Skocz do zawartości

Partnerzy

• Ogłoszenia

• Tiger-Swat

Reaktywacja/Przebudowa   15.01.2018

Drodzy użytkownicy!
      Jak niektórzy z Was mogli przeczytać na grupie facebook, ruszyliśmy z reaktywacja Areny. 
      Na chwilę obecną forum jest w przebudowie, pracujemy prężnie każdego dnia, aby przywrócić Sieci dawną świetność. 
      Nie przejmujcie się chwilowymi błędami, które nie muszą a mogą się pojawić (przeszliśmy na nowszą wersję silnika forum). 
      Mamy nadzieję, że tak jak dawniej tak i teraz - staniemy ramię w ramię na piaskach Areny Pozdrawiamy i witamy serdecznie
qb0Y

ub-2

Rekomendowane odpowiedzi

TwĂłj nick:qb0Y

Data i godzina:18:38-2017-01-09

Admin:PaniKara

Ip / Steam_ID:83.25.116.41

Link do SS / Dema:http://www93.zippyshare.com/v/WO2ll8U4/file.html

Witam, domagam sie unbana, tak wiem, jest juz 2 temat, ale jest zamkniety, gram czysto, moja wina ze wstawiam takie ssy jakie dostalem? Zrozumcie, ze sa to te ssy i csa mi zwiesilo jak je dostalem, moze przez to sa takie same te kody CR czy cos takiego.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W poprzednim temacie Bigos napisał, że nie było żadnego laga w czasie robienia SS. Mi niestety nie pokazuje na demku ani Ciebie, ani momentu robienia screenów (nie mam pojęcia czemu, bo w konsoli jednak widać, że dostałeś bana). Drugie niestety - nie możemy dać UB, jeśli 3 screeny, to w gruncie rzeczy 1 i ten sam - w innym razie, każdy cziter mógłby sobie wybierać jednego czystego screena i go po prostu powielać.

Jedyna nadzieja taka, że albo ktoś inny z UBT przejrzy demko i uzna je za absolutnie czyste, albo ktoś z wglądem do logów serwera sprawdzi, czy w momencie robienia SSów doszło do jakiegoś laga/buga/crasha - jak zwał tak zwał.

Proszę o cierpliwość.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na demku nie wiele widać poniewaĹź ss zaczęto robić gdy padł.. Co do oglądania całego demka to nie mam zbytnio czasu Ĺźebym tym się zajął. JeĹźeli ktoś by miał czas to zerknijcie. 

Może intesive się wykaże ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

JeĹli wynikĹa taka sytuacja Ĺźe gracz podczas ss dostaĹ laga i nie ma pewnoĹci co do jego ss to..

1 osoba ktĂłra powinna to sprawdziÄ jest admin banujÄcy podejrzanego, nie widzÄ Ĺźeby Kara byĹa na forum wiÄc sĹabo trochÄ z niÄ jednak..

Przy chwili wolnego czasu sam sprawdzÄ to demko.

A przy okazji niech zrobi to osoba ktĂłra juĹź dawno powinna demka ogarniaÄ.

Zapraszam do tematu Intensive ! 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jadę Audi w el pe dżi,
Jestem panem kaĹźdej wsi,

http://www49.zippyshare.com/v/FKa8lNAP/file.html

Nie nagrywałem już samego momentu jak leżał, bo w jaki sposób tak naprawdę można dostrzec laga? Mam nadzieje ze w jakiś sposób wam pomogłem.

Tak wiem, na następny raz ustawie mniejszą rozdziałkę :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jednak udało mi się obejrzeć kompletne demko i mogę stwierdzić, że ssy były robione nie bez kozery, nie wystąpił żaden lag, ssy wrzucone przez Ciebie nie pozwalają na danie UB, a J@ zamknął moje zgłoszenie bez komentarza, więc nie wiem, czy plugin wywołuje crashe. Zatem temat zamykam bez UB. W razie pojawienia się jakiś nowych dowodów, temat można otworzyć.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.