Skocz do zawartości

Witamy na forum CS-Arena.eu - Forum oraz Serwery Counter-Strike 1.6
Zarejestruj się, aby uzyskać dostęp do wszystkich naszych funkcji. Po zarejestrowaniu i zalogowaniu się, będziesz mógł tworzyć tematy, pisać do istniejących wątków, dać reputację swoim znajomym, pisać prywatne wiadomości, używać aktualizacji statusu, zarządzać swoim profilem i wiele wiele więcej. Jeśli masz już konto, Zaloguj się - w przeciwnym razie Utwórz konto za darmo!
Zdjęcie

Wywiad z the cs arena #2

• Zamknięty Temat jest zamknięty
14 odpowiedzi w tym temacie

OFFLINE   `slasch1.

`slasch1.

̶Z̶b̶a̶n̶o̶w̶a̶n̶y̶

• Zasłużony
  • Inne:: VIP
  • 641 postów

Witam was drodzy użytkownicy.

Dzisiejszą osobą, której zadawane były pytania jest the cs arena, nasz Multi Admin.

Uważam, że wywiad jest naprawdę godny uwagi, gdyż moim zdaniem wyszedł podobnie jak poprzednie.

Nie owijajmy w bawełnę i przejdźmy do pytań.

Redaktor:Witam. Na początek to przedstaw się. Powiedz jak masz na imię, ile masz lat i gdzie mieszkasz.

the cs arena:Siema jestem The (wiekoszość mnie zna xD ) Mam na imię Michał , mam lat 16 , mieszkam w Koninie

Redaktor:Dzisiejszy wywiad zacznę tym razem od pytań odnośnie forum i Cs. Jak trafiłeś na naszą sieć Cs-Arena.eu ?

the cs arena:Przez przypadek zupełnie. Po długie przerwie od cs'a i w ogóle od komputera postanowiłem , że zakupie sobie komputer i pierwsze co zrobiłem na nim to zainstalowałem cs 1.6. Wcisnąłem pierwszy lepszy serwer only dd2 i tak jakoś wpadłem i pozostałem aż do tej chwili. Na forum trafiłem przez dodanie ss'ów i jakoś codziennie wbijałem na forum aż do tego momentu i jakoś się przyzwyczaiłem do forum Areny.

Redaktor:Ciekawa historia, jeśli mógłbyś mi powiedzieć, to jaki masz już staż w grę Cs 1.6 ?

the cs arena:Jeśli chodzi o staż to dobre 6-7 lat z przerwami jak wiadomo gram w Counter strike. W Tę grę nauczył mnie grać starszy brat ;)

Redaktor:Powiedz mi dlaczego tak często opuszczałeś naszą sieć, i znowu wracałeś ? Jak to miało miejsce niedawno.

the cs arena:Jeśli chodzi o ostatnią przerwę to była to po prostu nieobecność związana z urlopem. Nie pisałem nic w AR tylko napisałem Asowi , żeby odebrał mi rangi na czas okresu urlopu.

Redaktor:Rozumiem. Uważasz może, że nasza sieć jest idealna, czy może wprowadził byś tutaj jakieś zmiany ?

the cs arena:Jeśli chodzi o forum to na tle innych nie wyglądamy tak źle. Raczej nie wprowadzałbym żadnych zmian :)

Redaktor:A co sądzisz na temat naszej administracji forum ?

the cs arena:Heh , że tak powiem są bardzo wyrozumiali i w porządku zwłaszcza As :)

Redaktor:Przejdźmy teraz do pytań o Twoim życiu prywatnym a mianowicie z tego co wiem to jeszcze się uczysz. Możesz nam opowiedzieć coś o tym?

the cs arena:Jeśli chodzi o naukę to nie jestem orłem w tym :) Moimi zainteresowaniam​i jest piłka nożna oraz boks , który od niedawna trenuję. Wiadomo też , że lubię uczęszczać w wyjazdowych meczach swojego kochanego klubu :). Chodzę do pierwszej technikum na profil informatyka , nie idzie mi tak źle , chociaż mogłoby być lepiej wiadomo , ale nienarzekam. :)

Redaktor:Przejdźmy dalej, jak wyglądają u ciebie sprawy miłosne?

the cs arena:Heh , tutaj powiem tak , że na razie nie potrzebuje dziewczyny , bo nie mam na nią czasu i nawet jej nie potrzebuję :)

Redaktor:Masz swoj autorytet na którym się wzorujesz czy raczej wolisz sam pisać swoją historię?

the cs arena:Wolę pisać sam swoją historię , po co chodzić przez czyjąś wydeptaną drogę :)

Redaktor:Ciekawe stwierdzenie, a może opowiesz jakąś ciekawą/śmieszną przygodę z swojego życia?

the cs arena:Ech , sporo tego było , lecz nie mogę żadnej z sytuacji sobie wspomnieć niestety

Redaktor:Hehe xD Masz jakieś plany na przyszłość ?

the cs arena:Żyje chwilą , nic nie planuje na przyszłość , aby potem się nie zawieść na tym co planowałem , a później nie wyszło ;p

Redaktor:Nie spodziewałem się takiej odpowiedzi z Twojej strony :D Co powiesz na serie krótkich pytań ?

the cs arena:Wjeżdżaj z nimi ;d

Redaktor:Ogórek czy pomidor ?

the cs arena:Pomidor.

Redaktor:Wieś czy miasto ?

the cs arena:Miasto.

Redaktor:Horror czy komedia ?

the cs arena:Komedia.

Redaktor:Dobry film czy muzyka ?

the cs arena:Dobry film.

Redaktor:Na sam koniec przejdźmy do pytań "Co zrobił byś gdyby..?" Dostałeś 20 zł co robisz ?

the cs arena:Nie wydawałbym ich , tylko zbierał na mecz wyjazdowy , chyba , że akurat mecz by się odbywał np.60 km od mojego miasta to by starczyło na wyjazd

Redaktor:Echhh ten kibic :) Co zrobisz gdy naglę dowiadujesz się, że rozpoczyna się wojna ?

the cs arena:Wstępuję do wojska , aby bronić swoją ojczyznę.

Redaktor:Nasz wywiad niestety dobiegł końca, chciałbyś może kogoś pozdrowić ?

the cs arena:Tak , chciałbym pozdrowić Bigosa , ponieważ on tego potrzebuje

Redaktor:Ja również przyłączam się do pozdrowień.

Dziękuję za uwagę i życzę miłego/jej dnia/nocy i serdecznie zapraszam do zobaczenia naszej nowej gazetki- http://cs-arena.eu/i...eci/#entry86118 :)

Redaktor Andrutt :3

• 20

post-6049-0-82260600-1489321708.gif

OFFLINE   Atos

Atos

GRAFIK

• Zasłużony
  • 229 postów

Bardzo dobry wywiad, leci +

• 0

81923690027645119857.jpg

OFFLINE   PRICE

PRICE

Major

• Zasłużony
  • 922 postów

"the cs arena:Wstępuję do wojska , aby bronić swoją ojczyznę." ja bym tobie broni nie wydał a co dopiero inne wyposażenie wojskowe. Wywiad dość dobry +. 

• 0

OFFLINE   **THE1957**

**THE1957**

Dużo pisze

• Zasłużony
  • 391 postów

"the cs arena:Wstępuję do wojska , aby bronić swoją ojczyznę." ja bym tobie broni nie wydał a co dopiero inne wyposażenie wojskowe. Wywiad dość dobry +. 

No tak lepiej spier*****ć z kraju ;) 

Na szczęście to nie od Ciebie by zależało ;D

• 2

htbyfjE.gif

OFFLINE   Arabek ツ

Arabek ツ

..::Wybuchowy::..

• Zasłużony
  • 797 postów
Dobra robota leci "+" :) Czekam na więcej :)
  • 0

Dołączona grafika

OFFLINE   Ops!

Ops!

Dużo pisze

• Zasłużony
  • 283 postów

Dobry wywiad tylko skąd Ci się wzięło "pozdrowin" ?!? Pozdrowień ale to są detale. Mógłbym się jeszcze przyczepić do koloru ale to kolejny detal. :D
Przeczytałem z racji na to że był to wywiad z The ale powiem że spoko wywiad i się fajnie czytało. :D

The zabrakło charakterystycznych słów, "proszę", "słucham" xD

Ps. A gdzie pozdro dla mnie? xD

• 3

OFFLINE   rock'nrolla

rock'nrolla

bot?????

• Zasłużony
  • Inne:: Arenowicz
  • 1130 postów

LOL44 :P

plusowato i ode mnie ;) .

• 0

A, kto umarł ten nie żyje ... .

331iqsp.jpg

MAM W DUPIE

CZY KTOŚ MNIE LUBI, CZY NIE LUBI

MAM W DUPIE

SWOJE MYŚLĘ, SWOJE MÓWIĘ

MAM W DUPIE

CZY KTOŚ MNIE LUBI, CZY NIE LUBI

MAM W DUPIE

SWOJE MYŚLĘ, SWOJE MÓWIĘ...

OFFLINE   **THE1957**

**THE1957**

Dużo pisze

• Zasłużony
  • 391 postów

Dobry wywiad tylko skąd Ci się wzięło "pozdrowin" ?!? Pozdrowień ale to są detale. Mógłbym się jeszcze przyczepić do koloru ale to kolejny detal. :D
Przeczytałem z racji na to że był to wywiad z The ale powiem że spoko wywiad i się fajnie czytało. :D

The zabrakło charakterystycznych słów, "proszę", "słucham" xD

Ps. A gdzie pozdro dla mnie? xD

No , bo Ty zawsze wiesz , że Cię pozdrawiam więc nie chciałem już się powtarzać na wizji ;D

• 2

htbyfjE.gif

OFFLINE   flesh 8 c

flesh 8 c

#Legalize.

• Zasłużony
  • 378 postów

Dam i ja plusika :_)

• 0

OFFLINE   B1gosPL

B1gosPL

Dużo pisze

• UB Team
  • Inne:: Donator, Multi Admin, VIP
  • 501 postów

Hahah! Pozdro "the cs arena:Tak , chciałbym pozdrowić Bigosa , ponieważ on tego potrzebuje"

Leci plusik :D

• 0

OFFLINE   Jestem Pawel

Jestem Pawel

Króliczek Arabka <3

• Arenowicz
  • 129 postów

Haha fajna inicjatywa oby tak dalej ;) 

PIONA   ;)

• 0
"Na liściu bakłażana nie wyrośnie kwiat paproci." Paweł 2k16

ONLINE   MaCiuLa

MaCiuLa

Dużo pisze

• Moderator
  • 548 postów

No i jest wywiad i jest dobrze i jest łapka ! :D

• 0

OFFLINE   ~As~

~As~

~Demon Areny~

• Head Admin
  • 791 postów

Czekałem na Twój wywiad i w końcu jest. Bardzo mi się podoba praca, jest czytelniejsza niż poprzednie i najwyraźniej wziąłeś sobie do serca rady w komentarzach odnośnie użycia osobnych kolorów dla Ciebie i osoby, z którą przeprowadzasz rozmowę. Czyta się go miło, nie zanudza i kolejny raz dowiadujemy się "ciekawostek" na temat danej osoby.

Leci zasłużona repka oraz czekam na dalsze prace.

• 0

622160987f400942med.jpg

OFFLINE   Zorro

Zorro

Legenda :P

• Arenowicz
  • 476 postów

Andrus postarałeś się :D +

• 0

OFFLINE   Soniacz

Soniacz

• Moderator
  • Inne:: Multi Admin, VIP
  • 596 postów

Musisz jeszcze trochę popracować nad wydaniami :D Myślę że spacja po ":" wyglądałaby lepiej niż połączone razem z nick'iem użytkownika ;) Wywiad krótki ale można się czegoś dowiedzieć :D

Mimo wszystko plus za chęci i robotę ;)

• 0
Dołączona grafika