Skocz do zawartości

Partnerzy

• Ogłoszenia

• Tiger-Swat

Reaktywacja/Przebudowa   15.01.2018

Drodzy użytkownicy!
      Jak niektórzy z Was mogli przeczytać na grupie facebook, ruszyliśmy z reaktywacja Areny. 
      Na chwilę obecną forum jest w przebudowie, pracujemy prężnie każdego dnia, aby przywrócić Sieci dawną świetność. 
      Nie przejmujcie się chwilowymi błędami, które nie muszą a mogą się pojawić (przeszliśmy na nowszą wersję silnika forum). 
      Mamy nadzieję, że tak jak dawniej tak i teraz - staniemy ramię w ramię na piaskach Areny Pozdrawiamy i witamy serdecznie
Pepsi123

ssy pepsiiii:D

Rekomendowane odpowiedzi

1 ssy wydaje mi siÄ dziwny..

A dlaczego 4 pozostaĹe majÄ zerowy licznik kompresji pliku ?

@edit Dlaczego 4 ssy majÄ wartoĹÄ kompresji 0 ? :>

@@edit qb0Y Nie znam twojej sytuacji to jedno. Po drugie to nie jest temat dla Ciebie..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

wy tu [ciach] tepe jesteĹcie i tyle walcie sie w dupska razem z arabkiem [ciach] na was wszystki [ciach] adminĂłw nara

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

NOO  NIE PODOBA SIE JAK TU [ciach] GRACZY TRAKTUJECIE JAK [ciach]  BANA ZA GĂWNO xXx ma wh jak [ciach] ajma to nic a [ciach] reszta wszystko cierpi kopczyniak podbnie tys na czitach a wy [ciach] nic [ciach] [ciach]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

MogĹeĹ zĹoĹźyÄ podanie admina jesli Ci cos nie pasuje. DostaĹem dziĹ duzo skarg na Ciebie na u@, sprawdzalem Cie i nie moglem dojĹÄ do wniosku czy grasz na czitach wiec daĹem Ci ss :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No i jak tu nerwowo wytrzymaÄ z takim poziomem inteligenci w tym temacie..

ZadaĹem proste pytanie dlaczego 4 ss majÄ wartoĹÄ kompresji rĂłwnej 0..

Po drugie nie obraĹźaj nas bo nikt CiÄ nie potraktowaĹ jak psa mĂłwiÄc dosĹownie bo tak widaÄ siÄ czujesz.

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

dobra sory ponioslo mnie wybaczcie mi  juz nie bede  obrazal gadal bede pisal normalnie... Mam szanse wrucic do gry czy nie bardzo juz ???

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja od siebie bym rĂłwnieĹź prosiĹ admina banujÄcego o sprawdzenie demka.

MoĹźe PLACUS sam wychwyciĹeĹ jakieĹ momenty gdzie zbanowany graĹ nie czysto.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No dostawalem duzo skarg na u@ na niego ze zabijal przez sciane lub zeby go sprawdziÄ, no to siedziaĹem na spekcie i go obserwowalem. niekiedy sie mi wydawalo ze gra czysto, a niekiedy ze na wh bo niekiedy namierzal pierwsze przez sciane a potem wyskakiwal raszem. dlatego dalem mu ss bo nie bylem stuprocentowo pewny czy czituje. Narazie nie mam jak sprawdziÄ demka ale gdy bedzie to mozliwe to sprawdze.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

PLACUS chcialbys rozpisac demko? Jezeli nie potrafisz daj znac. 

Demko przejrzałem i mogę stwierdzić, że gracz miał laga (przy tej śmiesznej bramce do tego budynku) jak i też grał czysto.

PLACUS rada dla Ciebie, jak robisz ssy to rĂłb to chociaĹź gdy padniesz albo najlepiej idĹş SPECT.

Czysto UB. Sory Ĺźe tak dlugo.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.