Skocz do zawartości
  • Ogłoszenia

• Tiger-Swat

Reaktywacja/Przebudowa   15.01.2018

Drodzy użytkownicy!
      Jak niektórzy z Was mogli przeczytać na grupie facebook, ruszyliśmy z reaktywacja Areny. 
      Na chwilę obecną forum jest w przebudowie, pracujemy prężnie każdego dnia, aby przywrócić Sieci dawną świetność. 
      Nie przejmujcie się chwilowymi błędami, które nie muszą a mogą się pojawić (przeszliśmy na nowszą wersję silnika forum). 
      Mamy nadzieję, że tak jak dawniej tak i teraz - staniemy ramię w ramię na piaskach Areny Pozdrawiamy i witamy serdecznie
MaCiuLa

MaCiuLa Moderator

Rekomendowane odpowiedzi

ImiÄ: Maciek
DoĹwiadczenie w moderowaniu: Pierwszy raz.
DoĹwiadczenie AMXX oraz AMXBans: Admin i UBT.

Na jakim serwerze posiadasz admina?: DD2.
CoĹ o sobie: Maciek, 17 lat, muzyka, sport nie interesuje mnie zbytnio xD i tyle :)
Dlaczego Ty?: MyĹlÄ Ĺźe mogÄ sobie poradziÄ tak samo jak poradziĹem sobie z funkcjÄ UBT <-- PrzykĹad.

W poprzednim podaniu nie wyszĹo no cóş, ale sprĂłbuje jeszcze raz :)

Do odwaĹźnych Ĺwiat naleĹźy tak mĂłwiÄ :D

• Upvote 3

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Na pewno przyda się wam kolejny moderator, przecież tutaj taki syf jest i tyle tematów każdy piszę że z pewnością przydadzą się nowi moderatorzy..

• Upvote 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Masz moje tak. :) Aktywny, bezkonfliktowy, ogarnięty. :) Tylko pisząc podanie mogłeś się bardziej postarać. :D 

• Upvote 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

MyĹlÄ Ĺźe dasz radÄ na tym stanowisku.

Nie ma z tobÄ problemĂłw, wykonujesz swoje obowiÄzki jako UBT i to daje duĹźy plus. Mam nadziejÄ Ĺźe na stanowisku Moderator dasz radÄ :D

Podanie PrzyjÄte.

• Upvote 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.