Skocz do zawartości

Partnerzy

• Ogłoszenia

• Tiger-Swat

Reaktywacja/Przebudowa   15.01.2018

Drodzy użytkownicy!
      Jak niektórzy z Was mogli przeczytać na grupie facebook, ruszyliśmy z reaktywacja Areny. 
      Na chwilę obecną forum jest w przebudowie, pracujemy prężnie każdego dnia, aby przywrócić Sieci dawną świetność. 
      Nie przejmujcie się chwilowymi błędami, które nie muszą a mogą się pojawić (przeszliśmy na nowszą wersję silnika forum). 
      Mamy nadzieję, że tak jak dawniej tak i teraz - staniemy ramię w ramię na piaskach Areny Pozdrawiamy i witamy serdecznie
Soniacz

Porz�dki

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Z racji tego że na forum jest masaaaaaa tematów sprzed kilku lat proponuje zrobić porządki na forum :) Np posty w dziale Strefa banów są z 2014 roku ^_- co dla mnie jest to dziwne że taki bałagan panuje :)

Kolejna sprawa którą chciałbym poruszyć to tematy np bez wzoru lub spam nie są usuwane tylko do takiego tematu są pisane notki. Po co ? Wytłumacz mi ktoś bo z tego co ja kojarzę moderator powinien pilnować porządku i takie tematy usuwać (?). Może się mylę ale dla mnie to bez sensu ;)

Myślę Ĺźe tematy z banĂłw powinny być usuwane co 1-3 miesiące ? Zapobiegnie to syfu jaki tam panuje   :)

Porządek by się przydał na całym forum ogolnie ;)

Pozdro  B) 

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Popieram twoją propozycję, sam raz na ruski rok wyśle na SB link do jakiegoś nieaktualnego tematu :) 

Ps. Sprawdźcie nie dawno dodany post w dziale "Giełda" :D Konto sprzedane, a temat leży :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Z tego co się orientuje to od takich tematów jest archiwum, oraz kosz. Tematy raczej nigdy nie były usuwane.

Nie chodzi mi o całkowite usunięcie tylko własnie o kosz lub archiwum ;) Ale to też trzeba umiejętnie rozróżnić co gdzie wrzucić :lol:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nikt więcej się nie wypowie ? Może nasi drodzy moderatorzy coś napiszą ? :) Albo Asik ? :D

Prawda jest taka, jak napisał wyżej Soniacz - na forum panuje niepotrzebny bałagan. Po co tematy z 2014 są nadal w działach ? Od czegoś w końcu jest archiwum albo kosz :facepalm: ^_^

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

MoĹźna tak zrobic. KiedyĹ byĹ robiony tu maĹy porzÄdek.. Ale ogarniÄcie caĹego forum i wszystkich tematĂłw nie jest takie proste jak kaĹźdemu moĹźe siÄ wydawaÄ. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tsa... Na kogo by tu zwalić odpowiedzialność za sprzątanie forum... Jeszcze pomyślę, ale faktycznie należałoby się za to zabrać.
Ktoś się tym zajmie, może w formie kary :D

@Edit
Forum zostało wyczyszczone a stare tematy zarchiwizowane. Dla ciekawych - tak, sam się tym zająłem bo tak wyszło w tajnym losowaniu.. :D

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.