Skocz do zawartości
 • Ogłoszenia

  • Tiger-Swat

   Reaktywacja/Przebudowa   15.01.2018

   Drodzy użytkownicy!
   Jak niektórzy z Was mogli przeczytać na grupie facebook, ruszyliśmy z reaktywacja Areny. 
   Na chwilę obecną forum jest w przebudowie, pracujemy prężnie każdego dnia, aby przywrócić Sieci dawną świetność. 
   Nie przejmujcie się chwilowymi błędami, które nie muszą a mogą się pojawić (przeszliśmy na nowszą wersję silnika forum). 
   Mamy nadzieję, że tak jak dawniej tak i teraz - staniemy ramię w ramię na piaskach Areny Pozdrawiamy i witamy serdecznie
Kuczy v2

Kolejny Aktywny Ban!?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam to znowu ja :) DostaĹem Aktywnego Bana od Soniacz , chce pograÄ normalnie goĹciu nikomu to nie przeszkadzaĹo nagle ty wpisaĹeĹ musiaĹem mnie wypierdoliÄ standardzik! ;) MyĹlisz Ĺźe to coĹ trudnego zmienienie IP? lub wĹÄczenie VPN'a... GoĹciu chce normalnie pograÄ a ty jakieĹ cyrki robisz nikomu to nie przeszkadzaĹo gadaliĹmy sobie normalnie na k i bez problemu byĹo wszystko! JeĹźeli uwaĹźasz Ĺźe jestem spalony , proste robisz ss'y nic trudnego dla chcÄcego. A jak masz zamiar mnie wielokrotnie banowaÄ Aktywny Ban , zmienie sobie nick i bÄde sobie ĹmigaĹ na innym nic trudnego powtarzam to poraz enty :D WiÄc przemyĹl to i z fartem! Nie pozdrawiam fAntaro_ :D Pozdrawiam Olcie , PaniKare , Maciule , i reszte spoko adminkĂłw ktĂłrzy nie zwracali na to uwagi! Z fartem mordy :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wbijasz notorycznie na aktywnym banie i jeszcze masz czelność pisać takie tematy. Wszystko zostało wyjaśnione w poprzednim. Ten również zamykam.

A jak chcesz sobie "normalnie pograć" to proponuję inny serwer, taki, na którym jeszcze nie masz bana - chyba, że ciężko o taki?

 • Upvote 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.

×