Skocz do zawartości

Witamy na forum CS-Arena.eu - Forum oraz Serwery Counter-Strike 1.6
Zarejestruj się, aby uzyskać dostęp do wszystkich naszych funkcji. Po zarejestrowaniu i zalogowaniu się, będziesz mógł tworzyć tematy, pisać do istniejących wątków, dać reputację swoim znajomym, pisać prywatne wiadomości, używać aktualizacji statusu, zarządzać swoim profilem i wiele wiele więcej. Jeśli masz już konto, Zaloguj się - w przeciwnym razie Utwórz konto za darmo!
Zdjęcie

[Mokry Lemur !] Rozpiska!

• Zamknięty Temat jest zamknięty
4 odpowiedzi w tym temacie

OFFLINE   MOVEMENT SZWECJA

MOVEMENT SZWECJA

Anonimowy moj pan

• Banned
  • 325 postów
Serwer: CS-Arena.eu [Only DD2] [VIP] [TRYB NOCNY]
Data: 25.10.2016
Nick podejrzanego: Mokry Lemur !
Steam_ID/IP podejrzanego: STEAM_0:1:6349167 | 89.68.169.44
Link do dema HLTV: 1. http://343770.hltv2....-1477413240.zip | 2. http://343770.hltv2....-1477414800.zip
Rodzaj wspomagacza: WH, Anti-SS
Podejrzane momenty:
1. http://343770.hltv2....-1477413240.zip
09:32:00 - Przez smoke prosto mierzy we wroga.
14:02:50 - Celownik prosto w model!
14:17:50 - Model!
15:35:00 - Model!
17:28:00 - To było dziwne. Wyczekiwanie na nadejście wroga.
17:34:80 - Coś za wcześnie strzelił.
18:12:50 - Model!
18:39:00 - Model!
21:52:00 - Przez chwilę trzymał prosto na modelu.
22:44:70 - Wyczekuje na wroga, który jest przy ścianie (jego celownik jest po prawej stronie) lecz wybiegł z góry następny...!
24:00:80 - Prosto na model.
24:12:00 - Zanim jeszcze zauważył wroga trzyma na modelu.

2. http://343770.hltv2....-1477414800.zip
04:18:00 - Model zanim zauważył wroga.

EDIT (26.10 16:50): Szanowni Państwo! Wczoraj wieczorem wstawiłem rozpisanie demko. UBTeam właśnie tak działa. Powinna być już dawno odpowiedź i ban! :)

Dołączona grafika

OFFLINE   ~As~

~As~

~Demon Areny~

• Head Admin
  • 791 postów

Bazując na rozpisce wykonanej przez Movementa, oraz obserwacji Twojej gry, nakładam bana.

622160987f400942med.jpg

OFFLINE   Mokry Lemur

Mokry Lemur

Początkujący

• Arenowicz
  • 4 postów

To spoko, że piszesz mi wypowiedz się i dajesz bana 

W dodatku tylko 1 osoba napisała i ban? pozdro :P

Ledwo co vipa kupiłem i bany... Taki serwer, łatwo sie gra.. 

Pograj sobie 10 lat As w CS'a a potem mow o czitach każdy skan na mapie znam i każda kampe :P

Dodam, może od siebie, że gram bez 3 klawiszy (W,S, 2) i karce was jak boty to jest najbardziej przykre :/ Bez vipa się łatwo gra, a co dopiero z vipem u Was.. Nie sądziłem, że parę minut, lub parę godzin po zakupie VIP'a u Was dostane SS, a później demo i bana :/

Skan na komin to jest wh xDDDDD

9:32 - Skan przez komin to faktycznie wh xD

14:02 - Faktycznie model... minimalne szanse, że go trafię, a jednak.

14:17:50 - Po uju fest ten model gdzie gość się ruszył w prawo przed moim strzałem xD

15:35 - Widziałem typa, on mnie też, więc to logiczne, że chyba spieprzy przed AWP xD uciekł a chciałem go prze skanować, albo zabić, nawet ten strzał ch*j wie gdzie poszedł, bo na pewno nie w model xD

17:28 - Nie pierwszy raz gram z AWP i chyba wiem, że ktoś może skracać, a nie chciałem się wychylać, bo mogła być awp, wolałem wyczekać aż ktoś będzie skracał, zabiłem go, to się pewnie tamci obsrali.

17:34 - Gdybyś nie zauważył leciał tam granat kilka mili sec przed moim strzałem, myślałem, że ktoś wychyla..

18:12:50 - No faktycznie model xD 2 strzały tam były przed tym czasem (18:12:50) czy nawet więcej :D

18:39 - Bitch please... Fast zoom  to się nazywa, co mam wychylić na środek i dopiero pierdo**ć się z zoomem? Wolę od razu mieć zoom'a włączonego, ale najwyraźniej tego tutaj nie wolno... :/

21:52 - Gość dał info z długiej jak padł, że tt uciekł do anrachii, ale widać na demku, że jednak nie, więc ja tam nic takiego nie widzę, bo wychylam na długa z +duck więc

22:40:70 Wyczekiewałem, aż ktoś podejdzie tą gale, a że typ tam szedł to już była jego sprawa... Wszedł pod celownik..

24:00:80 - no cholera... zauważ, że celownik był wyżej, bo przeczuwałem, że ktoś może stać, ale ten schodek wyżej, a nie na dole..

24:12 - No proszę Cie.. serio? To człowiek nie może celować w ścianę bo model xD

2 demo:

4:18 - no faktycznie nie widać mu głowy.. Nie wiem czy Ty grasz na software 800x600 + masz chyba wade wzroku i ekran pod słońce, że nie widziałeś jego głowy..

@EDIT: Nie napisałem nic takiego, że mam vipa to nie latam spalony, tylko chodzi mi o to, że VIP ułatwia grę jak by nie patrzeć, a że 3/4 tego serwera to NS i nie potrafią grać, tylko nie liczni potrafią to już nie moja sprawa, podał bym sieć gdzie na DD2 grają same steamy praktycznie i to co ja gram u Was to dla nich to chleb powszechni

@EDIT: Wredytk nie zapadł, także ten ban póki co jest nie słuszny..

@EDIT: No sory, ale na HLTV smoke mi coś nie działa :/

~As~ (26 październik 2016 - 17:45):
Pisząc "Wypowiedz się pod rozpiską na forum" miałem na myśli jakąś rozpiskę na swoją obronę, natomiast Ty wolałeś wypowiedzieć się na temat mojego doświadczenia bądź poziomu gry na serwerze. Zostało Ci rozpisane demko, widziałem Twoją grę i na tej podstawie wlepiłem Ci bana. Fakt, że gracz zakupił vipa nie gwarantuje, że nie jest on spalony.

OFFLINE   MOVEMENT SZWECJA

MOVEMENT SZWECJA

Anonimowy moj pan

• Banned
  • 325 postów

Twoje rozpiski nawet się nie pokrywają to co ja napisałem. Przykładem jest pierwsza czasówka.

BRAK UB!

Dołączona grafika

OFFLINE   Soniacz

Soniacz

• Moderator
  • Inne:: Multi Admin, VIP
  • 596 postów

Automatyczna wiadomość!

Ten temat został przeniesiony z "strefa banówAntiCheatSteam" do "ArchiwumArchiwum".

Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post a Administracja forum rozpatrzy temat ponownie.

Administracja CS-Arena.eu

Dołączona grafika