Skocz do zawartości

Witamy na forum CS-Arena.eu - Forum oraz Serwery Counter-Strike 1.6
Zarejestruj się, aby uzyskać dostęp do wszystkich naszych funkcji. Po zarejestrowaniu i zalogowaniu się, będziesz mógł tworzyć tematy, pisać do istniejących wątków, dać reputację swoim znajomym, pisać prywatne wiadomości, używać aktualizacji statusu, zarządzać swoim profilem i wiele wiele więcej. Jeśli masz już konto, Zaloguj się - w przeciwnym razie Utwórz konto za darmo!
Zdjęcie

ZNOWU OSŁABIENIE :d

• Zamknięty Temat jest zamknięty
5 odpowiedzi w tym temacie

OFFLINE   QWERTY

QWERTY

Użytkownik

• Arenowicz
  • 61 postów

witam :D

Jestem za osłabieniem klasy Vampir :/

Dlaczego bo jest za silna 

przypuśćmy masz vipa prawie każdy jak ta klasa gra i ma 25 hp plus hp od obrażeń zadanych to po prostu przekreśla grę przeciwko tej klasie niema szans dajmy dalej jest po prostu nieśmiertelna 

TOP 10 wygląda tak 

Hajto Vampir (Super Premium) 113lvl  2 PRICE Vampir (Super Premium) 92lvl 3 PANQ Vampir (Super Premium) 71lvl

a w topce jest więcej vampirow wiec gra z nimi jets bezsensu jak przypuszczam nie mówię odrazu żeby usunąć klasę ale jakoś ja znormalizować 

zaraz od tych 3 osób pewnie dostane po dupie ale tak jest :D i zaraz beda opinie ze ja to tylko bym wszystko osłabił :/ ale to prawda :( a co poniektórzy nie siedzą na cod 201 tyle co ja i wiem co  mowie 

a potem płacz bo niema osób :(

• 3

OFFLINE   PRICE

PRICE

Major

• Zasłużony
  • Inne:: VIP
  • 922 postów

nie tylko ty siedzisz tyle czasu na codzie :P co do wampira nie jest mocną klasą 10 hp przy każdym trafienie to jest nic z kosy też się nie bije więc przynajmniej ja xD, co o 10 dmg to też nic wielkiego wystarczy umieć grać by każda klasa jaką wybierzesz będzie silna.

• 0

OFFLINE   flesh 8 c

flesh 8 c

#Legalize.

• Zasłużony
  • Inne:: VIP
  • 378 postów

Ja tam popieram zdanie QWERTY Vampir jest strasznie silny 

coo jak nie byłem jak byłem...

PRICE (17 listopad 2016 - 20:12):
NIe byłeś a piszesz jak byś wiedział lepiej

• 0

OFFLINE   E.N.D 69

E.N.D 69

Dużo pisze

• VIP
  • 352 postów

jeju nasyepna kalsa za mocna ogarnijcie sie juz z tym...

• 0

41153257080402056897.png

OFFLINE   WujekDolar

WujekDolar

Początkujący

• Arenowicz
  • 23 postów

Qwerty Ty zawsze widzę coś chcesz osłabiać ...... o elektryka też ludzie płakali zanim wbiłem 201lv i po tym jak wbiłem 201 , przestałem nim grać płacz się skończył ( Ty też nim grałeś i Ci nie przeszkadzało )

a teraz nagle vampira chcesz osłabiać po wbiciu 201lv testowałem różne  klasy i akurat ta mi przypadła do gustu ( wbiłem przy okazji z 80 poziom ) a to że inni wzięli  przykład i też zaczeli nią grać to nie powód do osłabiania klasy , czym bym nie grał to zawsze za mocne widzę po wypowiedziach na serwerze , Price dobrze napisał co to jest 10 obrażeń? Jeszcze bez int dodam , poza tym kto na tej klasie z kosy bije? to w sumie tak jak by nie było tej umiejętności jestem na wielkie nie w kwestii osłabiania jakichkolwiek klas jak na chwilę obecną bo jeśli się umie da radę grać przeciwko każdej klasie która obecnie jest wgrana na serwerze. Klasy premium muszą być lepsze od zwykłych to normalna sprawa chyba......

• 2
Dołączona grafika
http://

OFFLINE   Lau.

Lau.

Użytkownik

• Grafik
  • 65 postów

Wydaje mi się, że ta klasa jest ok, ale jak ma większy lvl to wtedy ta klasa jest ope. 

Myślę, że osłabienie tej klasy było by zbędne, ponieważ jest to jedna z atrakcji vipa cnie? :D i zachęca do kupna oto tej klasy. :3 

Ja problemu nie mam z tą klasą. 

• 0

UrDUNm7.png