Skocz do zawartości
  • Ogłoszenia

• Tiger-Swat

Reaktywacja/Przebudowa   15.01.2018

Drodzy użytkownicy!
      Jak niektórzy z Was mogli przeczytać na grupie facebook, ruszyliśmy z reaktywacja Areny. 
      Na chwilę obecną forum jest w przebudowie, pracujemy prężnie każdego dnia, aby przywrócić Sieci dawną świetność. 
      Nie przejmujcie się chwilowymi błędami, które nie muszą a mogą się pojawić (przeszliśmy na nowszą wersję silnika forum). 
      Mamy nadzieję, że tak jak dawniej tak i teraz - staniemy ramię w ramię na piaskach Areny Pozdrawiamy i witamy serdecznie
Kuba.

Grzeczny Kuba moderatorem? ^^

Rekomendowane odpowiedzi

â˘ImiÄ: Kuba

â˘Wiek: W tym roku 19 :D

â˘DoĹwiadczenie w moderowaniu: MiaĹem tutaj moderatora, a jeszcze wczeĹniej j@ na innej sieci.

â˘DoĹwiadczenie AMXX oraz AMXBans: ByĹem tutaj ubt, a obecnie adminuje

â˘Na jakim serwerze posiadasz admina?: Na wszystkich serwerach Arenki mam admina ;v

â˘CoĹ o sobie: ChĹopak z DolnegoĹlÄska, mam 18 lat, inetersuje siÄ pilkÄ i dziewczynami. OgĂłlnie to kazdy mnie zna

â˘Dlaczego Ty?: LubiÄ pomagaÄ, pilnowaĹbym znowu porzÄdku na forum jak i na serwerach. Rekrutacja jest otwarta, wiÄc myĹlÄ sobie czemu by nie sprĂłbowaÄ. xD

Wymagania:

- minimum 18 lat (+)

- doĹwiadczenie na tym stanowisku* (+)

- znajomoĹÄ obsĹugi AMXX oraz AMXBans* (+)

- czynny udziaĹ w Ĺźyciu forum* (+)

- kultura osobista* (+/-)

- admin na jednym z naszych serwerĂłw* (+)

- umiejÄtnoĹÄ obsĹugi FTP (+)

- doĹwiadczenie w sprawdzaniu demek i screenĂłw (+)

- zalecane posiadanie swojego serwera (+)

Pozdrawiam. ^^

@Bigos - Przegonie z postami Lucasa i bÄdzie to twĂłj dziaĹ.

@Monika - SpodziewaĹem siÄ takich wypowiedzi i w jakimĹ tam stopniu masz racjÄ, ale jakoĹ wczeĹniej zanim nie straciĹem moderatora i nawet teraz gdy jest ciÄĹźko, bo graczy brakuje staram siÄ zostac i jakoĹ pomĂłc czy to finansowo, czy za pomocÄ banowania. ^^ [\b] [\i]

• Upvote 2

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Na tak, poniewaĹź :

+ Nie leci na rangi,

+ Jest odpowiedzialny,

+ Szanowany przez wszystkich arenowiczĂłw,

+ idealnie nadaje się na to stanowisko,

+ Ma mnóstwo czasu na pełnienie tej funkcji.

IDEALNY KANDYDAT !

• Upvote 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja ci dam małe tak ponieważ wymagania spełniasz i nie ma z tobą problemów. Tylko nie rezygnuj za szybko :)

• Upvote 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mam mieszane zdanie co do Ciebie ;) zmieniasz zdania jak rekawiczki itp Odchodzisz, wracasz. Ciężko Ciebie ogarnąć ;)

Malutkie tak

• Upvote 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A ja jestem na nie. Dlaczego? To samo co zwykle :) - typowy rangowicz. xD No i dziecinne zachowanie, a moderator powinien wykazywać się kulturą osobistą i dawać przykład... Poza tym te Twoje odejścia i powroty... Dlatego nie wydaje mi się byś był godny zaufania. Tyle ode mnie. :)

• Upvote 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wybacz ale niestety jestem zmuszony odrzuciÄ twoje podanie.

Odchodzisz, przychodzisz, niedawno wrĂłciĹeĹ i uwaĹźam Ĺźe Soniacz i Maciula to 2 najlepsze kandydatury na dzisiejszy dzieĹ. W przyszĹoĹci moĹźesz staraÄ siÄ o owÄ rangÄ :D

• Upvote 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.