Skocz do zawartości

Partnerzy

• Ogłoszenia

• Tiger-Swat

Reaktywacja/Przebudowa   15.01.2018

Drodzy użytkownicy!
      Jak niektórzy z Was mogli przeczytać na grupie facebook, ruszyliśmy z reaktywacja Areny. 
      Na chwilę obecną forum jest w przebudowie, pracujemy prężnie każdego dnia, aby przywrócić Sieci dawną świetność. 
      Nie przejmujcie się chwilowymi błędami, które nie muszą a mogą się pojawić (przeszliśmy na nowszą wersję silnika forum). 
      Mamy nadzieję, że tak jak dawniej tak i teraz - staniemy ramię w ramię na piaskach Areny Pozdrawiamy i witamy serdecznie
xRamix

Skarga na Admina

Rekomendowane odpowiedzi

Witam z tej strony `xRamix` dostaĹem bana nie sĹusznie w pliku csstrike gdzie mam wszystkie ssy zapisywanie dziwnym trafem nie miaĹem Ĺźadnego ssa graĹem normalnie i dostaĹem bana 

[AMXBans] You are banned from this Server! 
[AMXBans] You are permanently banned. 
[AMXBans] Banned Nickname : `xRamix` 
[AMXBans] Reason : ' Haxujesz/Cheatujesz ' 
[AMXBans] You can complain about your ban @ CS-Arena.eu 
[AMXBans] Your SteamID : ' VALVE_ID_LAN ' 
[AMXBans] Your IP : ' 69.22.184.202 ' 
to dostaĹem nawet Ĺźadnego ssa nie mam ani jaki admin daĹ mi tego bana prosze o wytĹumaczenie mi tego jakim prawem bez ssĂłw ja dostaĹem bana ... Ĺźadnego prawa Ĺźeby siÄ jakoĹ obronic dzienkuje pa pozdrawiam tego admina co nie robi ssĂłw i nie da siÄ jakoĹ obroniÄ przed banem prosze mi tylko powiedzieÄ jaki admin tak robi  PS przeszukaĹem caĹy folder miaĹem tam tylko 35 ssĂłw ale nie z tego serwera dowidzenia

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja CiÄ zbanowaĹem, ale nieomylnie, gdyĹź konsumowaĹem wĹaĹnie w spokoju obiadek [ wÄtrĂłbkÄ xd ] i napisaĹ mi Nemesis, Ĺźe jakiĹ WSPOMAGACZ gra na servie .

I tak urokliwie zafascynowany i ogarniÄty szaĹem gorÄcej i Ĺadnie pachnÄcej wÄtrĂłbki widelec mi spadĹ na ziemie :P i kliknÄĹem 5 zamiast 6 . ( jedzenie gĂłrÄ :D ), ale jak to CiÄ strasznie dotknÄĹo co akurat moĹźna stwierdziÄ, bo piszesz skargÄ, a nie odwoĹanie to przyznajÄ siÄ bez bicia, Ĺźe tu zawiniĹem ... .

GĹodny byĹem Wysoka Administracjo :( .

P.S RĂłwnieĹź bana owego zdjÄĹem juĹź i moĹźesz iĹÄ zabijaÄ i rodziÄ w Sobie agresjÄ :P

" 15:42 - Nemesis: na dd2 potrzebny jestese ;p "

• Upvote 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.