Skocz do zawartości
  • Ogłoszenia

• Tiger-Swat

Reaktywacja/Przebudowa   15.01.2018

Drodzy użytkownicy!
      Jak niektórzy z Was mogli przeczytać na grupie facebook, ruszyliśmy z reaktywacja Areny. 
      Na chwilę obecną forum jest w przebudowie, pracujemy prężnie każdego dnia, aby przywrócić Sieci dawną świetność. 
      Nie przejmujcie się chwilowymi błędami, które nie muszą a mogą się pojawić (przeszliśmy na nowszą wersję silnika forum). 
      Mamy nadzieję, że tak jak dawniej tak i teraz - staniemy ramię w ramię na piaskach Areny Pozdrawiamy i witamy serdecznie
gogol

czas, ac, asysty, voice

Rekomendowane odpowiedzi

1. Proponuję skrócić czas rundy do 2 minut. 2,5 nikomu nie są potrzebne, a jedynie wydłużają i spowalniają grę. Był już taki temat, niestety umarł bez podjęcia decyzji: Czas rundy

2. Wgrać antycheat. Chociaż nie wiem, czy za porządny nie trzeba płacić, ale z doświadczenia wiem, że takie cacko robi robotę. Obecnie, gdy na serwerze nie ma admina, gra jest praktycznie niemożliwa. Cziterzy prześcigają się w zawodach pn. Kto ma lepsze czity, przez co nie raz Arena świeci pustkami. A gdzie indziej widziałem, że adminów mogło nie być przez pół dnia i mimo to serwer pękał w szwach bez oszustów.

3. Zastanowić się nad tymi nieszczęsnymi asystami, bo w nazwie nadal widnieją, choć już od dawna ich nie ma. A jednak to bardzo pożądany plugin.

4. Dzisiaj już bez praw nie mam żadnych problemów z komunikacją głosową. Przedwczoraj po śmierci nie słyszałem nikogo, a inni nie słyszeli mnie nawet w trakcie gry. -_-

• Upvote 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Słuszne uwagi gogol.  :D

1. Zdecydowanie 2 min wystarczą. 

2. AC z pewnością się tu przyda, szczególnie zważywszy na fakt, iż liczba adminów nie jest duża. 

3. Tutaj moje zdanie jest neutralne. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
2 godziny temu, BOKSER/Mlody/ napisał:

aa o 4 wszystko mi dziala chyba nie ma tak a ogolnie co do tamtych puktow to jestm za :D

Działa, bo problem dotyczy tylko adminów.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

co do 4 osobiście posiadając admina wszystko mi działa ale nie wiem możliwe, że to tylko u niektórych lub czasami występuje.

Na resztę punktów nie będę się wypowiadał skonsultuje się z Tigerem bądź Lucasem bądź sami dadzą tu znać.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

1. Zmienione na 2 minuty

2.Wgrane, zobaczymy co z tego będzie. Jak coś nie tak to proszę mi to zgłosić.

3. Napis [ASYSTY] z nazwy serwera został usunięty, jeżeli znajdę dobry plugin z asystami to dodam.

4. Jeszcze nie miałem takiego problemu.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.