Skocz do zawartości

Witamy na forum CS-Arena.eu - Forum oraz Serwery Counter-Strike 1.6
Zarejestruj się, aby uzyskać dostęp do wszystkich naszych funkcji. Po zarejestrowaniu i zalogowaniu się, będziesz mógł tworzyć tematy, pisać do istniejących wątków, dać reputację swoim znajomym, pisać prywatne wiadomości, używać aktualizacji statusu, zarządzać swoim profilem i wiele wiele więcej. Jeśli masz już konto, Zaloguj się - w przeciwnym razie Utwórz konto za darmo!

ZBIÓRKA NA REKLAMĘ SERWERÓW!! WIĘCEJ INFORMACJI POD TYM LINKIEM: KLIK

Zdjęcie

ZielonyRasta.

• Zamknięty Temat jest zamknięty
11 odpowiedzi w tym temacie

OFFLINE   ZielonyRasta

ZielonyRasta

Początkujący

• Arenowicz
  • 35 postów

Imię: Hubert
Wiek30
Staż na forum:  Miesiąc 
Jak sobie wyobrażasz swoja przyszłą prace jako  
Redaktor?:    Wyobrażać sobie mogę wiele aczkolwiek to wszystko zależy od tego czy zaangażowanie będzie spore.
Co przemawia za tym, żeby Cię przyjąć: Zrobienie osobnego kontka Motoryzacyjnego w którym będę opisywał każdy pojazd. Między innymi opłacalność zakupu, wady, opis ogólny o samochodzie, podglądowe zdjęcie jak i wiele innych informacji. Oczywiście będę wybierał samochody takie o jakich użytkownicy by się chcieli dowiedzieć. Skoro już przebywam na tym forum cały czas to i zrobię coś dla was. Przy Gazetce Redaktorzy zawsze będa mogli zamiescic krótką notkę na temat tego kącika jak i dodać podglądowe zdjęcie, którym zaproszą do kącika.. Nie zależy mi na wywiadach bo ich nie będę robił. Mi tylko i wyłącznie chodzi o prowadzenie własnego kącika w którym będę miał swoje prawa jak i możliwości.. Pozdrawiam.
Posiadasz jakieś doświadczenie ? (gazetka 
szkolna
, blog itp.): Jasne, 3 Letni staż jako Redaktor Naczelny plus H@. 2 Lata Redaktor. Czas wolny miałem to zawsze jakaś odskocznia. 
Próbny wywiad / news:

• 2
Zdolności manualne wychodzą z człowieka wtedy kiedy czuje się już długoletnim graczem, który zna swój poziom gry. I ty nie zatrać zapału do gry i każdą rozgrywkę staraj się grać na inny sposób. Kluczem do Sukcesu jest Słuch, wyczucie, spryt i intuicja, którą zdobywasz grając latami. Nie musisz posiadać Steam czy CS v"90" żeby ci uwierzyli, że jesteś czysty. Bądź Sobą. "'' - Neo

OFFLINE   B1gosPL

B1gosPL

Dużo pisze

• UB Team
  • Inne:: Donator, Multi Admin, VIP
  • 376 postów

O coś co lubię "Motoryzacja" za to masz ode mnie wielkie TAK.

• 0

OFFLINE   Kacper.

Kacper.

Dużo pisze

• Admin [TS3]
  • 281 postów

Jakiś kącik może był by spoko ale czy motoryzacyjny? Nie według mnie. ;)
Mówisz że wywiady i gazetka nie wchodzą w grę. Ja jestem na nie. :D

Tiger-Swat (12 październik 2016 - 17:05):
To samo co u araba

• 0

Dołączona grafika

Dołączona grafika

OFFLINE   Arabek ツ

Arabek ツ

..::Wybuchowy::..

• Junior Admin
  • Inne:: Właściciel Serwera
  • 773 postów
Od redaktora wymagamy aby jednak zajmował się wywiadami, gazetkami, newsami itp. Prowadzenie tylko kącika mnie nie przekonuje do tego kącik motoryzacyjny do mnie nie przemawia. Wybacz ale jestem na nie.

@Może i racja niech ci Tiguś będzie... Dam małe tak zobaczymy co z tego będzie
Byłoby 3 redaktorów, niech się zajmuje tylko tym działem czemu nie? :P
2 redaktorów od wywiadów i gazetek a on od właśnie tego kącika.
Niech robi to w czym jest dobry :)

• 0

Grrb5U4.jpg

OFFLINE   rock'nrolla

rock'nrolla

bot?????

• Zasłużony
  • Inne:: Arenowicz
  • 1130 postów

Jestem na tak .

Ponieważ masz chęć ingerować w życie Naszego forum, więc rób to w czym jesteś dobry i rób . Na pewno się każda ręka przyda do pomocy w redakcji :) .

Sii .

• 0

A, kto umarł ten nie żyje ... .

331iqsp.jpg

MAM W DUPIE

CZY KTOŚ MNIE LUBI, CZY NIE LUBI

MAM W DUPIE

SWOJE MYŚLĘ, SWOJE MÓWIĘ

MAM W DUPIE

CZY KTOŚ MNIE LUBI, CZY NIE LUBI

MAM W DUPIE

SWOJE MYŚLĘ, SWOJE MÓWIĘ...

OFFLINE   NoWay ツ

NoWay ツ

̶Z̶b̶a̶n̶o̶w̶a̶n̶y̶

• Moderator
  • Inne:: Multi Admin, Redaktor, VIP
  • 630 postów
Jeśli masz prowadzić tylko koncik "Motoryzacyjny" to jestem na Nie..
Na co to komu ? Jak chce kupić to wchodzi na X stronę i szuka..
Gdybyś się zajmował wywiadami/gazetkami itp, itd to mój glos by się zmienił :v Bo z tego co widzę to chęci na poczatku ma każdy (w przypadku NyoN'a), a potem wychodzi wszystko w praniu i nic praktycznie nie wstawiacie..( 1 wywiad początkowy)

Jeśli zmienisz zdanie i jednak będziesz chciał robić także wywiady itd, mój glos sie zmieni :v
  • 0

post-6049-0-82260600-1489321708.gif

OFFLINE   MaCiuLa

MaCiuLa

Dużo pisze

• UB Team
  • Inne:: Admin [DD2]
  • 480 postów

Hmm ciekawi mnie twój główny cel w posiadaniu tej rangi.

Tematyka jest dobra nie powiem, w ogóle było by to coś nowego w tym dziale co jest według mnie dobrą stroną.

Jednak jeśli masz zamiar wykazywać swoje zaangażowanie tylko poprzez ten swój pomysł, to myślę że twoja aktywność na pewien sposób powinna być ponad to co robią Redaktorzy.

Ja Ci dam na TAK. 

• 0

OFFLINE   Atos

Atos

GRAFIK

• Grafik
  • Inne:: VIP
  • 223 postów

Ode mnie masz małe tak, kącik motoryzacyjny według mnie jest średnim pomysłem bo na naszym forum przebywa dużo osób poniżej 18 roku życia która wgl się tym nie interesuje. Plusem jak dla mnie jest to, że jesteś aktywny w życiu forum i starasz się składać różnie np.propozycje. Jeśli chcesz to zajmij się tym kącikiem ale pomagaj też innym redaktorom w prowadzeniu gazetek, wywiadów itd.

• 0

81923690027645119857.jpg

OFFLINE   Tequila

Tequila

Zaawansowany

• Admin [DD2]
  • Inne:: Kobieta, VIP
  • 185 postów

A ode mnie masz głos na tak. :) Skoro masz taką pasję jaką jest motoryzacja to podziel się z nami swą wiedzą. :) Może i jestem kobietą, ale sama czasami coś przeszukuję w tej dziedzinie. :D 

Najpierw kącik motoryzacyjny, a po jakimś czasie może Ci się spodoba i wymyślisz jeszcze coś innego. :D Ja jestem ciekawa jak to będzie wyglądało. :) Także masz moje poparcie i życzę powodzenia. ^_^

• 0

harley_quinn_by_randagio76-d4uzbka.png

OFFLINE   ZielonyRasta

ZielonyRasta

Początkujący

• Arenowicz
  • 35 postów

Jeśli masz prowadzić tylko koncik "Motoryzacyjny" to jestem na Nie..
Na co to komu ? Jak chce kupić to wchodzi na X stronę i szuka..

Nie wiem jak wy ale taka osoba jak ten Pan którego cytuje nie powinien zajmować miejsca w Redakcji. Jak można mieć takie podejście do tematu to jak by się zapytać na Co Redakcja na Forum Skoro można sobie wejść na X stronę. Bezmyślne komentowanie i brak wiedzy ze strony tego Pana... 

Co do Redakcji owszem pomóc zawsze w czyms moge pomóc ale nie będę pisał wywiadów. Może i są tu uzytkownicy co mają mniej niż 18 ale to właśnie o to chodzi, gdzie młodzieży przesiaduje ? na grach i na forach takich jak to, a gdzie sami wiecie dobrze, ze taki chłopak mało letni nie wejdzie na jakaś sławna Gazetę motoryzacyjna ponieważ wiecej czasu spędza na forum podobnym do tego. Wiem to z doświadczenia. W Kąciku będzie nie tylko opis danego pojazdu i informacje ale tak, że zabytkowe i klasyczne, które nie każdy może wiedzieć o ich istnieniu. 

~As~ (12 październik 2016 - 20:42):
Nie pisz postów we własnym podaniu.

• 0
Zdolności manualne wychodzą z człowieka wtedy kiedy czuje się już długoletnim graczem, który zna swój poziom gry. I ty nie zatrać zapału do gry i każdą rozgrywkę staraj się grać na inny sposób. Kluczem do Sukcesu jest Słuch, wyczucie, spryt i intuicja, którą zdobywasz grając latami. Nie musisz posiadać Steam czy CS v"90" żeby ci uwierzyli, że jesteś czysty. Bądź Sobą. "'' - Neo

OFFLINE   NoWay ツ

NoWay ツ

̶Z̶b̶a̶n̶o̶w̶a̶n̶y̶

• Moderator
  • Inne:: Multi Admin, Redaktor, VIP
  • 630 postów
Pozdro :v

1.Znowu zaczynasz ? Może znowu nabijam posty ?
2.Nie wypowiadamy się we własnym podaniu3.NAPISALEM TO SPECJALNIE ZEBY NABIC POSTA.
4.Pisz skargę.
~As~ (12 październik 2016 - 20:42):
Wydaje mi się, że już określiłeś swoje zdanie w tym temacie, więc po co ten post?

• 0

post-6049-0-82260600-1489321708.gif

OFFLINE   ~As~

~As~

~Demon Areny~

• Head Admin
  • 791 postów

Jeśli ma to pomóc w funkcjonowaniu działu redakcji, to jestem na tak. Jedynie pragnę przypomnieć, że Ty Andrutt w Swoim podaniu zaproponowałeś nowinki ze świata sportu a konkretniej piłki nożnej -> jeśli mam być szczery, to mnie one guzik obchodzą, bo nie jestem pasjonatem tego sportu, tak samo motoryzacji, a mimo to Twoje podanie zostało przyjęte. Nie rozumiem tej atmosfery między Waszą dwójką, ale może wspólna praca w redakcji Was pogodzi. Mam taką nadzieję :)

Podanie przyjmuję i tym samym zamykam rekrutację na redaktora.

• 0

622160987f400942med.jpg

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 members, 0 guests, 0 anonymous users