Skocz do zawartości

Witamy na forum CS-Arena.eu - Forum oraz Serwery Counter-Strike 1.6
Zarejestruj się, aby uzyskać dostęp do wszystkich naszych funkcji. Po zarejestrowaniu i zalogowaniu się, będziesz mógł tworzyć tematy, pisać do istniejących wątków, dać reputację swoim znajomym, pisać prywatne wiadomości, używać aktualizacji statusu, zarządzać swoim profilem i wiele wiele więcej. Jeśli masz już konto, Zaloguj się - w przeciwnym razie Utwórz konto za darmo!

OBECNIE TRWAJĄ ZAPISY NA NOWOROCZNY KONKURS 2 VS 2, ZAPRASZAMY!!!: KLIK

KOLEJNY RESET NA SERWERZE COD ZA NAMI! ZWYCIĘZCY POD TYM LINKIEM: KLIK

Zdjęcie

DanTE skarga

• Zamknięty Temat jest zamknięty
1 odpowiedź w tym temacie

OFFLINE   Dante III

Dante III

Początkujący

• User
  • 16 postów

nick : DanTE

nick admina : PRICE

1. ' Wyzywanie admina ' jak już daje powód to niech to napisze poprawnie.

2. Grając z kimś kto ma aimbota jest nudne co dopiero po 2h.

Admin po długim czasie wbił na serwer nie banując czitera chodź był upominany przez 2 graczy z 10 razy 

po czym wyzwałem go i dostałem bana na week po czym wyszedł z serwera nie karając czitera.

PRICE (30 grudzień 2016 - 03:59):
Po 1. Napisaliście nanuj ich nie pisząc nick skąd mam wiedizeć kto miał czity jak dopiero co wbiłem jak już napisaliście nik to banowałem nawet nie napisaliście na u@ o mike czy jakoś tak a koleś miał wh ale wy nawet nie wiedzieliście . Poczekasz sobie !!
gogol (30 grudzień 2016 - 06:41):
Podejrzanych graczy zgłaszamy na u@. Jakby wszystko przebiegło tak jak należy, pewnie nie byłoby ani czitera, ani wyzywania. UB.

• 0

OFFLINE   Arabek c(:

Arabek c(:

..::Wybuchowy::..

• Moderator
  • Inne:: Multi Admin, VIP
  • 627 postów

Admin mógł po prostu tego nie widzieć lub uznał, że osoba jest czysta.
Masz pretensje do admina, że dostałeś bana za obrazę gdy rzeczywiście go "wyzwałeś".... Panuj nad swoim zachowaniem i zwracaj się w kulturalny sposób do adminów jak i reszty graczy gdyż takie zachowanie na pewno nie będzie tolerowane przez żadnego z nas i złapiesz takich banów więcej. Jeśli jest taka sytuacja, że naprawdę uważasz iż gracz używa wspomagaczy wystarczy nagrać demko i wstawić na forum do odpowiedniego działu wtedy na pewno zostanie ukarany banem jeśli rzeczywiście będzie "odpalony".
Ogólnie wracając do tej skargi to temat jest do zamknięcia, ponieważ nie przedstawiłeś żadnego dowodu.

#Zamek.

gogol (30 grudzień 2016 - 06:35):
A za obrazę ban powinien trwać tydzień - cztery, czy 1-4h?

• 0

post-7187-0-74207400-1480004118.jpg

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 members, 0 guests, 0 anonymous users