Skocz do zawartości

Partnerzy

• Ogłoszenia

• Tiger-Swat

Reaktywacja/Przebudowa   15.01.2018

Drodzy użytkownicy!
      Jak niektórzy z Was mogli przeczytać na grupie facebook, ruszyliśmy z reaktywacja Areny. 
      Na chwilę obecną forum jest w przebudowie, pracujemy prężnie każdego dnia, aby przywrócić Sieci dawną świetność. 
      Nie przejmujcie się chwilowymi błędami, które nie muszą a mogą się pojawić (przeszliśmy na nowszą wersję silnika forum). 
      Mamy nadzieję, że tak jak dawniej tak i teraz - staniemy ramię w ramię na piaskach Areny Pozdrawiamy i witamy serdecznie
Deo

4 Fun umiera

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie mam propozycjÄ aby zrobiÄ z naszego 4funa ktĂłry umiera inny serwer

Proponuje zmieniÄ serwer z 4funa na Only Inferno/Nuke z asystami bullet damage ,vipem .Nic nie szkodzi sprĂłbowaÄ a zawsze moĹźe to zachÄcic graczy do wchodzenia na nasz serwer .Jestem ciekaw waszego zdania 

Edytuje swĂłj post 

Dolar tak cod ale praca przy codzie jest dĹuga a Ĺźeby przerobiÄ 4funa na only inferno /nuke to jest kwestia 30 minut ;)

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

WedĹug mnie najlepszym rozwiÄzaniem byĹo by wgranie moda ktĂłry jest popularny i oblegany np cod mod 401/801 - co prawda mamy juĹź jeden codmod ale grajÄ na nim stali bywalcy i liczba graczy siÄ nie zwiÄksza a peĹnego serwera siÄ nie uĹwiadczy co dzieĹ , bywajÄ takie serwery na ktĂłrych o 10 godz jest 30 osĂłb mĂłwiÄ o codzie. MyĹlÄ Ĺźe zwiÄkszenie liczby slotĂłw i zmiana moda by pomogĹa , moĹźna rĂłwnieĹź zmieniÄ go na bf2 - tego 4funa z podstawowÄ liczbÄ odznak a nie nawalone po "500" bo teĹź chÄtnie bym na takim pograĹ , na codzie rĂłwnieĹź. Nasz cod jest trochÄ zaniedbany Ĺźe tak powiem bez urazy dla nikogo i to teĹź powodujÄ Ĺźe coraz mniej graczy ...... MyĹlÄ Ĺźe pomysĹ dobry , niech ktoĹ wyĹźej rangÄ siÄ wypowie .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

4f nooo co tu mòwic sami widzicie słaboo ...

Deo czy ja wiem inferno/nuke hymm to nie wypali , cod ?teĹź jestem na nie chyba podkreslam chybaa ze takiego starego dobrego coda z 14 klasami poddstawowymi 2 premki I jazda a nie te klasy tera co druga to +10/20 dmg smiech...

Zmieniam zdanie tez jestem za PB !: D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hajto był 501 cod i został przerobiony na 4fun obecnie ale nie było reklamy więc tak jak teraz 4 fun jest pusty. KaĹźdy ma swoje wizje moda lub teĹź nie, moĹźna to zmieniać w nieskończoność ale trzeba mieś środki na reklamę, opłatę serwera to są podstawy fajnie się mĂłwi o zmianie moda ale czy ktokolwiek  pomyślał o środkach finansowych ? Jak chcecie by grało więcej osĂłb to jest odpowiedni temat i tam moĹźecie wpłacać drobne pieniądze na reklamy serwerĂłw. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ile razy ten serwer juz byl przerabiany to glowa mala... Cod mod jest drugi nie potrzebny Only inferno/nuke mozna powiedziec, ze tez bylo... Zmieic niby mozna ale co z tego skoro potrzebne bylyby jeszcze srodki na reklame i oplate serwera dodatkowo jeszcze ktos tu chcial sloty zwiekszyc co tez generuje wieksze koszta. Ja uwazam, ze najpierw by sie przydalo ogarnac obecne serwery Cod201 DD2 i Go Mod. Wykupic lepsze reklamy itp itd. 

Jesli juz bylby ten 4fun zmieniany to uwazam, ze dobrze byloby zrobic PaintBall ale tak jak powiedzialem na chwile obecna nie ma co zmieniac ewentualnie mozna w niedalekiej przyszlosci.

• Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Umiera? A to on wgl kiedyś żył? xD
A na powaĹźnie, tak jak pisali poprzednicy zmiana wiąże się z pewnością z kosztami itd. Ale jeĹźeli miałoby być coś zmieniane to (jak raz xD) poprę mojego poprzednika terrorystę z Arabii i był bym za paintball'em. :D

Tyle ode mnie pozdrawiam. :D

• Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No przydałby się powiew świeĹźości na naszej serwerowni :D Ale obstawiam, Ĺźe zmiana tego serwera nie wypali ^_^ 

Osobiście również jestem za tym, aby chociaż spróbować ze zmianą moda tego serwera. Może przybyłoby nowych ludzi na forum. A jeśli chodzi o koszty związane ze zwiększeniem slotów, reklamą itp no to jeśli Lucas nie da rady opłacać, no to chyba jakaś część z nas jest w stanie jakoś pomóc, w końcu bywały już takie zbiórki ;)

Co do moda jak na razie to chyba nie ma co wymyślać itp, najpierw dowiedzmy się czy w ogĂłle jest szansa na taką zmianę :D No ale pograłoby się jakieś inferno, mirage czy coś w tym stylu :lol: :D 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nic nie będzie zmieniane na tym serwerze. Brakuje na nim reklamy i tyle, nie ma na tyle funduszy aby ją opłacać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.