Skocz do zawartości

Witamy na forum CS-Arena.eu - Forum oraz Serwery Counter-Strike 1.6
Zarejestruj się, aby uzyskać dostęp do wszystkich naszych funkcji. Po zarejestrowaniu i zalogowaniu się, będziesz mógł tworzyć tematy, pisać do istniejących wątków, dać reputację swoim znajomym, pisać prywatne wiadomości, używać aktualizacji statusu, zarządzać swoim profilem i wiele wiele więcej. Jeśli masz już konto, Zaloguj się - w przeciwnym razie Utwórz konto za darmo!

ZBIÓRKA NA REKLAMĘ SERWERÓW!! WIĘCEJ INFORMACJI POD TYM LINKIEM: KLIK

Zdjęcie

Porcja Ciekawostek o.. #1

• Zamknięty Temat jest zamknięty
7 odpowiedzi w tym temacie

ONLINE   NoWay ツ

NoWay ツ

̶Z̶b̶a̶n̶o̶w̶a̶n̶y̶

• Moderator
  • Inne:: Multi Admin, Redaktor, VIP
  • 628 postów
Witam wszystkich nowej "serii" w dziale redakcji, mianowicie chodzi mi o "Porcje Ciekawostek o..".
Zapraszam do czytania !

1. Counter Strike, poprzednio Half-Life: Counter-Strike, gra stworzona przez Minha "Gooseman" Le'a i Jessa "Cliffe" Cliffe'a 19 czerwca 1999 roku i będąca modyfikacją gry Half-life. Początkowo Counter-Strike wymagał do działania Half-Life'a, jednak wraz z upływem czasu stworzono kolejne jego wersje, które przekształciły się w samodzielne produkcje. 

2. Half-Life Counter Strike w wersji pudełkowej jak i oficjalnej został wydany 23 listopada 2000r. Działał on na silniku GoldSource, który był wysoko modyfikowanej gry quake. 

3. Wszystkie mapy w Counter Strike były stworzone przez społeczność, wszelkie błędy, czy propozycje zgłoszone przez graczy, były rozpatrywane przez osoby wyższe. 

4. Na samym początku gry, dostępny był tylko tryb z ratowaniem zakładników. 

5. Z początku wersji gry, cs nosił ze sobą wiele błędów i nie dociągnięć, drużyna terrorystów nie dostawała pieniędzy, kamizelki źle działały, z ziemi nie można była podnosić broni, ponieważ po pewnym czasie znikała. Po mimo dużej ilości błędów, wersja beta została pozytywnie przyjęta przez graczy. 

6. Wersja 1.6 gry została wydana 12 września 2003 roku wraz z premierą platformy dystrybucji cyfrowej Steam. Wszystkie kolejne aktualizacje i poprawki są dostarczone poprzez ten system. Nazwa lub skrót "1.6" jest używany w celu odróżnienia go od kontynuacji gry: Counter-Strike: Source i Counter-Strike: Global Offensive. 

7. Największe ligi i turnieje organizowane w Counter Strike 1.6 to: 
- Electronic Sports World Cup (ESWC) 
- World Cyber Games (WCG) 
- Electronic Sports League (ESL) 
- Intel Extreme Masters (IEM) 

8.Kolejne wersje CS: 
- Counter Strike 1.1 Dodanie mapy de_inferno raz de_dust2! 
- Counter Strike 1.4 Koniec z BunnyHop, zmiana modyfikatora celności. 
- Counter Strike 1.5 Platforma Steam 
- Counter Strike 1.6 Wprowadzenie przez Valve zmian graficznych layout'u, konsola odzyskała system podpowiedzi, naprawa błędów przy minimalizowaniu cs'a(zmiana rozdzielczości). 
Dodanie broni: Famas oraz Galil. Dodanie bezsensownej tarczy balistycznej. 

9. Rodzaj map znajdujących się na serwerach Counter Strike 1.6: 
- "cs_" - Anty terroryści mają za zadanie uratować wszystkich zakładników. 
- "de_" - Standardowa gra, czyli terroryści mają za zadanie podłożenie bomby i upilnowanie jej, przed anty terrorystami. 
- "as_" - CT mają za zadanie ewakuować VIP'a do punktu ewakuacyjnego. 
- "aim_" - Najczęściej krótka mapa, na której można używać tylko broni maszynowej, awp lub granatów. 
- "fy_" - Podobnie jak w poprzedniku, tylko że jest większa ilość broni do dyspozycji. 
- "surf_" - Surfowanie po pochyłych ścianach. 
- "awp_" - Tylko snajperka. 
- "he_" - W grę wchodzi tylko nóż oraz granat odłamkowy. 
- "ka_" - Tylko nóż. 
- "deathrun_" - Tak zwany bieg śmierci, anty terroryści unikając przeszkód, muszą dojść do celu. Terrorysta ma za zadanie przeszkodzić ct, włączając w trakcie drogi różne pułapki. 
- "jailbreak_" - Zabawa w więzienie. tt muszą odnaleźć broń i zabić ct, a ct nie może do tego dopuścić. 
- "dm_" - Każdy na każdego. 

10. Na niektórych mapach między innymi de_train, de_aztec i de_cbble, można usłyszeć pewne dźwięki.. 
Na mapie de_aztec, słychać grzmoty, gdy wejdziemy lub zejdziemy po schodach do wody, w momencie przejścia przez połowę wiszącego mostu. 
Gdy ktoś znajdzie się pod wagonem na mapie de_train usłyszymy dźwięki szczekających psów, jeśli gracz będzie znajdował się na wagonie, usłyszy lecący samolot. Nie na wszystkich pociągach znajduje się ten efekt. 
Kiedy usłyszymy bęczącą owcę, oznacza, że ktoś będzie szedł "matrixem" na de_cbble. Kiedy słyszymy skrzeczące kruki, oznacza to, że ktoś podchodzi do "matrixa"

• 6

post-6049-0-82260600-1489321708.gif

OFFLINE   rock'nrolla

rock'nrolla

bot?????

• Zasłużony
  • Inne:: Arenowicz
  • 1130 postów

Wszystko znam :P

Ale brawo !!!

Plusowo :D .

• 0

A, kto umarł ten nie żyje ... .

331iqsp.jpg

MAM W DUPIE

CZY KTOŚ MNIE LUBI, CZY NIE LUBI

MAM W DUPIE

SWOJE MYŚLĘ, SWOJE MÓWIĘ

MAM W DUPIE

CZY KTOŚ MNIE LUBI, CZY NIE LUBI

MAM W DUPIE

SWOJE MYŚLĘ, SWOJE MÓWIĘ...

ONLINE   flesh 8 c

flesh 8 c

Prędzej niż jaranie, raczej rzucę oddychanie.

• Moderator
  • Inne:: Multi Admin, VIP
  • 350 postów

Też znam  + :)

• 0

OFFLINE   Jestem Pawel

Jestem Pawel

Króliczek Arabka <3

• Właściciel Serwera
  • Inne:: Admin [COD 201], Admin [DD2], Redaktor
  • 113 postów

Ciekawie trochę się dowiedziałem nowego ;)

• 0
"Na liściu bakłażana nie wyrośnie kwiat paproci." Paweł 2k16

OFFLINE   PRICE

PRICE

Major

• Zasłużony
  • Inne:: VIP
  • 922 postów

ość ciekawe tyle czasu gram na tych mapach co opisałeś i nie zwróciłem uwagi na to xD moze przez to iż czasem słucham swoich piosenek :D

• 0

OFFLINE   MaCiuLa

MaCiuLa

Dużo pisze

• UB Team
  • Inne:: Admin [DD2]
  • 480 postów

ZROBIONE !

Za to leci łapka.

Coś się dzieje ;)

• 0

OFFLINE   Tequila