Skocz do zawartości

Witamy na forum CS-Arena.eu - Forum oraz Serwery Counter-Strike 1.6
Zarejestruj się, aby uzyskać dostęp do wszystkich naszych funkcji. Po zarejestrowaniu i zalogowaniu się, będziesz mógł tworzyć tematy, pisać do istniejących wątków, dać reputację swoim znajomym, pisać prywatne wiadomości, używać aktualizacji statusu, zarządzać swoim profilem i wiele wiele więcej. Jeśli masz już konto, Zaloguj się - w przeciwnym razie Utwórz konto za darmo!
Zdjęcie

Noworoczne Propozycje :DD

• Zamknięty Temat jest zamknięty
11 odpowiedzi w tym temacie

OFFLINE   `slasch1.

`slasch1.

̶Z̶b̶a̶n̶o̶w̶a̶n̶y̶

• Zasłużony
  • Inne:: VIP
  • 641 postów

Cześć, ostatnio przyszło mi do głowy kilka propozycji, i mam nadzieję, że chociaż część z nich zostanie zrealizowana ;) Nowy Rok=Nowe Propozycje.

Forum:

☯ Chciałbym, aby administracja zaczęła coś myśleć, chociaż do urodzin sieci (30.04) jeszcze trochę brakuję, ale nasza administracja może zacząć coś kminić nad nowym wystrojem forum (baloniki i różne pierdoły) ;D

☯ Usunięcie Anonimowanego i fAntaro_ z tabeli "Kontakt z Administracją", ponieważ mają oni rangi "Zasłużony". 

☯  Nie będę tutaj kłamać, na CS:GO Modzie jest coraz mniej graczy, a temat z propozycją wymiany skinów na lepsze ucichł.

☯ Otwarcie rekrutacji na moderatora? Jak wiemy, fAntaro_ odszedł z posady Admina, a także moderatora, a rekrutacja dalej OFF, a dodatkowe ręce do pracy mogły by się przydać.

Serwery:

Losowanie VIP'a dla randomowej osoby na serwerze ? Czemu by nie! :D Chciałbym, aby na początku każdej mapy była losowana jedna osoba, której zostanie dodany VIP na  jedną mapę :D

(DLA ADMINÓW) To już skierowane głownie do administracji, czy udało by się dodać komendę amx_mute, dzięki której admin mógłbym mutować graczy na określoną liczbę czasu, za używanie mikrofonu bez mutacji, czy też dla osób z mikrofonem w nie najlepszym stanie. Chyba lepiej było by mutować, niż dawać kicki/bany na 5 minut.

Jeśli macie jeszcze jakieś propozycje napisze w swoim poście poniżej.!

Miłego/ej dnia/nocy ;D

• 2

post-6049-0-82260600-1489321708.gif

OFFLINE   szakal

szakal

Ten zły

• Zasłużony
  • 34 postów

co do go mod nic nie zmieniac 

reklame placic i bedzie dobrze do tego Vip od 21-8 rano przyciagnie graczy co do godziny mozna zmienic ale tak jak podałem jest dobrze.

pisałem juz co do go mod zeby po zabiciu osoba zbita mogła rozmawiac przez mic z tymi co juz nie graja.

co do rekrutacji to pewnie ze potrzeba ludzi mało adminow na go mod 

• 0

OFFLINE   flesh 8 c

flesh 8 c

#Legalize.

• Zasłużony
  • 378 postów
Adminów to brak na wszystkich serwach o cod to juz nie mòwie, propozycja vipa jak najbardziej na tak.
  • 0

OFFLINE   ampriL

ampriL

Dużo pisze

• Donator
  • 535 postów

Cześć, ostatnio przyszło mi do głowy kilka propozycji, i mam nadzieję, że chociaż część z nich zostanie zrealizowana ;) Nowy Rok=Nowe Propozycje.

Forum:

☯ Chciałbym, aby administracja zaczęła coś myśleć, chociaż do urodzin sieci (30.04) jeszcze trochę brakuję, ale nasza administracja może zacząć coś kminić nad nowym wystrojem forum (baloniki i różne pierdoły) ;D

☯ Usunięcie Anonimowanego i fAntaro_ z tabeli "Kontakt z Administracją", ponieważ mają oni rangi "Zasłużony". 

☯  Nie będę tutaj kłamać, na CS:GO Modzie jest coraz mniej graczy, a temat z propozycją wymiany skinów na lepsze ucichł.

☯ Otwarcie rekrutacji na moderatora? Jak wiemy, fAntaro_ odszedł z posady Admina, a także moderatora, a rekrutacja dalej OFF, a dodatkowe ręce do pracy mogły by się przydać.

Serwery:

Losowanie VIP'a dla randomowej osoby na serwerze ? Czemu by nie! :D Chciałbym, aby na początku każdej mapy była losowana jedna osoba, której zostanie dodany VIP na  jedną mapę :D

(DLA ADMINÓW) To już skierowane głownie do administracji, czy udało by się dodać komendę amx_mute, dzięki której admin mógłbym mutować graczy na określoną liczbę czasu, za używanie mikrofonu bez mutacji, czy też dla osób z mikrofonem w nie najlepszym stanie. Chyba lepiej było by mutować, niż dawać kicki/bany na 5 minut.

Jeśli macie jeszcze jakieś propozycje napisze w swoim poście poniżej.!

Miłego/ej dnia/nocy ;D

Ja się wypowiem tylko do jednej kwesti związanej z forum bo na serwery 1.6 nie wchodze.

Także po co Ci nowy mod jak na tym forum już praktycznie nic się nie dzieje? Co owa osoba posiadająca Moda będzie robiła na forum sama " sama bo nikt już nie siedzi na forum " Arabek powinien sobie poradzić sam aby po zamykać te tematy z "UB itp " 

• 0

graphic.png

ONLINE   BaQsny*

BaQsny*

Uważaj bo idę za Tobą z kosą.

• VIP
  • 1572 postów

☯ Losowanie VIP'a dla randomowej osoby na serwerze ? Czemu by nie!  :D Chciałbym, aby na początku każdej mapy była losowana jedna osoba, której zostanie dodany VIP na  jedną mapę 

Raczej zbędne, jeśli osoba chce miec vipa to niech go kupic, a pomyślałeś jeśli wylosowana osoba wyjdzie z serwera gdy zostanie na poczatku nowej mapy wylosowana? 

• 0

OFFLINE   `slasch1.

`slasch1.

̶Z̶b̶a̶n̶o̶w̶a̶n̶y̶

• Zasłużony
  • 641 postów

☯ Losowanie VIP'a dla randomowej osoby na serwerze ? Czemu by nie!  :D Chciałbym, aby na początku każdej mapy była losowana jedna osoba, której zostanie dodany VIP na  jedną mapę 

Raczej zbędne, jeśli osoba chce miec vipa to niech go kupic, a pomyślałeś jeśli wylosowana osoba wyjdzie z serwera gdy zostanie na poczatku nowej mapy wylosowana? 

Fajny dodatek moim zdanie, a jak wyjdzie, to wyjdzie nie będzie mieć po prostu Vip'a jego strata. Nie wiem w czym problem.?

• 0

post-6049-0-82260600-1489321708.gif

OFFLINE   Soniacz

Soniacz

• Moderator
  • Inne:: Multi Admin, VIP
  • 596 postów

Forum:

- Czy to potrzebne ? Myśle że zbedne  :P

- Dziwne że to jeszcze nie jest zrobione.. ;)

- (-)

-  Po co kolejny moderator ? Aż tak dużo raczej nie dzieje się na forum żeby ktoś kolejny był zielonym ;)

• 0
Dołączona grafika

OFFLINE   E.N.D 69

E.N.D 69

Dużo pisze

• VIP
  • 355 postów

szczerze to z tym vipem dobra rzecz moze to przyciagnac graczy 

• 0

41153257080402056897.png

OFFLINE   S4CRIZE

S4CRIZE

Początkujący

• Arenowicz
  • 12 postów

Dokładnie VIP to dobry pomysł

• 0

OFFLINE   wodax

wodax

.:Majster:.

• Arenowicz
  • 189 postów

Jestem tego samego zdania co BaQsny.

• 0
Do zobaczenia :v

OFFLINE   kopczyniak

kopczyniak

Użytkownik

• Arenowicz
  • 81 postów
Jeśli losowanie vipa ma przyciągnąć więcej ludu na serwer, to jestem jak najbardziej za :)
  • 0

ONLINE   MaCiuLa

MaCiuLa

Dużo pisze

• Moderator
  • 548 postów

Stary temat, pozostaje do wglądu.

#Zamek

• 0