Skocz do zawartości

Witamy na forum CS-Arena.eu - Forum oraz Serwery Counter-Strike 1.6
Zarejestruj się, aby uzyskać dostęp do wszystkich naszych funkcji. Po zarejestrowaniu i zalogowaniu się, będziesz mógł tworzyć tematy, pisać do istniejących wątków, dać reputację swoim znajomym, pisać prywatne wiadomości, używać aktualizacji statusu, zarządzać swoim profilem i wiele wiele więcej. Jeśli masz już konto, Zaloguj się - w przeciwnym razie Utwórz konto za darmo!
Zdjęcie

niesłuszny ban od Admina

bany.skargi

• Zamknięty Temat jest zamknięty
1 odpowiedź w tym temacie

OFFLINE   Psychoshot

Psychoshot

Początkujący

• Arenowicz
  • 6 postów

Twój nick:Psychoshot
Data i godzina:11.12.2016 - 20:15:59
Admin:Price
Ip / Steam_ID:31.1.29.15
Opis problemu:Rzucilem raz flasza na mapce max i od razu ban od tego idioty.To nie pierwszy jego wyczyn mianowicie na mapce dust 2002 dał mi i innym graczą BANA za strzelanie z respa do respa.

Mam nadzieję,że dyrekcja adminowska tegoż serwera rozmyśli tę sprawę i podejmie odpowiednie działania w kierunku likwidacji admina TAKIEGO TYPU jakim jest Price.Z mojej strony życzę całemu zespołowi tworzącemu tę stronę jak i wszystkim graczą WESOŁYCH ŚWIĄT.(Tobie Price też :})

OFFLINE   PRICE

PRICE

Major

• Zasłużony
  • Inne:: VIP
  • 922 postów

Człowieku nie 1 raz oślepiasz swój team, strzelanie z respa na resp jest zabronione to że nie znasz regulaminu nie usprawiedliwia ciebie, wchodząc na serwa akceptujesz regulamin jaki się znajduje.