Skocz do zawartości

Partnerzy

• Ogłoszenia

• Tiger-Swat

Reaktywacja/Przebudowa   15.01.2018

Drodzy użytkownicy!
      Jak niektórzy z Was mogli przeczytać na grupie facebook, ruszyliśmy z reaktywacja Areny. 
      Na chwilę obecną forum jest w przebudowie, pracujemy prężnie każdego dnia, aby przywrócić Sieci dawną świetność. 
      Nie przejmujcie się chwilowymi błędami, które nie muszą a mogą się pojawić (przeszliśmy na nowszą wersję silnika forum). 
      Mamy nadzieję, że tak jak dawniej tak i teraz - staniemy ramię w ramię na piaskach Areny Pozdrawiamy i witamy serdecznie
`slasch1.

4FuN i CS:GO Mod.

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, proszę o zrobienie czegoś z serwerami CS:GO Mod i 4FuN, ponieważ w ciągu 25 minut serwery wyrąvało aż 18 razy..

Oprocz Craschy są także masakryczne lagi na GO Modzie, które niekiedy trwają po 3-5s..

Proszę o przeniesienie serwerów podobnie jak dd2 ;)

Z góry dziękuję ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

4 fun działa ale nie zmienia faktu ze może crash wsąpić z GO nie mam pojęcia co może być przyczyną

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A nie wszystkie Nasze serwery miaĹy zmieniÄ silnik ?

Bo teraz na DD2 jest bajka :P .

Mi siÄ wydawaĹo, Ĺźe kaĹźdy serwer zostanie przeniesiony .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

nie była mowa tylko o dd2 :P na codzie nie trzeba jest dobrze :) 4fun teraz coś crashowało ale już nie :P więc tez nie ma potrzeby.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cześć, proszę o zrobienie czegoś z serwerami CS:GO Mod i 4FuN, ponieważ w ciągu 25 minut serwery wyrąvało aż 18 razy..

Oprocz Craschy są także masakryczne lagi na GO Modzie, które niekiedy trwają po 3-5s..

Proszę o przeniesienie serwerów podobnie jak dd2 ;)

Z góry dziękuję ;)

Myślisz, że przeniesienie serwerów to jest takie proste? To, że występują problemy należy to zgłosić do mnie a ja wtedy o tym informuję usługodawcę, żeby coś z tym robił. Ty od razu byś chciał przenosić serwery a nie wiadomo jaka jest przyczyna. Wczoraj wieczorem jak byłem na serwerze nic się nie działo. Od kiedy to trwa i czy trwa nadal?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

CS:GO Mod.:

1.Lagi rozpoczęły się w tym samym momencie jak na dd2 (Kilku sekundowe lagi)

2.Serwer wywala po 3-5 rundach. (Na serwer nie da się wbić +/- 3min)

3.HLTV cały dzień nie ma.

4. W piątek był "pokaz slajdów" zamiast normalnej płynnej gry (U każdego gracza)

5.Randomowa Pauza na 2-3 rundy (czas leci a gracze nie mogą się ruszyć z respa)

4FUN.:

1.Brak HLTV

2.Wywala serwer.(podobnie jak na GO)

Zależy mi na tym żeby GO mod został przeniesiony na inny silnik (jeśli będzie to możliwe)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Z zmianÄ silnikĂłw jest tak ja wyĹźej napisaĹ Ĺukasz.

To nie jest takie hip hop, gdyĹź wiele funkcji i zarazem spraw trzeba pogĹÄbiÄ, aby usprawniÄ grÄ .

CaĹkiem moĹźliwe jest to, Ĺźe moĹźe jakiĹ plugin wywoĹuje te usterniki wymienione przez Ciebie .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak, dalej są lagi.. Jeśli samo się nie resetuje to możesz przywrócić top15 ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Serwery zostały przeniesione ale tak jak w przypadku Only DD2 IP serwerów zmieniły się:

CS:GO Mod: 193.33.177.12:27040

4FuN: 193.33.177.12:27050

Został wgrany plugin, który już każdego przeniesie a nie tak jak w przypadku DD2. Gracze będą już informowani po wejściu na serwer w okienku startowym motd i po kilku sek przeniesieni na nowe IP serwerów! Teraz gra będzie płynniejsza!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.