Skocz do zawartości
  • Ogłoszenia

• Tiger-Swat

Reaktywacja/Przebudowa   15.01.2018

Drodzy użytkownicy!
      Jak niektórzy z Was mogli przeczytać na grupie facebook, ruszyliśmy z reaktywacja Areny. 
      Na chwilę obecną forum jest w przebudowie, pracujemy prężnie każdego dnia, aby przywrócić Sieci dawną świetność. 
      Nie przejmujcie się chwilowymi błędami, które nie muszą a mogą się pojawić (przeszliśmy na nowszą wersję silnika forum). 
      Mamy nadzieję, że tak jak dawniej tak i teraz - staniemy ramię w ramię na piaskach Areny Pozdrawiamy i witamy serdecznie
Soniacz

Soniacz modek vol 2

Rekomendowane odpowiedzi

Imię: Kamil

Doświadczenie w moderowaniu: Moderatorem nie byłem ale zajmowałem się na innych sieciach działami w sprawie banów także myślę że podołam ;)
Doświadczenie AMXX oraz AMXBans: wystarczające ;)
Na jakim serwerze posiadasz admina?: Multiadmin
Coś o sobie: Upierdliwiec :D Myślę że Ci co powinni zauważyli jaki jestem ;) Nie lubie cwaniactwa, fałszywych ludzi itp
Dlaczego Ty?: Dobre pytanie :D Patrząc na niektóre rzeczy i stosowanie reguł chciałbym coś w tym zmienić. W ubt czasami nie ma co robić a podczas nudy mógłbym trochę sprzątnąć forum ;) A trochę by się przydało w niektórych tematach/działach z racji tego że lubię gdy na forum jest porządek a nie zbędne posty i tematy itp ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Na tak. :) myśli rozsądnie i jest odpowiedzialny. Wywiązuje się bardzo dobrze ze swoich obowiązkĂłw. :) Daje sporo propozycji co do zmian na forum, czy serwerach. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tak jak w poprzednim podaniu jestem na tak. Bardzo dobry kandydat na ową posadę. Wymagania spełnia i przyda się. Tak. :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Podanie przyjÄte.

Tak jak w przypadku Maciuli, nie ma z tobÄ problemĂłw, wykonujesz swoje obowiÄzki jak naleĹźy. UwaĹźam Ĺźe poradzisz sobie na owej randze :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.