Skocz do zawartości

Partnerzy

• Ogłoszenia

• Tiger-Swat

Reaktywacja/Przebudowa   15.01.2018

Drodzy użytkownicy!
      Jak niektórzy z Was mogli przeczytać na grupie facebook, ruszyliśmy z reaktywacja Areny. 
      Na chwilę obecną forum jest w przebudowie, pracujemy prężnie każdego dnia, aby przywrócić Sieci dawną świetność. 
      Nie przejmujcie się chwilowymi błędami, które nie muszą a mogą się pojawić (przeszliśmy na nowszą wersję silnika forum). 
      Mamy nadzieję, że tak jak dawniej tak i teraz - staniemy ramię w ramię na piaskach Areny Pozdrawiamy i witamy serdecznie
`slasch1.

Ciekawostki O Arenowiczach ! #5

Rekomendowane odpowiedzi

Zapraszam do czytania 10 ciekawostek na temat naszych uĹźytkownikĂłw :D !

Miłego czytania !

1. Biorę udział w zawodach wędkarskich- BAKUS

2. Kiedy byłam mała to zgubiłam się nad morzem (dokładnie na plaży), bo poszłam za panem co lody sprzedaje- Olcia

3. Mój ekwipunek w CS:GO ma wartość 931.19€, a cały profil steam 1143,19€- ampriL

4. W wieku jakiś 14 lat (teraz mam 25), zostałem ukarany prawomocnym wyrokiem za włamanie. Z kumplami znaleźliśmy opuszczoną przychodnię lekarską z otwartym oknem, niewiele myśląc weszliśmy tam, nie wiedząc, że w zasadzie czynimy coś złego. Były pomysły nakręcenia horroru w tej scenerii, urządzenia sobie "bazy" ,itd. Niestety pewnego razu "tajniacy" przyłapali nas na gorącym uczynku i mimo prób tłumaczenia (przed nimi jak i przed sadem) nie udało się wybronić- Nemesis

5. Tylko raz miałem czerwony pasek, a zdarzyło się to w trzeciej klasie podstawówki- ScyzoR

6.W 6 klasie podstawĂłwki do szkoły przyjechała policja (uczyła jak trzeba się zachować na drodze, itp) Po lekcji razem z kolegami, zabraliśmy płytę (Była to, jak dobrze pamiętam od polskiego) i poszliśmy rzucać ją na boisku obok szkoły :P (Policjanci zostawili auto obok szkoły, bo dalej mĂłwili to samo co nam innym klasą ;D) I jakiś niefortunnym trafem jak rzucałem tą płytą zawiał wiatr, i trafiło w maskę radiowozu i było takie małe wgniecenie xD- ~1nTensiVe* 

7. Mam pierwszą grupę inwalidzką- Rybak

8.Stanąłem przed sądem dla nieletnich, jak byłem w gimnazjum- Krzysiek

9.Nie lubię świąt- ~Alicja.~

10. Jestem strasznym leniem, wiem bardzo dobrze, że muszę coś zrobić ale nigdy mi się nie chce :D- Atos

• Upvote 9

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bardzo fajny pomysł z tym! :D 
Tylko od mistrza w rzucaniu płyt nie ma autora. xD
Ps. Same gangstery widzę. xD

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wszystko jest w miarę spoko :) 

Bakus teĹź jeĹźdżę na zwody wędkarskie :D 

leci +

• Upvote 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.