Skocz do zawartości

Partnerzy

• Ogłoszenia

• Tiger-Swat

Reaktywacja/Przebudowa   15.01.2018

Drodzy użytkownicy!
      Jak niektórzy z Was mogli przeczytać na grupie facebook, ruszyliśmy z reaktywacja Areny. 
      Na chwilę obecną forum jest w przebudowie, pracujemy prężnie każdego dnia, aby przywrócić Sieci dawną świetność. 
      Nie przejmujcie się chwilowymi błędami, które nie muszą a mogą się pojawić (przeszliśmy na nowszą wersję silnika forum). 
      Mamy nadzieję, że tak jak dawniej tak i teraz - staniemy ramię w ramię na piaskach Areny Pozdrawiamy i witamy serdecznie
Lau.

Lau na redaktora? c:

Rekomendowane odpowiedzi

ImiÄ: Szymon.
StaĹź na forum MoĹźliwe, Ĺźe tydzieĹ.
Jak sobie wyobraĹźasz swoja przyszĹÄ prace jako Redaktor?:  ChciaĹbym robiÄ tylko wywiady, bo to jest to co najbardziej lubiÄ. Czyli zintegrowaÄ siÄ z danÄ osobÄ. 

Co przemawia za tym, Ĺźeby CiÄ przyjÄÄ: MyĹlÄ, Ĺźe ogarniam jakoĹ interpunkcjÄ i ortografie, ale to nie jest ten jeden powĂłd. LubiÄ pisaÄ, tylko na klawiaturze. WĹÄczyÄ muzykÄ i pisaÄ ile mogÄ i dlatego wĹaĹnie redaktor. 
Posiadasz jakieĹ doĹwiadczenie ? (gazetka szkolna, blog itp.): Jestem redaktorem na innej sieci. (samp)
PrĂłbny wywiad / news: Serdecznie dziÄkuje Arabkowi za udzielony wywiad <3. 

Redaktor.

Arabek.

Redaktor:

Witaj, Arabek. Na poczÄtek zadam Ci pytania z Ĺźycia (imie,wiek etc.).

Arabek c(:
NoszÄ bardzo brzydkie imiÄ Mariusz wiek mĂłj raczej kaĹźdy zna - 16

Redaktor:
Jakie masz hobby? Co Cie interesuje najbardziej? 

Arabek c(:
Moje hobby to piĹka noĹźna, kiedy tylko mam moĹźliwoĹÄ i zbierze siÄ ekipa z wielkÄ chÄciÄ ruszam na boisko 
Interesuje hmm... InteresujÄ siÄ sportem, telefonami i jeĹli to siÄ wlicza to grami 

Redaktor:
Oo, jak grami to jakie gry CiÄ najbardziej zaciekawiĹy?

Arabek c(:
Obecnie najbardziej to Fifa 17, Fifa 16, GTA V, Cs 1.6, Cs:go i Clash of Clans. 
To sÄ moje ulubione gry chociaĹź jest ich znacznie wiÄcej jak hurtworld, Clash Royale itp... Za duĹźo by wymieniaÄ 
A jeĹli chodzi o gatunek to uwielbiem strzelanki jak i strategie.

Redaktor:
Gry sÄ Ĺwietne! :D Ja takĹźe preferuje strzelanki. Okej, kolejne pytanie jakie masz plany na przyszĹoĹÄ?  

Arabek c(:
Trudne pytanie :P PomyĹlmy.... Planuje pewnie pracÄ w warsztacie samochodowym nie bez powodu poszedĹem na samochodĂłwkÄ :P Mimo iĹź na samochodach za bardzo siÄ nie znam i Ĺrednio to lubiÄ to jednak dziÄki temu, Ĺźe uczÄ siÄ tego coraz bardziej zaczynam to lubiÄ i na pewno chciaĹbym to robiÄ.
W planach mam teĹź w przyszĹoĹci przeprowadzkÄ do warszawy.
A resztÄ Ĺźycie pokaĹźe 

Redaktor:
Bardzo ambitne plany, kolejne pytanie.Co lubisz sĹuchaÄ? Jaki jest twĂłj ulubiony typ muzyki? 

Arabek c(:
Uwielbiam sĹuchaÄ Rapu czy Hip Hopu. Nie naleĹźÄ do zwolennikĂłw Disco Polo czy innych badziewnych dla mnie rodzai muzyki. A zdecydowanie nie znoszÄ muzyki klasycznej dla mnie to tortury 

Redaktor:
Dla mnie takĹźe :D, Jaki typ filmĂłw budzi u Ciebie ciekawoĹÄ, chodzi o rodzaje, lub podaj tytuĹy. 

Arabek c(:
Uwielbiam filmy science fiction i tym podobne. Ostatnio jakie oglÄdaĹem nie koniecznie taki gatunek jak wymieniĹem to Kapitan Ameryka: Wojna BohaterĂłw, Prometeusz, Dystrykt 9, DzieĹ NiepodlegĹoĹci: Odrodzenie (czy jakoĹ tak) i w szczegĂłlnoĹci spodobaĹ mi siÄ Polski film "Bogowie" na ktĂłrym z resztÄ byĹem w kinie kilka lat temu. Uwielbiam teĹź seriale takie jak The Walking Dead czy Agenci T.A.R.C.Z.Y. TrochÄ tego byĹo wiÄc moĹźe wszystkiego nie bÄdÄ wymieniaĹ 

Redaktor:
W jaki sposĂłb zaczÄĹeĹ graÄ na cs-arenie? Opowiedz nam swojÄ historie 

Arabek c(:
A w sumie byĹo to doĹÄ przypadkiem. SzukaĹem jak zwykle codziennie jakiegoĹ fajnego serwera Cod i natknÄĹem siÄ na nasz kochany Cod201. SpotkaĹem tam Kube, E.N.D, Zorro, Price, Dawid. Dobrze siÄ graĹo i z nimi gadaĹo, admini byli spoko wiÄc zostaĹem. W koĹcu chĹopaki przekonali mnie do zĹoĹźenia podania na admina bo czÄsto graĹem no to zĹoĹźyĹem. No i tak siÄ wszystko zaczÄĹo. Arena to wĹaĹciwie moja pierwsza sieÄ na ktĂłrej jestem na staĹe. Tutaj zaczynaĹem adminowaÄ i moderowaÄ i jak narazie siÄ nigdzie nie wybieram 

Redaktor:
i ostanie pytanie, co CiÄ skĹoniĹo do rangi Moderatora?

Arabek c(:
WĹaĹciwie podanie zĹoĹźyĹem z nudĂłw z myĹlÄ, Ĺźe i tak zostanie odrzucone bo nie wszystkie wymagania chyba speĹniaĹem zwĹaszcza wiekowe. Ku mojemu zdziwieniu zostaĹo jednak przyjÄte. Mimo iĹź za duĹźo nie wiedziaĹem o Moderowaniu szybko postawiĹem sobie za cel opanowanie tego no i jak widaÄ jestem juĹź póŠroku i ogarniam wiÄc chyba tak Ĺşle nie jest hehe :D
Mam nadziejÄ, Ĺźe bÄdÄ mĂłgĹ byÄ Moderatorem na Arenie jak najdĹuĹźej no i skrycie marzÄ o J@, kto wie moĹźe kiedyĹ siÄ te marzenie speĹni zobaczymy.

Redaktor:
DziÄkuje Ci Arabek za wywiad, ĹźyczÄ Ci powodzenia w dalszej karierze.

Arabek c(:
RĂłwnieĹź dziÄkujÄ i Pozdrawiam czytelnikĂłw.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dobra nie zauwazylem tego w twoim profilu wiec przepraszam. Jestem na TAK.

PS. udzielam sie w dziale dla redaktorow, nie dla grafikow pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W sumie jestem na Tak, jakieĹ doĹwiadczenie w tym masz. Jednak to, Ĺźe jesteĹ redaktorem na innej sieci nie wiem czy nie okaĹźe siÄ problemem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jestema na Nie bo mi nie zrobiles avatara XD

A tak na serio, jest na TAK, poniewaĹź sam nie daje rady, a robienia wywiadĂłw nie nawidze XD

Same dobre rzeczy xD

Mam nadzieje, ze aĹź tak wielkiej konkurencji mi nie zrobisz xD

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jestem na tak mimo iż ma redaktora na smpie to i z grafiką to sobie dobrze radzi w ogarnianiu działu "grafika" skoro mam redaktora co musi o czymś świadczyć. Podanie przyjęte

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Automatyczna wiadomość!

Ten temat został przeniesiony z "forum cs-arena.eu → Redakcja → Rekrutacja ON" do "Archiwum → Archiwum".

Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post a Administracja forum rozpatrzy temat ponownie.

Administracja CS-Arena.eu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.