Skocz do zawartości

Witamy na forum CS-Arena.eu - Forum oraz Serwery Counter-Strike 1.6
Zarejestruj się, aby uzyskać dostęp do wszystkich naszych funkcji. Po zarejestrowaniu i zalogowaniu się, będziesz mógł tworzyć tematy, pisać do istniejących wątków, dać reputację swoim znajomym, pisać prywatne wiadomości, używać aktualizacji statusu, zarządzać swoim profilem i wiele wiele więcej. Jeśli masz już konto, Zaloguj się - w przeciwnym razie Utwórz konto za darmo!
Zdjęcie

45 Faktów o naszym h@ :D #2

• Zamknięty Temat jest zamknięty
8 odpowiedzi w tym temacie

OFFLINE   `slasch1.

`slasch1.

̶Z̶b̶a̶n̶o̶w̶a̶n̶y̶

• Zasłużony
  • Inne:: VIP
  • 641 postów

Witam, tym razem nasz Head Admin As przedstawił nam, aż 45 faktów o nim! 

Zapraszam do czytania :D !

1. Mam na imię Dawid;

2. Moje przezwisko to "Heban";
3. Uwielbiam grać w koszykówkę;
4. Moja grupa krwi to B RhD+;
5. Dorastałem w czasach RTL7, więc wiem co to Genki Dama!;
6. Za dzieciaka byłem najlepszy w zabawie "Policjanci i złodzieje";
7. Moim ulubionym typem serwera w CS 1.6 jest Zombie Mod;
8. W podstawówce miałem same świadectwa z paskiem - Kujon!
9. W gimnazjum zajmowałem pierwsze miejsca w biegu na 1-2Km;
10.Prawdopodobnie gdyby nie niewiadomego pochodzenia ból kolan,  rozwijałbym się w kierunku koszykówki/lekkoatletyki pod kątem sportu;
11. Za dzieciaka nie lubiłem bawić się samochodami :V;
12. Moim ulubionym aktorem jest Johny Depp;
13. Jako dziecko marzyłem o zostaniu nauczycielem;
14. Jestem studentem 2 roku na kierunku Pedagogika Opiekuńczo-Resocjalizacyjna;
15. Bardzo łatwo nawiązuje nowe znajomości, choć unikam ich nawiązywania (taki paradoks);
16. Moim ulubionym "zamówieniem" w McDonald w czasach szkolnych były 3 Cheeseburgery + cola;
17. Wierze, że każdy człowiek jest kowalem własnego losu;
18.Uwielbiam anime, mam na liczniku ponad 1600h spędzonych właśnie na   oglądaniu anime (wynik jest skromnie mówiąc około 2x większy,  zwyczajnie  wpisałem na listę tylko te tytuły, które pamiętam xD) ;
19. Ubóstwiam twórczość Andrzeja Sapkowskiego;
20. Nie umiem płakać na pogrzebie ale niejedna scena w anime doprowadziła mnie do łez
21.  Nick "As" został stworzony w czasach podstawówki (lata świetlne temu) i  odnosi się do moich częstych zagrywek z serii "więcej szczęścia niż  rozumu";
22. Moim ulubionym przedmiotem szkolnym była historia,  natomiast najbardziej znienawidzonym i pozostającym na wieczność w  pogardzie jest matematyka.;
23. Nienawidzę wątróbki, żołądków oraz krupniku (zupy :D);
24. Moją ulubioną porą roku jest Lato;
25. Jeśli zapraszasz Asa na piwo, niech to będzie Żubr;
26.  Jedną z moich ulubionych postaci z anime jest Shunsui Kyōraku z anime  Bleach. Uwielbiam go za poczucie humoru, chęć na kielona oraz fakt, że  ma słabość do kobiet;
27. Swoją przygodę z Areną rozpocząłem od... Bana! Wręczył mi go Rosjaniec, sugerujący się lamentującym graczem na shoutboxie;
28. Jestem osobą pomocną i uczynną, zawsze staram się znaleźć rozwiązanie w sposób dyplomatyczny.;
29. Uwielbiam gry strategiczne, dlatego bardzo często gram w szachy z członkami rodziny.;
30.  Posiadam certyfikat opiekuna wycieczek kolonijnych i grup  wypoczynkowych. Ciekawostka - By przystąpić do egzaminu na Kierownika  kolonijnego należy posiadać orzeczenie sądowe o niekaralności za  pedofilię. Pewnie dlatego As nadal jest tylko Opiekunem... xD.;
31. Mimo 20 lat na karku nadal nie zdawałem egzaminu na prawo jazdy;
32.  Uważam, że należy spełniać swoje marzenia, nawet te najmniejsze,  dlatego jako dziecko siusiałem z balkonu na 4 piętrze... Bo tak ;
33.  Na przestrzeni lat zmieniły się moje gusta smakowe odnośnie batonów.  Początkowo tolerowałem jedynie batony Kit Kat, następnie Princessa aż  dotarłem do Twix'a. Obecnie As nie jada batonów, woli zjeść tabliczkę  czekolady... Na raz...;
34. Będąc dzieckiem zastanawiałem się, dlaczego mama z tatą chodzą do pracy zamiast wydrukować pieniądze w domu.;
35. Moje ubrania są przeważnie koloru białego/czarnego bądź szarego. Sporadycznie zdarza się coś "kolorowego".;
36. Będąc dzieckiem uwielbiałem oglądać Dragon Ball'a będąc w... koszu na pranie! 
37. Nie licząc Counter Strike 1.6, sieciówką, w której spędziłem lwią część mego życia jako gracza jest Nostale;
38.  Mój pierwszy team w Counterze nosił dumną nazwę Cs*PRO*, w jego skład  wchodziła połowa męskiej populacji mojej klasy z podstawówki.;
39. Wyznaje zasadę, że z M4A1 najlepiej strzela się po tt, natomiast z Ak-47 po stronie ct (niech żyje paradoks);
40. Moją ulubioną zupą jest rosół.;
41.W dzieciństwie uwielbiałem bawić się żołnierzykami z tatą.;
42. Przez długi czas miałem lęk przed psami;
43.Dziennie wypijam średnio 7 herbat (po 2 łyżeczki cukru na każdą);
44. Moim ulubionym ciastem jest Sernik.;
45. W wolnych chwilach gram na emulatorze pegasusa w stare gry typu Mario, Contra, Tetris.;

Andrutt :3

• 7

post-6049-0-82260600-1489321708.gif

OFFLINE   Arabek ツ

Arabek ツ

..::Wybuchowy::..

• Zasłużony
  • 797 postów

No No :D Ciekawe Ciekawe :D "+"

• 0

Dołączona grafika

OFFLINE   rock'nrolla

rock'nrolla

bot?????

• Zasłużony
  • Inne:: Arenowicz
  • 1130 postów

Poznaj Dawida część pierwsza :P

Plusowato !

• 0

A, kto umarł ten nie żyje ... .

331iqsp.jpg

MAM W DUPIE

CZY KTOŚ MNIE LUBI, CZY NIE LUBI

MAM W DUPIE

SWOJE MYŚLĘ, SWOJE MÓWIĘ

MAM W DUPIE

CZY KTOŚ MNIE LUBI, CZY NIE LUBI

MAM W DUPIE

SWOJE MYŚLĘ, SWOJE MÓWIĘ...

OFFLINE   Atos

Atos

GRAFIK

• Zasłużony
  • 233 postów

No kilka ciekawych informacji podałeś :D 

Łap +

• 0

81923690027645119857.jpg

OFFLINE   PRICE

PRICE

Major

• Zasłużony
  • 922 postów

ciekawe bardzo :)

• 0

OFFLINE   Tequila

Tequila

Zaawansowany

• Admin [DD2]
  • Inne:: Kobieta, VIP
  • 199 postów

Interesujące... :D

• 0

harley_quinn_by_randagio76-d4uzbka.png

OFFLINE   E.N.D 69

E.N.D 69

Dużo pisze

• VIP
  • 355 postów
No no asik troszkę się dowiedziałem o tobie ale ja wolę ichigo kurosakiego niż Shunsui Koranu nw czemu :P
  • 0

41153257080402056897.png

OFFLINE   MaCiuLa

MaCiuLa

Dużo pisze

• Moderator
  • 558 postów

+++++

Zrobione

• 0

OFFLINE   flesh 8 c

flesh 8 c