Skocz do zawartości

Witamy na forum CS-Arena.eu - Forum oraz Serwery Counter-Strike 1.6
Zarejestruj się, aby uzyskać dostęp do wszystkich naszych funkcji. Po zarejestrowaniu i zalogowaniu się, będziesz mógł tworzyć tematy, pisać do istniejących wątków, dać reputację swoim znajomym, pisać prywatne wiadomości, używać aktualizacji statusu, zarządzać swoim profilem i wiele wiele więcej. Jeśli masz już konto, Zaloguj się - w przeciwnym razie Utwórz konto za darmo!

ZBIÓRKA NA REKLAMĘ SERWERÓW!! WIĘCEJ INFORMACJI POD TYM LINKIEM: KLIK

Zdjęcie

Kolejny Aktywny Ban!?

#Aktywny Ban #uspokójcie się #To nic Trudnego ;)

• Zamknięty Temat jest zamknięty
3 odpowiedzi w tym temacie

OFFLINE   Kuczy v2

Kuczy v2

Początkujący

• Banned
  • 4 postów

Witam to znowu ja :) Dostałem Aktywnego Bana od Soniacz , chce pograć normalnie gościu nikomu to nie przeszkadzało nagle ty wpisałeś musiałem mnie wypierdolić standardzik! ;) Myślisz że to coś trudnego zmienienie IP? lub włączenie VPN'a... Gościu chce normalnie pograć a ty jakieś cyrki robisz nikomu to nie przeszkadzało gadaliśmy sobie normalnie na k i bez problemu było wszystko! Jeżeli uważasz że jestem spalony , proste robisz ss'y nic trudnego dla chcącego. A jak masz zamiar mnie wielokrotnie banować Aktywny Ban , zmienie sobie nick i będe sobie śmigał na innym nic trudnego powtarzam to poraz enty :D Więc przemyśl to i z fartem! Nie pozdrawiam fAntaro_ :D Pozdrawiam Olcie , PaniKare , Maciule , i reszte spoko adminków którzy nie zwracali na to uwagi! Z fartem mordy :D

OFFLINE   gogol

gogol

Dużo pisze

• Moderator
  • Inne:: Multi Admin, VIP
  • 368 postów

Wbijasz notorycznie na aktywnym banie i jeszcze masz czelność pisać takie tematy. Wszystko zostało wyjaśnione w poprzednim. Ten również zamykam.

A jak chcesz sobie "normalnie pograć" to proponuję inny serwer, taki, na którym jeszcze nie masz bana - chyba, że ciężko o taki?

For once I've played the game so hard,

that the play has died,

suffered more than madness,

than a player of you realizes...

OFFLINE   gogol

gogol

Dużo pisze

• Moderator
  • 368 postów

Automatyczna wiadomość!

Ten temat został przeniesiony z "Strefa AMXXProblemy / Pytania" do "strefa banówBany".

Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post a Administracja forum rozpatrzy temat ponownie.

Administracja CS-Arena.eu

For once I've played the game so hard,

that the play has died,

suffered more than madness,

than a player of you realizes...

OFFLINE   Soniacz

Soniacz

Dużo pisze

• UB Team
  • 514 postów

Brak wzoru.. :facepalm: