Skocz do zawartości

Witamy na forum CS-Arena.eu - Forum oraz Serwery Counter-Strike 1.6
Zarejestruj się, aby uzyskać dostęp do wszystkich naszych funkcji. Po zarejestrowaniu i zalogowaniu się, będziesz mógł tworzyć tematy, pisać do istniejących wątków, dać reputację swoim znajomym, pisać prywatne wiadomości, używać aktualizacji statusu, zarządzać swoim profilem i wiele wiele więcej. Jeśli masz już konto, Zaloguj się - w przeciwnym razie Utwórz konto za darmo!

ZBIÓRKA NA REKLAMĘ SERWERÓW!! WIĘCEJ INFORMACJI POD TYM LINKIEM: KLIK

Zdjęcie

Nie zapomne ;3 !!!!

• Zamknięty Temat jest zamknięty
12 odpowiedzi w tym temacie

OFFLINE   rock'nrolla

rock'nrolla

bot?????

• Zasłużony
  • Inne:: Arenowicz
  • 1130 postów

" Nie ma takiej siły, która zniszczy to co w Nas "

Chciałbym Was bardzo wszystkich pozdrowić i życzyć każdemu z osobna SPEŁNIENIA MARZEŃ !!!!

Dziękuję za wszystkie rangi i szansy, które tutaj otrzymałem, ale dostałem propozycję o przynależenie do pewnego klanu i postaram się pójść tą drogą :) .

Moim sercem i sednem gry jest formuła TEAMPLAY  , która występuję w klanie i skusze się o zdobycie i poszerzenie swoich umiejętności .

Lucas ;) !

Tobie chciałbym podziękować najbardziej z poznanych mi tutaj osób za szansę i wiarę we mnie, że będę się dobrze wywiązywał z życia forum i jakże serwera .

Dziękuję WSZYSTKIM !!! Nie będę wypisywał każdego ;) zapamiętajcie mnie takiego jakich ja Was zapamiętam .!

Dziękuję za wspólne ponad 1.000h na serwie [ różne nicki miałem xD ] ponad 50.000 killi :P

Za flagi, które miałem i czas spędzony tutaj !.

Dziękuję raz jeszcze ! Wiem, że nie zawszę byłem miły, ale nigdy też jakiś zły nie byłem bardzo :P [chyba] .

NIE ZAPOMNĘ O WAS !!!

A, kto umarł ten nie żyje ... .

331iqsp.jpg

MAM W DUPIE

CZY KTOŚ MNIE LUBI, CZY NIE LUBI

MAM W DUPIE

SWOJE MYŚLĘ, SWOJE MÓWIĘ

MAM W DUPIE

CZY KTOŚ MNIE LUBI, CZY NIE LUBI

MAM W DUPIE

SWOJE MYŚLĘ, SWOJE MÓWIĘ...

OFFLINE   flesh 8 c

flesh 8 c

Prędzej niż jaranie, raczej rzucę oddychanie.

• Moderator
  • Inne:: Multi Admin, VIP
  • 350 postów
Nieeeeeee fantiiii chłopie to nawet nie wchodzi w gre ze odchodzisz!!

Ale no jak juz to powodzenia w rozwijaniu skilla moze kiedys bedziesz tak dobry jak ja :)) haha

Jestes taka spoko osoba co masz powiedziec to powiesz co masz zrobic to zrobisz bez lizania dupy I zbednego pier... V mordo :)

Moje zdanie jest takie NAJLEPSZY ADMIN DD2 !

OFFLINE   OLCIA

OLCIA

Króliczek Arabka <3

• Zasłużony
  • Inne:: Kobieta
  • 57 postów
Ojjjj Domii :c

No cóż wszystkiego dobrego i żebyś osiągnął swój cel! Trzymaj się Krasnoludku :)
rock'nrolla (26 grudzień 2016 - 11:29):
Jeszcze nie raz Cię zabiję blondi :* ! :D

OFFLINE   Kacper.

Kacper.

Dużo pisze

• Admin [TS3]
  • 280 postów

Fanta jak dla mnie byłeś znakomitym adminem i jeszcze lepszym sędzią i to spora strata dla Areny. Ale skoro wybrałeś inną drogę to nie pozostaje mi nic jak życzyć powodzenia! :D
"Hejże !. "

Dołączona grafika

Dołączona grafika

OFFLINE   Atos

Atos

GRAFIK

• Grafik
  • Inne:: VIP
  • 223 postów

No szkoda, że odchodzisz ale jeśli wybierasz grę w klanie to myślę, że nikt nie będzie miał o to do ciebie pretensji. 

Powodzonka i mam nadzieję, że będziesz jeszcze do nas czasem zaglądał :)

81923690027645119857.jpg

OFFLINE   Nemesis

Nemesis

Zaawansowany

• Zasłużony
  • 104 postów
Fanta.. i tak wrócisz, bo to tak już jest ;) Powodzenia. Z resztą kontakt będziemy mieć:)

Dołączona grafika

OFFLINE   Arabek ツ

Arabek ツ

..::Wybuchowy::..

• Junior Admin
  • Inne:: Właściciel Serwera
  • 767 postów
Nie spodziewałem się tego :(
No cóż mimo iż za bardzo się nie lubiliśmy i mieliśmy sporo sprzeczek będę cię dobrze wspominał, ponieważ robiłeś mega dobrą robotę jako admin sędzia i moderator.
Drugiej takiej osoby jak ty już pewnie nie ujrzymy :( Jednak mam nadzieje, że jeszcze do nas wrócisz a my na pewno przyjmiemy cię z otwartymi ramionami ;)
Życzę ci powodzenia w tym klanie i zaglądaj do nas gdy tylko będziesz mógł ;)

Grrb5U4.jpg

OFFLINE   E.N.D 69

E.N.D 69

Dużo pisze

• Admin [DD2+BF2]
  • 345 postów

eee nie odchodz :( ale skoro jest taka twoja decyzja to powodzenia w rozwijaniu swoich umiejetnosci ;)

17351659241322298147.png

OFFLINE   PRICE

PRICE

Major

• Zasłużony
  • 922 postów

Powiem otwarcie nie ma co ukrywać iż klany to fakt team play ale by trafić do dobrego klanu to nie lada wyzwanie bo jak wiadomo co niektórym klany to tylko są dobre na krótką metę bo nie będzie kto miał grać lub z kim walczyć z innymi klanami, co z tego że będziesz w klanie nie pisze tu o fantaro tylko to tyczy się każdego, możesz i ty być w klanie i mieć nick [lubie ziemniory] Dawid jak nie będzie z kim grać w tym klanie jak i przeciwko innym klanom. Fantaro obyś trafił na taki klan gdzie są oba te rzeczy spełnione byś miał dobry zgrany team i dużo rywali z innych klanów :)  

OFFLINE   MaCiuLa

MaCiuLa

Dużo pisze

• UB Team
  • Inne:: Admin [DD2]
  • 480 postów

Kto mi teraz będzie mówił że są ssy xD

WRACAJ JAK NAJSZYBCIEJ ! :)

OFFLINE   ~As~

~As~

~Demon Areny~

• Head Admin
  • 791 postów

Dzięki za wszystko, co zrobiłeś dla sieci. Wpadaj czasem pokarać na dd2, kiedy będę na serwerze - ktoś musi Cię wkurzać fleshami i bezmyślnymi atakami na najmniej spodziewane pozycje :D

Powodzenia w realizacji postanowienia i trzymam kciuki.

622160987f400942med.jpg

OFFLINE   gogol

gogol

Dużo pisze

• Moderator
  • Inne:: Multi Admin, VIP
  • 370 postów

Powiem otwarcie nie ma co ukrywać iż klany to fakt team play ale by trafić do dobrego klanu to nie lada wyzwanie bo jak wiadomo co niektórym klany to tylko są dobre na krótką metę bo nie będzie kto miał grać lub z kim walczyć z innymi klanami, co z tego że będziesz w klanie nie pisze tu o fantaro tylko to tyczy się każdego, możesz i ty być w klanie i mieć nick [lubie ziemniory] Dawid jak nie będzie z kim grać w tym klanie jak i przeciwko innym klanom. 

Nie czaję, co Price napisał w tym podrzędno-nadrzędno-wielokrotniezłożonym-zpółobrotu zdaniu, ale pewnie coś mądrego i życzę Ci tego samego. :D

Szkoda, że odchodzisz. Arena traci dobrego admina, moderatora i przede wszystkim bans mastera. Ale jak jeszcze będziesz nas odwiedzał (mam taką nadzieję), to pozwalam Ci zgłaszać cziterów i rozpisywać im demka. :P Powodzenia na nowej drodze i do zobaczyska. ;)

For once I've played the game so hard,

that the play has died,

suffered more than madness,

than a player of you realizes...

OFFLINE   Kuba.

Kuba.

Służę pomocą.

• Opiekun Serwera
  • Inne:: Donator, Multi Admin
  • 2208 postów
3maj się! :D
Dołączona grafika