Skocz do zawartości

Partnerzy

• Ogłoszenia

• Tiger-Swat

Reaktywacja/Przebudowa   15.01.2018

Drodzy użytkownicy!
      Jak niektórzy z Was mogli przeczytać na grupie facebook, ruszyliśmy z reaktywacja Areny. 
      Na chwilę obecną forum jest w przebudowie, pracujemy prężnie każdego dnia, aby przywrócić Sieci dawną świetność. 
      Nie przejmujcie się chwilowymi błędami, które nie muszą a mogą się pojawić (przeszliśmy na nowszą wersję silnika forum). 
      Mamy nadzieję, że tak jak dawniej tak i teraz - staniemy ramię w ramię na piaskach Areny Pozdrawiamy i witamy serdecznie
Wilku

Fantaro zrezygnowal to moze ja?

Rekomendowane odpowiedzi

Imię: Konrad
Doświadczenie w moderowaniu: Jest
Doświadczenie AMXX oraz AMXBans: Jest
Na jakim serwerze posiadasz admina?: Brak ;/
Coś o sobie: Mam na imie Konrad, mam 18 lat. Od tamtego roku dużo sie we mnie zmienilo, jestem aktywny i staram sie pomoc kazdemu, wiem też że mam kilku wrogów z innej sieci ale oni nie są ważni. Istotna jest chęć mojej pomocy. Starzy gracze jak i nowi z coda juz mnie poznali. Gram jak tylko dam rade. Jestem zdania, że każda pomoc sie przyda.
Dlaczego Ty? Chce pomoc w rozwoju tej świetnej sieci, i przywrocic jej czasy swietnosci. Tak jak napisalem wyzej. Duzo sie zmienilo, jestem sumienny i chce głownie pomoc. Taka jest moja inicjatywa.

- minimum 18 lat +
- doświadczenie na tym stanowisku+

- znajomość obsługi AMXX oraz AMXBans+

- czynny udział w życiu forum+

- kultura osobista+

- admin na jednym z naszych serwerĂłw+

- umiejętność obsługi FTP +
- doświadczenie w sprawdzaniu demek i screenów +

- zalecane posiadanie swojego serwera -

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Niestety na tÄ chwilÄ jestem zmuszony daÄ Nie. PolubiĹem ciÄ i spoko siÄ z tobÄ rozmawia jednak nie mogÄ kierowaÄ siÄ tylko i wyĹÄcznie tym.

Ledwo co wrĂłciĹeĹ do nas i jesteĹ okoĹo tydzieĹ... PosiedĹş trochÄ z nami i zacznij jak na tÄ chwilÄ od admina. Daj siÄ poznaÄ takĹźe reszcie graczy.

Moderator na sam start to jednak zbyt wysoko.

W przyszĹoĹci prĂłbuj ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

-Rekrutacja OFF;

-Nie posiadasz admina na serwerach;

-Tyle co wróciłeś (Tak mi się wydaje);

+/-Kultura;

+Doświadczenie.

Jestem neutralny, ale jak by mój głos miał zależeć od tego czy Cię przyjmą czy nie, to jestem bardziej na NIE, niż na TAK :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.