Skocz do zawartości

Partnerzy

• Ogłoszenia

• Tiger-Swat

Reaktywacja/Przebudowa   15.01.2018

Drodzy użytkownicy!
      Jak niektórzy z Was mogli przeczytać na grupie facebook, ruszyliśmy z reaktywacja Areny. 
      Na chwilę obecną forum jest w przebudowie, pracujemy prężnie każdego dnia, aby przywrócić Sieci dawną świetność. 
      Nie przejmujcie się chwilowymi błędami, które nie muszą a mogą się pojawić (przeszliśmy na nowszą wersję silnika forum). 
      Mamy nadzieję, że tak jak dawniej tak i teraz - staniemy ramię w ramię na piaskach Areny Pozdrawiamy i witamy serdecznie
`slasch1.

Wywiad z kucaj�c� Ol� :D #3

Rekomendowane odpowiedzi

Redaktor: Cześć! Na wstępie chciałbym Ci podziękować za chęć udzielenia mi wywiadu. 

Olcia: Nie ma sprawy, zawsze do usług! :p

Redaktor: Super   :) Powiedz nam kilka słów o sobie. Jak masz na imię? Ile masz lat? Gdzie mieszkasz ?

Olcia: A więc nazywam się Ola, mam 20 lat, mieszkam w Poznaniu oraz studiuje TiR, czyli Turystykę i Rekreację

Redaktor: Masz plany co do swojego kierunku ? Kim chciałabyś zostać w przyszłości?

Olcia: W sumie to sama nie wiem co będę robić po tym kierunku. Myślałam o pracy w hotelu, biurze podróży albo jako animator czasu wolnego :)

Redaktor:  Ciekawie, masz moĹźe hobby ?

Olcia: Jestem osobą bez hobby, nie umiem rysować, nie umiem śpiewać, tańczyć też nie umiem chociaż po pijaku jakoś to wychodzi ! Jestem zwykłą dziewczyną. Wiem tylko, że chce zobaczyć wiele miejsc na świecie i jak na razie to jest mój cel.

Redaktor:  MoĹźesz nam opisać swoją osobowość?

Olcia: Jestem raczej zwariowaną osobą z baaardzo specyficznym poczuciem humoru, nie każdy je może zrozumieć :) w dodatku jestem wesołą osobą, wychodzę z założenia, że lepiej się cieszyć z tego co jest i mamy :)

Redaktor:  Zwariowana Ola :D Masz swoją ulubioną piosenkę ?

Olcia: Uuu! tu to będzie ciężko :D

-https://www.youtube.com/watch?v=VFpACdj_lu0 -Bastille najlepszy zespół tuż po coldpaly !
-https://www.youtube.com/watch?v=vGZMvV9KBp8 -Coldplay ! Oczywiście koncert Warszawa 18.06.17 obowiązkowo ! :)

Redaktor: Z chęcią potem posłucham :) Jaki gatunek/rodzaj filmu przypada Tobie najbardziej do gustu ?

Olcia: Akurat filmy są moim "konikiem" :) Najbardziej lubię horrory ! Mimo, że boję się ich strasznie to lubię je oglądać :) Oczywiście cenie Sobie dobre kino, oglądałam już wiele filmów więc można powiedzieć, że w tym temacie jestem dość obeznana :D

Redaktor: Jakie masz plany co do dalszego Ĺźycia ?

Olcia: Na pewno chce cały czas podróżować, dosłownie wszędzie gdzie się da :) tak po 27 roku życia wypadałoby mieć dzieci, rodzinę i jakoś się ustatkować, a tak to zobaczymy co mi życie przyniesie :p na razie jestem młoda, chce imprezować, jeździć na koncerty, festiwale i szaleć ile się da! :p

Redaktor: Teraz coś z innej beczki! Co sprawia, Ĺźe panikujesz ?

Olcia: Panikuje kiedy widzę pająka albo jakiegoś robaka xd nienawidzę ! uciekam nawet jeĹźeli jest maciupki xd

Redaktor: Dobrze zostawmy temat lęków! Lepiej powiedz coś o najśmieszniejszej sytuacji Twojego życia !

Olcia: Kiedyś w Bielsko-Białej szukałam Mc żeby coś zjeść :) więc wbiłam do jednej z galerii i tak się zapatrzyłam w Mc, który był na piętrze, że weszłam twarzą w drzwi obrotowe. Ludzie się ze mnie śmiali, a ja chciałam jak najszybciej pójść coś zjeść XD

Redaktor: Hahahahahahahahaha xD To teraz trzy szybkie pytania film czy książka ?

Olcia: Film

Redaktor: CS 1.6 czy moĹźe CS:GO? 

Olcia: 1.6

Redaktor: Kawa czy herbata?

Olcia: Herbata

Redaktor: Na sam koniec przygotowałem dla Ciebie coś specjalnego. Test z matematyki !

Olcia: Hahha dawaj xd

Redaktor: 1.Podaj wzĂłr na twierdzenie Pitagorasa:

Olcia: O boĹźeeeeeee

a+b=c? jaaaaaaaaakos tak xd
          tylko, Ĺźe z kwadratem xd

Redaktor:  2.Podaj wzĂłr na pole koła:

Olcia: Wiesz co byłam słaba z matmy XD Nie powiem Ci bo nie pamiętam :p matura zdana to najważniejsze xd

Redaktor: 3.Pierwiastek z 125 to 25?

Olcia: Nie

Redaktor:  4.Czy 2a to a*a ?

Olcia: Tak

Redaktor: Wynik testu: 75% :D Masz to -4 xD

Olcia: Mądra jestem  XDDDDD

Redaktor:  Dzięki za wywiad, chciała byś kogoś pozdrowić ?

Olcia: Wszytskich moich kolegĂłw i koleĹźanki z areny ! :p

Redaktor: Ja takĹźe przyłączam się do pozdrowień i jeszcze raz dziękuje za udzielenie mi wywiadu :)

Bonus: 

Redaktor: Jak długo pracowałaś nad Twoją słynną taktyką "na kucaka" ?

Olcia: Dość szybko ją ogarnęłam ! dokładnie w chwili kiedy odkryłam, że mogę kucać xd

Chętnych do udzielenia mi wywiadu zapraszam na PW,GG,Steam.

• Upvote 14

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wywiad doĹÄ ciekawy jednak nie zbyt mi siÄ podoba ta seria szybkich pytaĹ czy ten "test". Ale "+" leci na zachÄtÄ.

Nie dowiedziaĹem siÄ teĹź nic nowego czego nie wiem :D

Ps. No do Mc siÄ chodzi jeĹÄ a potem to "Gruba jestem" xD

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bardzo fajny wywiad, jedyne to ten bordowy kolor bym zmienił. :D
Ps. Olcia nie dodałaś że jesteś botem. XD :O

• Upvote 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

"Olcia: Panikuje kiedy widzę pająka albo jakiegoś robaka xd.gif nienawidzę ! uciekam nawet jeĹźeli jest maciupki xd.gif" hahahaha jak kaĹźda kobieta :) i co najlepsz mĂłwisz pewnie olu ale wielki ale duĹźy gigant 5 milimetrĂłw :D wywiad super dowiedziałem się cennych informacji :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Super wiem ,Ĺźe olcia siÄ boi pajÄkĂłw  a mam takiego maĹego ptasznika dosĹownie jak rÄka :D 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W końcu się coś pojawiło i z tego się cieszę.

Wywiad nawet fajny pominąć te pytania z matematyki. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.