Skocz do zawartości

Witamy na forum CS-Arena.eu - Forum oraz Serwery Counter-Strike 1.6
Zarejestruj się, aby uzyskać dostęp do wszystkich naszych funkcji. Po zarejestrowaniu i zalogowaniu się, będziesz mógł tworzyć tematy, pisać do istniejących wątków, dać reputację swoim znajomym, pisać prywatne wiadomości, używać aktualizacji statusu, zarządzać swoim profilem i wiele wiele więcej. Jeśli masz już konto, Zaloguj się - w przeciwnym razie Utwórz konto za darmo!

REKRUTACJA NA ADMINÓW CIĄGLE OTWARTA!!!

Zdjęcie

Skarga

• Zamknięty Temat jest zamknięty
1 odpowiedź w tym temacie

OFFLINE   CyCuCzcibor

CyCuCzcibor

Początkujący

• User
  • 3 postów

nick: CyCu

nick Admina: Arabek c ( :

1.' Naduzywasz miro '  - jak już daje powód to niech to napisze poprawnie.

2. Włączyłem przez przypadek bind nawet sam nie wiem czego bo to brat bindował,bind był na mikrofon, Admin powinien dać ostrzeżenie najpierw ,a jeżeli to nie poskutkuje to BAN , widać że pan admin zrobił to "na szybkości" , bez ostrzeżeń , upomnień.

Pozdrawiam CyCu

~As~ (09 grudzień 2016 - 22:43):
Skarga bez dowodów zostaje jaka? Z pewnością nie będzie rozpatrywana.

Ale skoro już to jestem...
Drogi graczu, porozmawiałem z adminem banującym i wychodzi na to, że Twoje działania miały na celu sianie zamętu wśród graczy oraz przeszkadzanie im w rozgrywce. Ban za to przewinienie jest przewidziany w granicach od 5min - 4h

Więc, zupełnie nie rozumiem Twojego oburzenia z bana 30minutowego. Z racji tego, iż nie przedstawiłeś dowodów na to, iż admin Cię nie upomniał najpierw bądź graczom nie przeszkadzało Twoje zachowanie, ban uznany zostaje za słuszny a skarga oddalona.

Pozdrawiam, As.

• 0

OFFLINE   Arabek c(:

Arabek c(:

..::Wybuchowy::..

• Moderator
  • Inne:: Multi Admin, VIP
  • 613 postów

Irytowałeś mnie jak i resztę graczy, z resztą gdyby było to przypadkowo to zaraz byś to wyłączył a nie dalej to leciało....
Będziesz miał nauczkę na przyszłość aby nie dawać bratu dostępu do cs'a - jeśli to w ogóle prawda. Wątpię też aby to był bind bo przerwałeś "nadawanie" w pewnym momencie (jeśli się nie mylę).
Racja mogłem dać najpierw bana na 5 minut ale stwierdziłem, że to nic nie wskóra i dalej będzie to samo. 30 min ban już czegoś uczy i nie jest koszmarnie długi.

Co do źle wpisanego powodu wytłumaczenie jest proste - nie wcisnąłem dobrze klawisza "k" stąd też ten błąd.

Pozdrawiam i na przyszłość nie nadużywaj mikrofonu a nie będzie takich problemów :)

• 0

post-7187-0-74207400-1480004118.jpg

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 members, 0 guests, 0 anonymous users