jaką posiadałeś rangę i co zrobiłeś dla sieci jestem na duże TAK

• Upvote 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Z racji potrzeby amdinów również na TAK. 

Nacisk na reklamy zawszę był jest i będzie zwłaszcza teraz kiedy sieć znów staje na nogi. 

• Upvote 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Fanta jak zwykle lakoniczny, acz dosadny w swoim poście. ;p Wyłapuje cziterów jak baba z Radomia przeceny w supermarkecie - a to pożądana cecha u admina. Na tak.

• Upvote 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wiadomo, że na tak. Trzeba rozkręcić serwer, wyrzucić spalone ścierki z niego, więc się na pewno przydasz. :D

• Upvote 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.