Skocz do zawartości

Witamy na forum CS-Arena.eu - Forum oraz Serwery Counter-Strike 1.6
Zarejestruj się, aby uzyskać dostęp do wszystkich naszych funkcji. Po zarejestrowaniu i zalogowaniu się, będziesz mógł tworzyć tematy, pisać do istniejących wątków, dać reputację swoim znajomym, pisać prywatne wiadomości, używać aktualizacji statusu, zarządzać swoim profilem i wiele wiele więcej. Jeśli masz już konto, Zaloguj się - w przeciwnym razie Utwórz konto za darmo!
Zdjęcie

podszywka


 • Zamknięty Temat jest zamknięty
1 odpowiedź w tym temacie

#1
OFFLINE   NoChybaTy

NoChybaTy

  Dużo pisze

 • Arenowicz
 • 276 postów
 • Lokalizacja:Kozienice
mam nadzieje że to odpowiedni dział.
 
Twój nick: NoChybaTy!?
Nick oskarżonego: moja podszywka (NoChybaTy!?)
Data / Godzina / Mapa: dziś po godzinie 9:00 de_westwood
Opis sytuacji: wchodze sobie dziś na serwer i odrazu zaobserwowałem ze ktos gra pod moim nickiem i się świetnie bawi, zrobiłem dwa wystarczające screeny. na jednym tabela na której widac nick (NoChybaTy!?) i mój (NoChybaTy!?(1) dowodem na to ze to ja jest oczywiscie steam i avatar obok. na drugim jest IP podszywki i moje (195.117.40.230)
SS / Demko / Wycinek z konsoli: http://www110.zippys...BsJbb/file.html
IP / Steam_ID: 83.10.196.98
 
Żądam by wyżej wymieniona osoba, która się podszywała dostała bana, z tego co pamietam to sie dawało perma za takie rzeczy ale teraz nie wiem. pozdrawiam :)

 • 0
<p class='bbc_center'><img src='http://s10.ifotos.pl...zen_wwwarnx.jpg' alt='Dołączona grafika' class='bbc_img' /></p>
<br />
<p class='bbc_center'><span style='font-size: 24px;'><span style='font-family: courier new'>to jest</span></span><strong class='bbc'><span style='font-size: 24px;'><span style='font-family: courier new'> <span style='color: #ff0000'>W</span> </span></span></strong><span style='font-size: 24px;'><span style='font-family: courier new'>do</span></span><strong class='bbc'><span style='font-size: 24px;'><span style='font-family: courier new'> <span style='color: #ff0000'>S</span> </span></span></strong><span style='font-size: 24px;'><span style='font-family: courier new'>do</span></span><strong class='bbc'><span style='font-size: 24px;'><span style='font-family: courier new'> <span style='color: #ff0000'>R</span> </span></span></strong><span style='font-size: 24px;'><span style='font-family: courier new'>do</span></span><strong class='bbc'><span style='font-size: 24px;'><span style='font-family: courier new'> <span style='color: #ff0000'>H</span></span></span></strong></p>
<br />
<p class='bbc_center'><span style='color: #ff0000'><strong class='bbc'><span style='font-size: 24px;'><span style='font-family: courier new'>WYŻSZA SZKOŁA ROBIENIA HAŁASU</span></span><span style='font-size: 24px;'><span style='font-family: courier new'>!</span></span></strong></span></p>

#2
OFFLINE   gogol

gogol

  Dużo pisze

 • Moderator
 • Inne:: Multi Admin, VIP
 • 421 postów
 • Lokalizacja:Kepno

Ban został dodany.


 • 0

For once I've played the game so hard,

that the play has died,

suffered more than madness,

than a player of you realizes...