Skocz do zawartości

Partnerzy

• Ogłoszenia

• Tiger-Swat

Reaktywacja/Przebudowa   15.01.2018

Drodzy użytkownicy!
      Jak niektórzy z Was mogli przeczytać na grupie facebook, ruszyliśmy z reaktywacja Areny. 
      Na chwilę obecną forum jest w przebudowie, pracujemy prężnie każdego dnia, aby przywrócić Sieci dawną świetność. 
      Nie przejmujcie się chwilowymi błędami, które nie muszą a mogą się pojawić (przeszliśmy na nowszą wersję silnika forum). 
      Mamy nadzieję, że tak jak dawniej tak i teraz - staniemy ramię w ramię na piaskach Areny Pozdrawiamy i witamy serdecznie
lilou

DONOS

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, chciaĹbym zgĹosiÄ donos na Olcie i fantaro. ZachowujÄ siÄ beszczelnie do mojej osoby.

BanujÄ mnie za to, Ĺźe jakaĹ dziewczynka do mnie sie sapie o byle gĂł**o a ja jÄ wyzywam. Dla mnie to jest feministyczny serwer. Serwer schodzi dla mnie na psy. Administracja nie wie do czego sĹuĹźy funkcja mute oraz nie daje ostrzeĹźeĹ. ProszÄ coĹ z tym zrobiÄ

1.

[ReasonKicker] ==========================================

[ReasonKicker] Zostales wykopany przez admina

[ReasonKicker] Powod: "wyjdz"

[ReasonKicker] Jezeli uwazasz, ze kick byl bezpodstawny zglos to na http://amxx-dev.pl

[ReasonKicker] Pozdro od autora (byCZEK)

[ReasonKicker] ==========================================

2. 

[AMXBans] =============================================== 

[AMXBans] You are banned from this Server! 

[AMXBans] There are 19 seconds left of your ban. 

[AMXBans] Banned Nickname : wAFF 

[AMXBans] Reason : ' TO KOBIETA JEST!!! ' 

[AMXBans] You can complain about your ban @ CS-Arena.eu 

[AMXBans] Your SteamID : ' STEAM_0 : 0 : 4022232 ' 

[AMXBans] Your IP : ' 5.60.7.29 ' 

3.

[AMXBans] You have been banned from this Server!

[AMXBans] You can complain about your ban @ CS-Arena.eu

[AMXBans] Reason: 'nara'

[AMXBans] Duration: '1 hour'

[AMXBans] Your SteamID: 'STEAM_0:0:4022232'

[AMXBans] Your IP: '5.60.7.29'

To nieĹşle jak kobieta ma wiÄksze prawa.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

zostaĹeĹ zbanowany poniewaĹź obraĹźaĹeĹ mnie oraz mojÄ mamÄ ! co jest bezczelne i poniĹźej krytyki ! bana dostaĹeĹ sĹusznego i ciesz siÄ , Ĺźe tylko na godzinÄ !

ps. "To nieĹşle jak kobieta ma wiÄksze prawa." rozumiem, Ĺźe jestem kobietÄ to jestem gorsza? chyba w zĹych czasach Ĺźyjesz 

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ładnie to rozpisałeś, ale jednak źle :)

1.Brak dowodĂłw SS/Demka;

2.Pojechałeś Oli i Dominikowi po rodzicach;

3.Wyzywałeś graczy naszego serwera- świadczą o tym nałożone bany od administracji;

4.Wycinki z konsoli, czy też linki do profilów steam nic nie dają;

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Podsumowując, temat nie powinien być brany pod uwagę, a takĹźe zamknięty przez moderatorĂłw z powodem: "Brak wystarczających dowodĂłw" 

Dziękuje za uwagę, i zaoraszam do działu redakcji ( taka mała reklama xd)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Aleksandra ma racjÄ !.

PrzesadziĹeĹ tym, Ĺźe siÄ nie umiesz odnosiÄ . JakbyĹ nie spojrzaĹ jest to kobieta i naleĹźy jej siÄ jakiĹ szacunek, lecz Ty chyba o czymĹ takim nie sĹyszaĹeĹ ... .

Do kobiet w rzeczywistoĹci teĹź tak siÄ odnosisz ? ... . ZgaĹ monitor poczytaj ksiÄĹźkÄ, a nie wyzywasz jÄ od róşnych !. Ciesz siÄ, Ĺźe Ola ubiegĹa mnie w banie tym na godzinÄ, gdyĹź  ja juĹź nakĹadaĹem na jeden dzieĹ. Co Ci siÄ styki pomyliĹy i tak dĹugo jak tutaj bÄdÄ graĹ nie pozwolÄ wyzywaÄ w takich burakowy sposĂłb kobiet, a jeszcze do tego admina serwera.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ban pozostajÄ sĹuszny i zamykam ten owy wpis do mojej ukochanej ksiÄĹźki pt " Skarg i zaĹźaleĹ ;3 " i mianowicie pragnÄ CiÄ uprzejmie poinformowaÄ, Ĺźe zapewne juĹź u Niej przegraĹeĹ, ale ostatni raz w taki cyniczny sposĂłb siÄ wyraĹźaĹeĹ na serwerze, bo jak by nie byĹo to sam moĹźesz komuĹ zrobiÄ tego loda jak tak bardzo o tym gadaĹeĹ .

PomyĹl raz jeszcze nad SobÄ i zastanĂłw siÄ czy warto byÄ takim gburem .

Ban sĹuszny ! Bravo Ola !

HejĹźe !.

#close.

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.