Skocz do zawartości

Partnerzy

• Ogłoszenia

• Tiger-Swat

Reaktywacja/Przebudowa   15.01.2018

Drodzy użytkownicy!
      Jak niektórzy z Was mogli przeczytać na grupie facebook, ruszyliśmy z reaktywacja Areny. 
      Na chwilę obecną forum jest w przebudowie, pracujemy prężnie każdego dnia, aby przywrócić Sieci dawną świetność. 
      Nie przejmujcie się chwilowymi błędami, które nie muszą a mogą się pojawić (przeszliśmy na nowszą wersję silnika forum). 
      Mamy nadzieję, że tak jak dawniej tak i teraz - staniemy ramię w ramię na piaskach Areny Pozdrawiamy i witamy serdecznie
Kyczu

Admin dd2

Rekomendowane odpowiedzi

TwĂłj nick: Kyczu
Nick oskarĹźonego: `AWPierdol ?! #wH`
Data / Godzina / Mapa: 09.01.2016
Opis sytuacji: WbiĹ jakiĹ admin daĹ mi perma za AB, koledze kicka. Ja rozumiem bĂłl dupy niektĂłrych osĂłb ale bez przesady :) Nikomu z was nic nie zrobiĹem a tym bardziej do nikogo nie spinam. WbiĹem sobie zobaczyÄ jak serwer siÄ zmieniĹ i dostaje perma po 5 sekundach od wbicia admina. Jesli to "przypadek" to ja w takie nie wierze xD.
SS / Demko / Wycinek z konsoli:

AMXBans] ===============================================
[AMXBans] Zostales zbanowany na tym serwerze!
[AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ CS-Arena.eu
[AMXBans] Powod: 'ab'
[AMXBans] Dlugosc bana: 'permanentnie'
[AMXBans] Twoj SteamID: 'STEAM_0:1:149948159'
[AMXBans] Twoje IP: '188.125.63.113'
[AMXBans] ===============================================

IP / Steam_ID: STEAM_0:1:149948159

@@ edit

Szanowny admin stwierdziĹ Ĺźe Ĺşle przeczytaĹ nick :D

Na logike jak moĹźna wbiÄ na ab na steam

sekunde po mnie perma dostaĹ drugi gracz a trzeci dosaĹ kicka xD

To teĹź przez pomyĹkÄ. Wszystko przez pomyĹkÄ. Dobra  ja chce tylko ub i  na tym mi zaleĹźy bo nie chce widnieÄ na BANID jako cziter.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pierwsza skarga, nie wiem, czy się cieszyć czy płakać, ale do rzeczy. 

Nie będę tutaj kłamać, przypadkowo, źle przeczytałem nick, zamiast "Kyczu" przeczytałem "Kuczy", a "Kuczy" Dostał ostatnio bana, więc od razu bez ponownego czytania nicku wstawiłem Tobie bana. Po chwili na Steam napisał do mnie Twój "Kolega", że za co dostałeś bana, więc przeczytałem w Bansie, i po chwili dałem Ci UB, więc Ty bez próbowania ponownie wejść na serwer napisałeś na forum skargę, a także w odwołaniu w pewnym stopniu mnie obraziłeś ;).

A TwĂłj kolega dostał kicka, bo 2 rundy siedział "AFK" na spect, więc nie wiem o co się sapiesz ;D 

Sprawa wyjaśniona.

Według mnie temat do zamknięcia.

Bany "Kuczy":

http://bany.cs-arena.eu/ban_list.php?bid=89114

http://bany.cs-arena.eu/ban_list.php?bid=87308

Nie będę tu pokazywał wszystkich banów ów gracza, ponieważ jest ich zbyt dużo.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.