Skocz do zawartości
  • Ogłoszenia

• Tiger-Swat

Reaktywacja/Przebudowa   15.01.2018

Drodzy użytkownicy!
      Jak niektórzy z Was mogli przeczytać na grupie facebook, ruszyliśmy z reaktywacja Areny. 
      Na chwilę obecną forum jest w przebudowie, pracujemy prężnie każdego dnia, aby przywrócić Sieci dawną świetność. 
      Nie przejmujcie się chwilowymi błędami, które nie muszą a mogą się pojawić (przeszliśmy na nowszą wersję silnika forum). 
      Mamy nadzieję, że tak jak dawniej tak i teraz - staniemy ramię w ramię na piaskach Areny Pozdrawiamy i witamy serdecznie
Lucas

Arena

Rekomendowane odpowiedzi

Witam tych, którzy jeszcze zostali na sieci. Każdy z Was pewnie się zastanawia co dalej? Jeżeli będzie taka sytuacja jak teraz to odpowiedź jest prosta. Został tylko DD2, który można jeszcze podciągnąć w górę ale jak zwykle nie ma kosztów na reklamę. Ostatnim razem z Bigosem zainwestowalismy po 150zł na reklamę Coda i DD2 ale efekt był słaby a powodem brak adminów. To nie jest żadna prośba o składkę tylko objaśnienie jak to wygląda. Jedyna możliwość to kolejna inwestycja w reklamę na DD2 i możliwość jak najczęstszego wchodzenia na serwer przez każdego z nas. Nikt z Was też nie będzie chciał się złożyć na reklamę jak sieć ma upaść. Jeżeli będę wiedział że zostanie ta ekipa co teraz można pomyśleć o składce na reklamę i jakiejś zmianie na DD2 żeby serwer znowu był full a jeżeli już zrezygnowaliscie z Areny napiszcie poniżej i będziemy mieć jasna sytuację :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Z Areny nie zrezygnowalem, lecz jest bardzo malo czasu (Robota do tego prawko robie). Skladka za admina nie jest niewiadomo jak wysoka wiec tu masz pewnosc, ze z mojej strony bedzie oplacana.

Przydal by sie ktos kto by mial dostep do dodawania adminow na serwer. Sory ze bez Polskich ale na telefonie dlubane.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Trochę osób odeszło, mamy za pasem okres majówkowo - maturalno - komunijny, co też pewnie wpłynęło na niższą aktywność. Ostatnio jeszcze mniej czasu niż dotychczas spędzam na serwerze z tego względu, że jak wejdę i pobanuję cziterów, to zostaję sam. :D

No i wiadomo jak to w życiu - praca, dziewczyna, inne zajęcia, a i zapał też już nie ten. Co do przyszłości, to ciężko stwierdzić, bo od pewnego czasu noszę się z zamiarem rzucenia roboty i wyjechania w Bieszczady (ewentualnie do pracy za granicę :P ), i nie wiadomo jak to będzie. Ale póki Arena jeszcze dycho i ja też, to będę tu.

A co do składki na reklamę, to zależy, ile miałaby wynieść, żeby mi panna do dupy nie nakopała. :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Obecny czas jest najsĹabszy wiadomo ale Krzysiek dobrze wyjaĹniĹ czemu.

JeĹźeli mam mĂłwiÄ za siebie jestem codziennie na dd2, do czasu kiedy byĹ COD teĹź wchodziĹem takĹźe aktywnoĹciÄ z mojej strony nie ma co siÄ martwiÄ.

Kwestia skĹadek, jeĹli chcemy Ĺźeby ta sieÄ jeszcze przetrwaĹa to jest to nieuniknione.

Tak na prawdÄ musimy sami sobie odpowiedzieÄ co dalej i w ogĂłle.

Ja od siebie mogÄ zawsze kawaĹek chleba doĹoĹźyÄ i DD2 powinno znowu rozkwitnÄÄ.

OkreĹlmy w tym temacie cenÄ skĹadki caĹoĹciowej na DD2 i niech reszta siÄ wypowie czy ma moĹźliwoĹÄ wpĹacenia tego grosza na serwer.

Nie ma jednoznacznej odpowiedzi czy jest dalszy sens, kaĹźdy musi indywidualnie to przemyĹleÄ.

Tyle ode mnie ! :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Narazie jest nas trzech. Ja mogę dac 100zł na reklamę od ręki.

Dostałem też propozycję połączenia się z inną siecią ale średnio jestem przekonany.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja nie zrezygnowaĹem i zostajÄ, ale to co ostatnimi czasy siÄ dziaĹo, spowodowaĹo, Ĺźe nawet nie chciaĹo mi siÄ wejĹÄ na serwer czy na forum, bo myĹlaĹem, Ĺźe to koniec. Ty Lucas nie udzielaĹeĹ siÄ na forum, wiÄc byĹ to jakiĹ znak, Ĺźe to upadĹo, ale skoro jest inaczej to mogÄ jakoĹ finansowo za jakiĹ czas pomĂłc. ;v

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja nie zrezygnowałem i zostaję, ale to co ostatnimi czasy się działo, spowodowało, że nawet nie chciało mi się wejść na serwer czy na forum, bo myślałem, że to koniec. Ty Lucas nie udzielałeś się na forum, więc był to jakiś znak, że to upadło, ale skoro jest inaczej to mogę jakoś finansowo za jakiś czas pomóc. ;v

A na jakie forum wchodziłeś ? :) :D Demka dłuĹźszy czas są nie sprawdzone więc skoro nie chce Ci się wchodzić na forum to zrezygnuj z ubt  :P

Co do mnie to przeznaczę trochę złociszy na składkę.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja nie zrezygnowałam. Miałam ostatnio po prostu mniej czasu... Ale również dorzucę się do reklamy. Miejmy nadzieję, że to coś pomoże. :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dobra więc kupuję reklamę na dd2. Jak reszta się dorzuci będziemy przedłużać. Trzeba też przedłużyć ważność serwera bo zostało około tydzień tylko że składek nikt nie opłacał i jest tylko 10wpln :-p

A i składkę na reklamę będziemy wpłacać w widgecie. Potem go dodam do panelu bocznego.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.