Skocz do zawartości

Witamy na forum CS-Arena.eu - Forum oraz Serwery Counter-Strike 1.6
Zarejestruj się, aby uzyskać dostęp do wszystkich naszych funkcji. Po zarejestrowaniu i zalogowaniu się, będziesz mógł tworzyć tematy, pisać do istniejących wątków, dać reputację swoim znajomym, pisać prywatne wiadomości, używać aktualizacji statusu, zarządzać swoim profilem i wiele wiele więcej. Jeśli masz już konto, Zaloguj się - w przeciwnym razie Utwórz konto za darmo!

ZBIÓRKA NA REKLAMĘ SERWERÓW!! WIĘCEJ INFORMACJI POD TYM LINKIEM: KLIK

Zdjęcie

Klasa Cheater

• Zamknięty Temat jest zamknięty
7 odpowiedzi w tym temacie

OFFLINE   S1mple

S1mple

Początkujący

• Arenowicz
  • 7 postów

Witam mam takia jedna uwagę usuńcie może z klasy cheater mega premium brak rozrzuty,poniewarz  slabo idzie grac z taka osoba a dużo osob niestety ta klase wybiera. Lepiej usunąć brak rorzutu i dodac nwm jakas inna rzecz np. He granat z max inty nie wiem ale jest to bardzo utrudniajace 0 rozrzutu

• 0

OFFLINE   Kacper.

Kacper.

Dużo pisze

• Admin [TS3]
  • 281 postów

Jestem jak najbardziej za. O ile mnie pamięć nie myli ten temat był poruszany. Zero rozrzutu z AK to jest masakra. Gracz chodzi i zabija. Zważywszy na to że ma wyjściowe staty też dosyć dobre stwierdzam iż klasa ta jest zbyt mocna. :D
@Edit. Nie do końca rozumiem wasz tok rozumowania. Według mnie jeśli klasa jest za mocna osłabiamy ją bez względu na to czy ktoś nią gra czy nie. Załóżmy że każdego dnia pojawi się jeden gracz który będzie grał tą oto klasą, to po tygodniu będzie już 8 graczy i czy wtedy należało by napisać temat o osłabienie tej klasy bo gra nią dużo osób? 

Pozdrawiam Kacper. :D

• 0

Dołączona grafika

Dołączona grafika

OFFLINE   WujekDolar

WujekDolar

Początkujący

• Arenowicz
  • 23 postów

Do tej pory widziałem tylko żeby z całego serwera grał tym tylko bbx więc nie wiem czy cytuję: "dużo osob niestety ta klase wybiera". Ma on 170hp eliminator i widzi wrogów na radarze jest to klasa super premium dlatego powinna być mocna, jedyne co bym w niej zmienił to ilość hp na start do powiedzmy 120 a jeśli i wtedy okazałaby się za mocna to usunąłbym radar na którym widzi przeciwników. Takie jest moje zdanie. 

• 0
Dołączona grafika
http://

OFFLINE   PRICE

PRICE

Major

• Zasłużony
  • Inne:: VIP
  • 922 postów

Raz była zmniejszana z eliminatora na ogranicznik, jak już Wujek napisał bbx lecz i on nie chętnie nią gra, również też zauważyłem iż mało osób tą klasą gra a nawet chyba nikt więc nie ma sensu jej zmieniania.

• 0

OFFLINE   E.N.D 69

E.N.D 69

Dużo pisze

• Admin [DD2+BF2]
  • 345 postów

Ta klasa wcale nie jest az taka mocna wystarczy umiec grac aby ja pokonac nic wiecej 

• 0

17351659241322298147.png

ONLINE   Arabek ツ

Arabek ツ

..::Wybuchowy::..

• Junior Admin
  • Inne:: Właściciel Serwera
  • 773 postów
No cóż jest to klasa Premium czy tam Mega Premium ona musi być po prostu lepsza.
Grać przeciwko niej się da tylko trzeba umieć :)
  • 0

Grrb5U4.jpg

OFFLINE   Atos

Atos

GRAFIK

• Grafik
  • 223 postów

Jaki jest sens osłabiania klasy premium czy mega premium jeśli gra nią tak jak wyżej inni napisali jedna osoba może dwie ? 

Do tego dodam, że te klasy powinny być troszkę lepsze. Eliminator rozrzutu może jest dobrą sprawą ale na pewno nie jest jakiś wyśmienity, że osoba grająca tą klasą zawsze wygrywa mapę.

• 0

81923690027645119857.jpg

OFFLINE   QWERTY

QWERTY

Początkujący

• Opiekun Serwera
  • Inne:: Admin [PaintBall]
  • 40 postów

może temat zgasł ale i ja się wypowiem ?? 

Ta klasa jak na mega premium to jest spoko jakoś niewidze sensu usuwania tej klasy ona nie jest taka uciążliwa ??? tak naprawdę ona juz była oslabiana wiec niech zostanie :D :diabel:  :facepalm:

i tak czy VIP czy premki zawsze sa jakieś wonty żeby osłabiać :D

• 0

N7wjW0D.png

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 members, 0 guests, 0 anonymous users