Skocz do zawartości

Partnerzy

• Ogłoszenia

• Tiger-Swat

Reaktywacja/Przebudowa   15.01.2018

Drodzy użytkownicy!
      Jak niektórzy z Was mogli przeczytać na grupie facebook, ruszyliśmy z reaktywacja Areny. 
      Na chwilę obecną forum jest w przebudowie, pracujemy prężnie każdego dnia, aby przywrócić Sieci dawną świetność. 
      Nie przejmujcie się chwilowymi błędami, które nie muszą a mogą się pojawić (przeszliśmy na nowszą wersję silnika forum). 
      Mamy nadzieję, że tak jak dawniej tak i teraz - staniemy ramię w ramię na piaskach Areny Pozdrawiamy i witamy serdecznie
**THE1957**

Propozycja ;d

Rekomendowane odpowiedzi

spoko ale czasami ten śnieg powodował lagi na forum ;/

Jak już ktoś napisał temat z taką propozycją to fajnie jakby jeszcze dodali jakieś wstawki ziomowe do stylu na pewno fajnie to wygląda, np do bannerów serwa lub do header.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Niby fajne, ale za bardzo do tego perzekonany nie jestem :/

Czemu ?

Tak jak mówił ampriL, śnieg może wywołać lagi na forum :)

Można dodać na próbę, jak będą lagi to się usunie, a jak nie to się zostawi ;)

Jestem NEUTRALNY :^

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Za oknem go brakujÄ, a Wy chcecie tutaj :P .

Mi tam on nie jest do niczego potrzebny tak naprawdÄ, ale jak go wgracie to ulepimy baĹwana ;).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Za oknem go brakuję, a Wy chcecie tutaj :P .

Mi tam on nie jest do niczego potrzebny tak naprawdę, ale jak go wgracie to ulepimy bałwana ;).

no za oknem to juz go nie ma ktĂłryś rok :D 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Za oknem go brakuję, a Wy chcecie tutaj :P .

U kogo nie ma to nie ma :D

Śnieg również według mnie jest niepotrzebny ale co do banera byłbym za ;) Graficy niech coś wykombinują :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

TeĹź jestem przeciwny co do tego śniegu. Forum i tak juĹź czasami laguje czy to na telefonie czy na kompie. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja jestem za co do śniegu i co do tych wyżej zaproponowanych banerów. :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja jestem tego samego zdania co niektóre osoby wyżej - śnieg na nie, bo forum i tak już momentami wystarczająco zamula... Ale świąteczny baner jak najbardziej na tak. :) Graficy do roboty! :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja jestem tego samego zdania co niektóre osoby wyżej - śnieg na nie, bo forum i tak już momentami wystarczająco zamula... Ale świąteczny baner jak najbardziej na tak. :) Graficy do roboty! :D

Nie tylko banner by sie przydał swiąteczny, niech Lucas napisze co potrzeba aby zedytować styl pod święta/zimę 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Moim zdaniem Ĺnieg na forum jest dobrym pomysĹem jak i ĹwiÄteczny baner. 
JeĹli Ĺnieg wywoĹywaĹby lagi to w kaĹźdej chwili moĹźna go usunÄÄ.
Baner to jeĹli graficy bÄdÄ mieli chÄci coĹ przygotowaÄ i wyszĹoby to naprawdÄ Ĺadnie to byĹoby Ĺwietnie :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie będzie tu wgrywane na zasadzie prĂłb i błędĂłw jeśli będzie lagować jak pisał ampril to raczej nie, banery okey tylko czy graficy coś wymyślą profesjonalnego. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie będzie tu wgrywane na zasadzie prĂłb i błędĂłw jeśli będzie lagować jak pisał ampril to raczej nie, banery okey tylko czy graficy coś wymyślą profesjonalnego. 

Napisałem Ĺźe będzie lagować poniewaĹź pamiętam jeszcze jak Lucas dodał na php bądĹş na Mybb " nie pamiętam dokładnie " 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ampriL ;) .

I masz racjÄ muli, Ĺźe ch .... .

UsuĹ to Ĺukasz, bo jest lipa fest, a to jest zapewne winowajcÄ, gdyĹź wczoraj o 22 wszedĹem normalnie, a nastÄpnie chciaĹem napisaÄ " Pa pa " i zero reakcji ze strony forum . MĂłwiÄ dobra moĹźe lapek juĹź zmÄczony idÄ pod prysznic sprawdzÄ z telefonu, ale i tam okazaĹo siÄ byÄ bardzo mÄczÄce napisanie " pa " .... .

UsuĹcie te pluginy jakĹźe z forum i serwerĂłw, bo szkoda mieÄ lipÄ przez okres ten ĹwiÄteczny na forum i serwerach .

To niczemu nie jest potrzebne, a wywoĹujÄ bardzo duĹźe zamieszanie i nieprzyjemnoĹci taka jest moja sugestia.

HejĹźe !.

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ĺnieg z forum zostaĹ usuniÄty bo muli sb ok... ale co ci przeszkadzajÄ dodatki na serwerach? 
Ludzie dzielÄ siÄ na tych co to lubiÄ i na tych co nie lubiÄ, tego nie zmienisz...
Jak juĹź wspomniaĹem przez te okoĹo dwa tygodnie moĹźe wytrzymacie z tÄ choinkÄ, ktĂłra wedĹug mnie jest super.
Rozumiem, Ĺźe lubisz klasyczny dd2 ale padajÄcy Ĺnieg rsy i choinka to tak wiele? 
ok choinkÄ strasznie widaÄ i Ĺatwo jÄ znaleĹşÄ, ale zwykĹa pakÄ na bs na dd2 teĹź raczej nie jest wyczynem znalezienie jej...

Jestem jak najbardziej za pozostawieniem zmian na serwerach.

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To co forum zostaĹo naprawione, a na serwerach dodane jakĹźe te owe " fanfary ;) "  .

Na forum rĂłwnieĹź mamy podmuch Ĺniegu na samej gĂłrze, Ĺźe OH :P to moĹźna raczej juĹź tÄ propozycjÄ uznaÄ za dodanÄ w jakimĹ tam stopniu .

I takĹźe zamknÄÄ juĹź ten tok Naszych wypowiedzi, bo juĹź raczej nic siÄ niezmienni .

#close.

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.