Skocz do zawartości

Partnerzy

• Ogłoszenia

• Tiger-Swat

Reaktywacja/Przebudowa   15.01.2018

Drodzy użytkownicy!
      Jak niektórzy z Was mogli przeczytać na grupie facebook, ruszyliśmy z reaktywacja Areny. 
      Na chwilę obecną forum jest w przebudowie, pracujemy prężnie każdego dnia, aby przywrócić Sieci dawną świetność. 
      Nie przejmujcie się chwilowymi błędami, które nie muszą a mogą się pojawić (przeszliśmy na nowszą wersję silnika forum). 
      Mamy nadzieję, że tak jak dawniej tak i teraz - staniemy ramię w ramię na piaskach Areny Pozdrawiamy i witamy serdecznie
rock'nrolla

UBT

Rekomendowane odpowiedzi

Serwer: DD2
Data: Chyba wczoraj ... .
Nick podejrzanego: MOVEMENT SZWECJA
Steam_ID/IP podejrzanego: 76561197963626268
Link do dema HLTV: http://www46.zippyshare.com/d/QVpHAohM/274628/hltv-1610272022-de_dust2-1477592520-1477594020.zip
Rodzaj wspomagacza: WH [ przycisk ]
Podejrzane momenty:

4:37

CT wyszedĹ z gali na duck, ale przez mur juĹź teĹź kucaĹeĹ z celownikiem

4:48

CT stoi za schodami na gali to Twoje HE poszĹo idealnie

4:58

WbiegĹ galÄ i nagle siÄ odwrĂłciĹ, aby spojrzeÄ jak sÄ stojÄ
moim zdaniem masz na przycisk WH ... .

8:11

Jak Ĺadnie zoom'a odpaliĹeĹ juĹź na skrzyni i przeniosĹeĹ na niego

8:13

CT stojÄcy na reklamie chciaĹ zabraÄ AWP tego co padĹ i podbiegaĹ po nie,
ale jeszcze siÄ nie wychyliĹ to juĹź oddaĹeĹ strzaĹ

19:49

Ola wchodzi tunel na cicho + kucak to juĹź TwĂłj celownik rĂłwnieĹź zjechaĹ na dĂłĹ

20:41

Jeszcze CT nie wskoczyĹ w okno, ale juĹź strzelaĹeĹ, bo wiedziaĹeĹ, Ĺźe
2 CT juĹź wszedĹ na BS bramÄ

23:53

Ustawienie na dolnego i juĹź tylko czekanie na CT ...

24:23

CT wszedĹ tunel w trupa na cicho, ale HE idealnie w niego ... .

24:28

CT w tunelu jeszcze nie wyskoczyĹ, a juĹź szĹy skany na niego ... .

KtoĹ mnie poprosiĹ o to, aby to przejrzeÄ i powiem, Ĺźe masz WH .

DziÄki MaÄkowi to wszystko siÄ staĹo pozdrowienia dla " laluni " :) !

• Upvote 5

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

OdniosÄ siÄ do tego co fanfaro napisaĹ chociaĹź nie przeglÄdaĹem demka to jednak akcje podejrzane proponujÄ ocenÄ na Blacklisted lub Antycheat,

Edytuje swojego posta pierwsza minuta na dĹugiej skany po modelu , ciekawie ze celo idealnie na goĹÄia chociaĹź kucaĹ 

Jak dla mnie jesteĹ spalony

• Upvote 4

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja jako UBT nie mam zamiaru juĹź rozpisywaÄ wĹasnej wersji.

Nie dlatego Ĺźe mi siÄ nie chce tylko zostaĹo to omĂłwione z moim przeĹoĹźonym ( Fanti )

Skila moĹźe tam jakiegoĹ masz, ale nie obejdzie siÄ bez wspomagaczy jak widaÄ.

Dla mnie rĂłwnieĹź jesteĹ spalony i to widaÄ konkretnie w twojej grze..

• Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

1:24,1:36 dobrze po modelu jeĹşdzisz :)

2:25 wie Ĺźe ich jest tam sporo wycofa siÄ i rzuci he mÄdrze :)

4:01 strzela sie z typem przed bs goĹc na romanie schowany ale wie ze tam jest 

4:05 przeĹşroczyste skrzynki  ???

4:11 na zakonczenie rundy cofa celownik razem z ziomeczkiem z ct idealnie to widaÄ 

4:32 juĹź cofa z gali mimo Ĺźe go nie sĹyszaĹ 

4:50 rzuce he bo jednak go widze 

5:03 wie Ĺźe goĹciu siÄ zbliĹźa 

6:00 po modelu w trupie przez sciane dziwny kÄt strzelania jak dla mnie 

6:10 powtĂłrka z rozrywki najpierw 2,3 pestki dla nie poznaki a pozniej i tak wie ze z gali schodzÄ 

6:22 wie Ĺźe duĹźo ich na respie 

6:38 trzymajcie mnie celownik na model padajacego ct myĹle Ĺźe tyle starczy

6:51 wie Ĺźe idzie na walku bo ma sĹuchawki od TaZa chyba :D

7:29 jak na twoje poprzednie akcje ta jest stosunkowo normalna tyle Ĺźe wie gdzie he rzucic w 7:32

8:12 najs pre fire ale to nie koniec

8:23 wiedziaĹ ze przeskoczyĹ

WiÄcej nie ma sensu mĂłgĹbym tak w nieskoĹczonoĹÄ wymieniaÄ a to niepotrzebne marnowanie mojego czasu ,mogĹeĹ chociaĹź lepiej siÄ kryÄ z tym wh ale no rozumiem staty ponad wszystko ...

Wnioskuje o odebranie flag rangi oraz ban na forum oraz serwerach 

• Upvote 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jestem pomocnikiem sÄdziego na anticheat wiÄc dziĹ postaram siÄ to wstawiÄ tam(jak tylko uda mi siÄ tam wejĹÄ bo nwm czemu ale mam problem z wejĹciem na stronÄ anticheat xD pokazuje Ĺźe DNS nie odpowiada xD ). Zobaczymy co oni powiedzÄ.

• Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

4:37 - tu nic nadzwyczajnego nie ma,

4:48 - to samo,

4:58 - to samo,

8:11 - to samo,

8:13 - polecam spowolnienie ;),

19:49 - to samo co wyĹźej,

20:41 - to samo,

23:53 - skoro tak stanÄĹ to czekaĹ, ja teĹź bym czekaĹ na ct,

24:23 - usraĹeĹ siÄ tego HE, a to czysty przypadek,

24:28 - czysto...

Polecam naucz siÄ lepiej rozpisywaÄ itp. Bo banujesz kogoĹ kto nie powinien dostaÄ bana no przynajmniej za to co przedstawiĹeĹ...

Jestem pomocnikiem sÄdziego na anticheat wiÄc dziĹ postaram siÄ to wstawiÄ tam(jak tylko uda mi siÄ tam wejĹÄ bo nwm czemu ale mam problem z wejĹciem na stronÄ anticheat xD pokazuje Ĺźe DNS nie odpowiada xD ). Zobaczymy co oni powiedzÄ.

O kurde pan pomocnik, na pewno Twoje umiejÄtnoĹci to oceniÄ bardzo dobrze :)

• Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ZacznÄ od tego, Ĺźe jestem osobÄ, ktĂłra odwiedziĹa 11 lanĂłw i kolega strzela gĹowy lepiej niĹź chĹopaki na tym lanach Ĺźe tak powiem. OczywiĹcie steam 2k3, prywatny wiÄc pewnie ze 100 godzin przegranych w CS bo poprzedni steam VAC.  :szczerbol:  :szczerbol:  :szczerbol:  :szczerbol:  :szczerbol: 

Dlaczego mimo tego, Ĺźe TwĂłj steam ma tyle lat i (ponoÄ) tak dobrze strzelasz nie masz konta na Allplay/ESL? JeĹźeli tak grasz to musisz graÄ dĹuĹźej nawet ode mnie. Uwierz, kaĹźdy miaĹ wtedy konto na ESL i nie wmawiaj mi, Ĺźe byĹo inaczej. Obstawiam wĹaĹnie, Ĺźe poprzednie konto zostaĹo zbanowane.

GoĹÄ gra stale na 150 pingu i ma ciÄgĹe klatki (lubiĹem go czÄsto oglÄdaÄ siedzÄc na speccie). W te magiczne gĹowy to ja nie wierzÄ (na 1200 fragĂłw jakieĹ 800 w gĹowÄ  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol: ). Ledwo siÄ poruszasz po tej mapie, taka prawda. TwĂłj movement wskazuje na jakiĹ rok doĹwiadczenia, a fragowanie na 6/7?. 

AS moĹźe potwierdziÄ Ĺźe prosiĹem o dostÄp do HLTV z serwera DD2. PotrzebowaĹem go po to wĹaĹnie by mĂłc go rozpisaÄ, ale Fantaro mnie uprzedziĹ widzÄ. demko przejrzaĹem, z rozpiskami siÄ zgadzam.

Jak dla mnie jest spalony strasznie. Od dawna zauwaĹźyĹem, Ĺźe caĹe Ĺźycie latasz po modelu i ledwo strzelasz przy czym co zdumiewajÄce 3/4 fragĂłw to HS.

Te Twoje prefire mnie rozwalajÄ na Ĺopatki  xD  xD  xD  xD

• Upvote 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Niech wam bÄdzie Ĺźe spalony. I czy bÄdÄ miaĹ bana czy teĹź nie i tak idÄ, bo widzÄ Ĺźe tutaj same problemy jak ktoĹ dostanie bana i same NS a Ci co majÄ NS to najwiÄcej siÄ wypowiadajÄ! RezygnujÄ ze wszystkich rang mimo iĹź (moĹźe) nie bÄdÄ miaĹ bana albo bÄdÄ miaĹ bana... WolÄ przejĹÄ na innÄ sieÄ na ktĂłrej juĹź byĹem i wszystko byĹo ok!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.