Skocz do zawartości
  • Ogłoszenia

• Tiger-Swat

Reaktywacja/Przebudowa   15.01.2018

Drodzy użytkownicy!
      Jak niektórzy z Was mogli przeczytać na grupie facebook, ruszyliśmy z reaktywacja Areny. 
      Na chwilę obecną forum jest w przebudowie, pracujemy prężnie każdego dnia, aby przywrócić Sieci dawną świetność. 
      Nie przejmujcie się chwilowymi błędami, które nie muszą a mogą się pojawić (przeszliśmy na nowszą wersję silnika forum). 
      Mamy nadzieję, że tak jak dawniej tak i teraz - staniemy ramię w ramię na piaskach Areny Pozdrawiamy i witamy serdecznie
krisuu

serwer nie mogę wejść

Rekomendowane odpowiedzi

Witam  ,,  mam taki problem że nie mogę połączyć się z serweremi nie ważne jaki to by był serwer z jakieś sieci itp . Po prostu mam coś takiego

<11:43:48> Prośba określenia nazwy hosta ts3.cs-arena.eu
<11:43:48> Uruchomiona próba połączenia z serwerem na ts3.cs-arena.eu
<11:43:54> Połączenie z serwerem nie powiodło się

I tak w kółko

Uruchamiałem jako adm to samo , robiłem reinstall i problem nie ustąpił.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Miałem ten sam problem, jak Ty. 

Zaraz po pobraniu Ts3, postanowiłem, łe wejdę na głosowy serwer Areny, ale na przeszkodzie stanął mi "Połączenie z serwerem nie powiodło się". 

Więc ponownie zainstalowałem Ts3, ale błąd dalej nie ustał.

Wtedy zapytałem wujka google, w czym problem, a on nic mi nie powiedział, więc spróbowałem połączyć się z innym serwerem, i połączenie się powiodło, następnie wbiłem na serwer Areny i w magiczny sposób Ts zadziałał :D 

Więc spróbuj wejść na inne serwery głosowe i następnie wbij na nasz :D 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
W dniu 18.01.2017 o 18:01, ~1nTensiVe* napisał:

Miałem ten sam problem, jak Ty. 

Zaraz po pobraniu Ts3, postanowiłem, łe wejdę na głosowy serwer Areny, ale na przeszkodzie stanął mi "Połączenie z serwerem nie powiodło się". 

Więc ponownie zainstalowałem Ts3, ale błąd dalej nie ustał.

Wtedy zapytałem wujka google, w czym problem, a on nic mi nie powiedział, więc spróbowałem połączyć się z innym serwerem, i połączenie się powiodło, następnie wbiłem na serwer Areny i w magiczny sposób Ts zadziałał :D 

Więc spróbuj wejść na inne serwery głosowe i następnie wbij na nasz :D

Witam  ,,  mam taki problem że nie mogę połączyć się z serweremi nie ważne jaki to by był serwer z jakieś sieci itp 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.