Skocz do zawartości
  • Ogłoszenia

• Tiger-Swat

Reaktywacja/Przebudowa   15.01.2018

Drodzy użytkownicy!
      Jak niektórzy z Was mogli przeczytać na grupie facebook, ruszyliśmy z reaktywacja Areny. 
      Na chwilę obecną forum jest w przebudowie, pracujemy prężnie każdego dnia, aby przywrócić Sieci dawną świetność. 
      Nie przejmujcie się chwilowymi błędami, które nie muszą a mogą się pojawić (przeszliśmy na nowszą wersję silnika forum). 
      Mamy nadzieję, że tak jak dawniej tak i teraz - staniemy ramię w ramię na piaskach Areny Pozdrawiamy i witamy serdecznie
Kacper.

VIP

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, wiem, że wszytko powili się rozkręca i potrzeba cierpliwości, ale chyba dobrze będzie jak rozkręci się szybciej. I może graczy przyciągnie i zatrzyma tu free VIP, lecz tu są dwie możliwości:

1. Free VIP dla Steam, widziałem takie coś na innym serwerze i zazwyczaj 3/4 graczy to są właśnie gracze Steam, myślę, że to przyciągnęło by poważniejszych i dobrych graczy przez co gra z pewnością stała by się ciekawsza. 
  2. Free VIP w nocy, tu akurat każdy wie co to jest, takie coś mogło by przyciągnąć "nocnych Marków". 

Dodatkowo wgrać losowanie VIP'a co mapkę, czyli na początku mapy jeden gracz dostaje VIP'a na okres całej mapy, na koniec jest on zabierany.

Zapraszam do dyskusji, pozdrawiam Kacper

Edit. Wiadomo, że VIP w granicach rozsądku bez, żadnych podwójnych skoków, czy tak jak wspomniałeś ponad 100 hp czy grawitacja, ale z tego co się orientuje tu VIP jest "normalny", więc raczej bez problemu. :D

• Upvote 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Oba pomysły są trafione .

Tylko jeśli chodzi o "normalnego" "VIP'a" ( jeśli można nazwać to normalną grą ... ) . To żeby od nie miał ponad 100 HP , gravitacji większej ITD .

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Z tego wszystkiego chyba najbardziej podoba mi się losowy VIP co rundę. Na pewno jest to miła niespodzianka dla osoby, która takiego dostanie. Będzie mogła go sobie wypróbować i niewątpliwie zatrzyma ją na dłużej na serwerze.

VIP w nocy? Tutaj jestem neutralny, idąc zasadą, że skoro mają wszyscy, to tak jakby nie miał nikt, a przecież część osób płaciłaby za VIPa i mogłaby czuć się pokrzywdzona. Chyba, że darmowy nocny VIP różniłby się od tego płatnego? Z drugiej strony - wiem, że takie zabiegi są stosowane na innych serwerach i dają efekt. :)

Pomysł z VIPem dla steam podoba mi się najmniej. Tacy gracze przeważnie są bardziej doświadczeni i, jak sam napisałeś, po prostu dobrzy. VIP dawałby im niepotrzebną dodatkową przewagę nad słabszymi, mniej wprawionymi nonsteamowcami i odbierał im chęci do gry. Chyba, że to taki chwyt marketingowy. ;)

• Upvote 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Losowanie vipa? Czemu nie... na wielu serwerach spotkałem się z tym i muszę powiedzieć jest to dość fajne jak i skuteczne w zdobywaniu stałych graczy.

Vip w nocy zdawało mi się, że jest to wgrane (przynajmniej kiedyś chyba był ale nwm), Można wgrać na pewno skusi to wielu graczy jak już serwer się rozwinie. Oczywiście ten vip musi mieć obniżone przywileje lub brak niektórych.

Vip dla steam według mnie nie jest dobrym pomysłem, ponieważ byłoby to nie fer w stosunku do zwykłych graczy, którzy tym faktem z całą pewnością nie byliby ucieszeni. Może i tym sposobem przyciągnęlibyśmy graczy doświadczonych ale również rym samym z biegiem czasu tracilibyśmy zwykłych nowych graczy, którzy właśnie w większości napędzają prawie każdy serwer. 

Zobaczymy co na to góra :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Losowy vip jest w sumie najlepszym pomysłem. Grając na innych serwerach spotykałem się z czymś takim, ale  prosiłbym też o wyrzucenie tych zbędnych plugiów zaśmiecających serwer, ponieważ część graczy skarży się na lagi a zamiast nich wgrać właśnie tego losowego vipa.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Osobiście byłbym faktycznie za opcją losowanie vipa raz na mapę, ewentualnie na czas "startu" (albo raczej restartu) Areny - darmowy vip w określonych godzinach / dniach tygodnia (np. "środy z areną" lub "Cztery osiemnastki tylko w naszym wozie" i byłby to vip całodobowy od 18:18 np. we wtorek do 18:18 w środę) - takie propozycje jakże kreatywne. 
Generalnie Administracja zdaje sobie sprawę z faktu, iż darmowego vipa można "uświadczyć" na innych sieciach i robi całkiem elegancką robotę, jednakże idzie w parze to z pewną jakże ważną a często zapominaną zasadą działania każdej sieci. 

Propozycja zostanie rozpatrzona przez Administrację w najbliższym czasie. Dziękuję za uwagi i aktywne wypowiadanie się w temacie. 

Temat zamykam do czasu ogłoszenia decyzji przez Administrację.

Pozdrawiam
~As~

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.