Skocz do zawartości

Partnerzy

• Ogłoszenia

• Tiger-Swat

Reaktywacja/Przebudowa   15.01.2018

Drodzy użytkownicy!
      Jak niektórzy z Was mogli przeczytać na grupie facebook, ruszyliśmy z reaktywacja Areny. 
      Na chwilę obecną forum jest w przebudowie, pracujemy prężnie każdego dnia, aby przywrócić Sieci dawną świetność. 
      Nie przejmujcie się chwilowymi błędami, które nie muszą a mogą się pojawić (przeszliśmy na nowszą wersję silnika forum). 
      Mamy nadzieję, że tak jak dawniej tak i teraz - staniemy ramię w ramię na piaskach Areny Pozdrawiamy i witamy serdecznie
nethall

h1 steam z WH?

Rekomendowane odpowiedzi

TwĂłj nick: Se7eN!
Serwer: only dd2
Nick oskarĹźonego: h1
Data i godzina10:40-11:05
IP / STEAM_ID osoby oskarĹźanej: STEAM_0:0:19281988
Opis sytuacji: Maciula napisał na serwerze, zeby rozpiske zostawić mu (bo jak admin wyszedł prawdopodobnie odpalił WH, a jak wbił to wyłączył). Powód to podejrzenie WH ja oczywiście nie miałem okazji obejrzeć jego gry bo grałem w przeciwnej drużynie, ale LORD i qBoY pisali, ze modeluje po ścianach. Rzeczywiście podczas oglądania demka można wyłapać parę dziwnych akcji. Demko z HLTV zostawiam poniżej.
Demko / Screenyhttp://588738.hltv2.pukawka.pl/hltv-1701081040-de_dust2-1483868400-1483869900.zip

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Potwierdzam, modelowal, strzelal przez sciany do 2 graczy, stalem obok niego i sie tylko patrzalem jak ich zabija.Ewidentny czit ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

DziÄki za demko juĹź siÄ za nie zabieram :)

TakĹźe ten..

Pan oskarĹźony od 8 min dema wbija na serwer i..

8:55- wychodzi na Ĺrodek i leci wcelowany na respa ct gdzie jest 1 osoba. ( Te 2 sekundy 8:54-8:56 widaÄ )

9:51- rzeczywiĹcie typka sĹychaÄ jak z piachu idzie do anarchii, ale.. Model poniewaĹź to byĹa kwestia sekundy jak Ci wbije pod celownik.

10:56-11:01- Te 3 fragi hoho wyleciaĹeĹ perfidnie z wh . Pierwszy frag sĹychaÄ jak biegnie ale znowu go wyczekaĹeĹ, drugi za nim po Ĺcianie. A 3 frag mistrz jak po modelu wyleciaĹeĹ na niego.

12:23- Tutaj tez typka sĹychaÄ jak idzie do paki przez gale, A ty znowu wyczekaĹeĹ typa to raz, a dwa Ĺźe zaczÄĹeĹ nawet wczeĹniej strzelaÄ do niego.. Strach Ĺźe padniesz na wh ? :D Dobre..

13:45- Nawet ja przy dobrym sĹuchawkach nie usĹyszaĹbym jak gracz z CT biegnie przez respa..

15:00-15:10- Fakt Ĺźe typa chwilÄ strzelaĹeĹ i do 15:05 jeszcze bym siÄ nie przyczepiĹ, ale pod koniec 15:08-15:10 jak kampisz za skrzynkami to czekasz na niego i ledwo co go widaÄ to juĹź strzelasz. WH !

15:36- WidziaĹeĹ ale potem skany po Ĺcianach na model brane.

17:22- Centralny skan po modelu..

17:49-17:50- Wyczekany strzaĹ na dĹugÄ.

19:20- Hem hem ty dluga gracz TT bs a, kierujemy celownik jak model pokazuje i strzelamy ( oczywko nie zabiĹ beka ! :) )

20:18-20:20- Dobra 1 zabiĹeĹ, a drugi niby byĹ za tÄ skrzyniÄ no ale skanujesz perfidnie,model.

21:22- Tadam kierujemy znowu celownik na typka w piachu.

21:56- Aha, juĹź serio powoli nie wiem co tu pisaÄ.. Model.

22:14- SĹychaÄ ze biegnÄ, ty zaĹ za skrzynki czekasz i znowu strzelasz szybciej niĹź wyjdÄ..

22:33- Nikogo nie zabiĹeĹ, lecz gdy 1 tt padĹ do drugiego juĹź leciaĹeĹ skanem mmm :3

22:50- Dobre dobre juĹź prawie koniec demka a kolejna spalona akcja.

23:10- ZabiĹeĹ bo niby byĹo go sĹychaÄ, ale coĹ czuje Ĺźe twoje nie pohamowane zdolnoĹci uĹźywania tego wspomagacza powiedziaĹy Ci ĹźebyĹ banie mu strzeliĹ ale trajektoria trochÄ opadĹa :D

23:50- Taka dĹuĹźsza chwila kiedy ja wbiĹem to chyba byĹ taki czas kiedy ''no muszÄ wyĹÄczyÄ te czity bo bo no.. Zaraz mi bana wlepi a muszÄ byÄ czysty''

Fakt Ĺźe nie caĹe demko bo 17 min, fakt Ĺźe tyle akcji rozpisaĹem i wszystkie spalone, ale u Cb goĹciu po 3 pierwszy widaÄ Ĺźe uĹźywasz wspomagaczy.

WedĹug mnie odpaĹ i to konkret.

Raczej do zbanowania, steam do zgĹoszenia.

Tyle ode mnie ! :)

• Upvote 5

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

O kurde. PostaraliĹcie siÄ! WolaĹbym Ĺźeby to popatrzyĹ doĹwiadczony UBT a nie miernota ;)  (( Ledwo co widaÄ i juĹź strzelasz. WH! )) :D  to mnie rozwaliĹo // widaÄ? - widaÄ! :) popatrz siÄ dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

GoĹciu nie ucz mnie demek rozpisywaÄ.

I nie pogrÄĹźaj siÄ bardziej, bo twoje nic nie wnoszÄce wypowiedzi CiÄ nie uratujÄ.

Miernota ? xD Ĺťe Ja ? W sumie dostarczyĹeĹ mi wĹaĹnie chwilÄ Ĺmiechu :D

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Większość uważa ze gracz spalony, ja również tak myślę, MaCiula dobrze demko rozpisal. Przyznam się, nie oglądałem całegodemka, tylko 8 minut (od 8minuty).

Poczekamy jeszcze do wypowiedzi jednego/dwóch członków UBt.

Jeśli oni będą również uważać ze jesteś oddalony Ben zostanie nałożony.

Jeśli nie zgadasz się z rozpiska MaCiuli, to rozpisz również swoje demo na obronę ;)

Tyle z mojej strony.

Powtórzę poraz kolejny, GRACZ ODPALONY.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

JeĹli nie zgadasz siÄ z rozpiska MaCiuli, to rozpisz rĂłwnieĹź swoje demo na obronÄ ;)

Tyle z mojej strony.

PowtĂłrzÄ poraz kolejny, GRACZ ODPALONY.

Od kiedy masz flagÄ  UBT nigdy nie widziaĹem jak Ty rozpisujesz ... .

Bo, Ty teĹź powinieneĹ podaÄ swoje czasy, ale czy wiesz jak ???

• Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

8:55 - było słychać gdy był przy bramie Ĺźe ktoś biega po respie. -

9:51 - słychać Ĺźe podchodzi -

10:56 - 1 ct ok ale drugiego juĹź tak nie było słychać na pewno dopiero po kilku Twoich strzałach wystawała stopa jego. Co do trzeciego to -/+ z racji tego Ĺźe było słychać ich kilku przed galą takĹźe mĂłgł to być po prostu przypadek Ĺźe wyszedł modelowo

12:23 - skoro słyszał Ĺźe idzie to wyczekał :P -

13:45 - niby coś tam słychać ale są to kroki z róşnych miejsc moĹźna powiedzieć ale czy aĹź tak było słychać Ĺźe tak wyczekałeś ? No nie wiem :) +

15:00-15:10 - niby słychać, mĂłgł wyczekać -/+

15:36 - -/+

16:02 - wychodzisz raczej na pewniaka, rĂłwnie dobrze mĂłgł być w oknie a Ty patrzysz tylko brame i czekasz +

17:22 - było go widać (ramie) więc skan -

17:49 - MĂłgł po prostu czekać -/+

20:19 - moĹźe fart moĹźe nie ? -/+

21:22 -/+

21:56 - tak perfidnie ?

22:14 zbyt dobry refleks

22:33 - TT wyrzucił broń takĹźe skanował w niego -

22:50 - ?

To jest moje odniesienie co do rozpiski Maciuli :)

Większość uważa ze gracz spalony, ja również tak myślę, MaCiula dobrze demko rozpisal. Przyznam się, nie oglądałem całegodemka, tylko 8 minut (od 8minuty).

Poczekamy jeszcze do wypowiedzi jednego/dwóch członków UBt.

Powtórzę poraz kolejny, GRACZ ODPALONY.

Ja rĂłwnieĹź nie widziałem Ĺźebyś dał sensowną rozpiskę (o ile wgl taka była w Twoim wykonaniu) w takich sporach :) Piszesz posty typu Ĺźe nie moĹźesz pobrać demka albo coś tam innego. JeĹźeli mamy rozpatrywać to wspĂłlnie to daj rĂłwnieĹź swoja rozpiskę a nie opierasz się na demie ktĂłrego tak na prawdę nie widziałeś... Sprawdzanie ss to nie wszystko ;)

• Upvote 4

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Odświeżam z racji tego że temat stoi w miejscu. Bigos wypowiesz się coś ? Bo teraz to w sumie czekamy na Twoje zdanie co do demka..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

8:55 - było słychać gdy był przy bramie Ĺźe ktoś biega po respie. -

9:51 - słychać Ĺźe podchodzi -

10:56 - 1 ct ok ale drugiego juĹź tak nie było słychać na pewno dopiero po kilku Twoich strzałach wystawała stopa jego. Co do trzeciego to -/+ z racji tego Ĺźe było słychać ich kilku przed galą takĹźe mĂłgł to być po prostu przypadek Ĺźe wyszedł modelowo

12:23 - skoro słyszał Ĺźe idzie to wyczekał :P -

13:45 - niby coś tam słychać ale są to kroki z róşnych miejsc moĹźna powiedzieć ale czy aĹź tak było słychać Ĺźe tak wyczekałeś ? No nie wiem :) +

15:00-15:10 - niby słychać, mĂłgł wyczekać -/+

15:36 - -/+

16:02 - wychodzisz raczej na pewniaka, rĂłwnie dobrze mĂłgł być w oknie a Ty patrzysz tylko brame i czekasz +

17:22 - było go widać (ramie) więc skan -

17:49 - MĂłgł po prostu czekać -/+

20:19 - moĹźe fart moĹźe nie ? -/+

21:22 -/+

21:56 - tak perfidnie ?

22:14 zbyt dobry refleks

22:33 - TT wyrzucił broń takĹźe skanował w niego -

22:50 - ?

To jest moje odniesienie co do rozpiski Maciuli :)

Ja rĂłwnieĹź nie widziałem Ĺźebyś dał sensowną rozpiskę (o ile wgl taka była w Twoim wykonaniu) w takich sporach :) Piszesz posty typu Ĺźe nie moĹźesz pobrać demka albo coś tam innego. JeĹźeli mamy rozpatrywać to wspĂłlnie to daj rĂłwnieĹź swoja rozpiskę a nie opierasz się na demie ktĂłrego tak na prawdę nie widziałeś... Sprawdzanie ss to nie wszystko ;)

10:56 Moze poprostu strzelil o jeden raz za duzo i zauwazyl ze na liczniku (Ten co pokazuj ile wrogowi zabrales hp) cos sie pojawilo to postanowil przeskanowac do konca.

13:45 Tutaj  nie jestem pewien czy slysze tych na gali czy tego na respie. Ale jak Sb przelaczysz na goscia zabitego to widac ze on poprostu biegl. Mogl go slyszec i wyczekac.

15:00 Slychac go dokladnie.

16:02 Stoi z jego druzyny koles na bsie? 

21:56 Moze tu uzyje magicznego slowa " moze fart"

22:14 Okej tu sie zgodze +

Rozpiska na szybkiego, jak dla mnie za malo powodow zeby mu dawac bana...

• Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak dla mnie również za mało momentów na danie bana ;) Jeżeli ktoś ma inne zdanie + dowody inne to śmiało pisać :]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.