Skocz do zawartości
  • Ogłoszenia

• Tiger-Swat

Reaktywacja/Przebudowa   15.01.2018

Drodzy użytkownicy!
      Jak niektórzy z Was mogli przeczytać na grupie facebook, ruszyliśmy z reaktywacja Areny. 
      Na chwilę obecną forum jest w przebudowie, pracujemy prężnie każdego dnia, aby przywrócić Sieci dawną świetność. 
      Nie przejmujcie się chwilowymi błędami, które nie muszą a mogą się pojawić (przeszliśmy na nowszą wersję silnika forum). 
      Mamy nadzieję, że tak jak dawniej tak i teraz - staniemy ramię w ramię na piaskach Areny Pozdrawiamy i witamy serdecznie
ZielonyRasta

ZielonyRasta.

Rekomendowane odpowiedzi

ImiÄ: Hubert
Wiek30
StaĹź na forum:  MiesiÄc 
Jak sobie wyobraĹźasz swoja przyszĹÄ prace jako  
Redaktor?:    WyobraĹźaÄ sobie mogÄ wiele aczkolwiek to wszystko zaleĹźy od tego czy zaangaĹźowanie bÄdzie spore.
Co przemawia za tym, Ĺźeby CiÄ przyjÄÄ: Zrobienie osobnego kontka Motoryzacyjnego w ktĂłrym bÄdÄ opisywaĹ kaĹźdy pojazd. MiÄdzy innymi opĹacalnoĹÄ zakupu, wady, opis ogĂłlny o samochodzie, podglÄdowe zdjÄcie jak i wiele innych informacji. OczywiĹcie bÄdÄ wybieraĹ samochody takie o jakich uĹźytkownicy by siÄ chcieli dowiedzieÄ. Skoro juĹź przebywam na tym forum caĹy czas to i zrobiÄ coĹ dla was. Przy Gazetce Redaktorzy zawsze bÄda mogli zamiescic krĂłtkÄ notkÄ na temat tego kÄcika jak i dodaÄ podglÄdowe zdjÄcie, ktĂłrym zaproszÄ do kÄcika.. Nie zaleĹźy mi na wywiadach bo ich nie bÄdÄ robiĹ. Mi tylko i wyĹÄcznie chodzi o prowadzenie wĹasnego kÄcika w ktĂłrym bÄdÄ miaĹ swoje prawa jak i moĹźliwoĹci.. Pozdrawiam.
Posiadasz jakieĹ doĹwiadczenie ? (gazetka 
szkolna
, blog itp.): Jasne, 3 Letni staĹź jako Redaktor Naczelny plus H@. 2 Lata Redaktor. Czas wolny miaĹem to zawsze jakaĹ odskocznia. 
PrĂłbny wywiad / news:

• Upvote 2

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jakiś kącik może był by spoko ale czy motoryzacyjny? Nie według mnie. ;)
Mówisz że wywiady i gazetka nie wchodzą w grę. Ja jestem na nie. :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Od redaktora wymagamy aby jednak zajmowaĹ siÄ wywiadami, gazetkami, newsami itp. Prowadzenie tylko kÄcika mnie nie przekonuje do tego kÄcik motoryzacyjny do mnie nie przemawia. Wybacz ale jestem na nie.

@MoĹźe i racja niech ci TiguĹ bÄdzie... Dam maĹe tak zobaczymy co z tego bÄdzie

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jestem na tak .

PoniewaĹź masz chÄÄ ingerowaÄ w Ĺźycie Naszego forum, wiÄc rĂłb to w czym jesteĹ dobry i rĂłb . Na pewno siÄ kaĹźda rÄka przyda do pomocy w redakcji :) .

Sii .

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jeśli masz prowadzić tylko koncik "Motoryzacyjny" to jestem na Nie..

Na co to komu ? Jak chce kupić to wchodzi na X stronę i szuka..

Gdybyś się zajmował wywiadami/gazetkami itp, itd to mój glos by się zmienił :v Bo z tego co widzę to chęci na poczatku ma każdy (w przypadku NyoN'a), a potem wychodzi wszystko w praniu i nic praktycznie nie wstawiacie..( 1 wywiad początkowy)

Jeśli zmienisz zdanie i jednak będziesz chciał robić także wywiady itd, mój glos sie zmieni :v

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Hmm ciekawi mnie twĂłj gĹĂłwny cel w posiadaniu tej rangi.

Tematyka jest dobra nie powiem, w ogĂłle byĹo by to coĹ nowego w tym dziale co jest wedĹug mnie dobrÄ stronÄ.

Jednak jeĹli masz zamiar wykazywaÄ swoje zaangaĹźowanie tylko poprzez ten swĂłj pomysĹ, to myĹlÄ Ĺźe twoja aktywnoĹÄ na pewien sposĂłb powinna byÄ ponad to co robiÄ Redaktorzy.

Ja Ci dam na TAK. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ode mnie masz małe tak, kącik motoryzacyjny według mnie jest średnim pomysłem bo na naszym forum przebywa dużo osób poniżej 18 roku życia która wgl się tym nie interesuje. Plusem jak dla mnie jest to, że jesteś aktywny w życiu forum i starasz się składać różnie np.propozycje. Jeśli chcesz to zajmij się tym kącikiem ale pomagaj też innym redaktorom w prowadzeniu gazetek, wywiadów itd.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A ode mnie masz głos na tak. :) Skoro masz taką pasję jaką jest motoryzacja to podziel się z nami swą wiedzą. :) MoĹźe i jestem kobietą, ale sama czasami coś przeszukuję w tej dziedzinie. :D 

Najpierw kącik motoryzacyjny, a po jakimś czasie może Ci się spodoba i wymyślisz jeszcze coś innego. :D Ja jestem ciekawa jak to będzie wyglądało. :) Także masz moje poparcie i życzę powodzenia. ^_^

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

JeĹli masz prowadziÄ tylko koncik "Motoryzacyjny" to jestem na Nie..

Na co to komu ? Jak chce kupiÄ to wchodzi na X stronÄ i szuka..

Nie wiem jak wy ale taka osoba jak ten Pan ktĂłrego cytuje nie powinien zajmowaÄ miejsca w Redakcji. Jak moĹźna mieÄ takie podejĹcie do tematu to jak by siÄ zapytaÄ na Co Redakcja na Forum Skoro moĹźna sobie wejĹÄ na X stronÄ. BezmyĹlne komentowanie i brak wiedzy ze strony tego Pana... 

Co do Redakcji owszem pomĂłc zawsze w czyms moge pomĂłc ale nie bÄdÄ pisaĹ wywiadĂłw. MoĹźe i sÄ tu uzytkownicy co majÄ mniej niĹź 18 ale to wĹaĹnie o to chodzi, gdzie mĹodzieĹźy przesiaduje ? na grach i na forach takich jak to, a gdzie sami wiecie dobrze, ze taki chĹopak maĹo letni nie wejdzie na jakaĹ sĹawna GazetÄ motoryzacyjna poniewaĹź wiecej czasu spÄdza na forum podobnym do tego. Wiem to z doĹwiadczenia. W KÄciku bÄdzie nie tylko opis danego pojazdu i informacje ale tak, Ĺźe zabytkowe i klasyczne, ktĂłre nie kaĹźdy moĹźe wiedzieÄ o ich istnieniu. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Pozdro :v

1.Znowu zaczynasz ? MoĹźe znowu nabijam posty ?

2.Nie wypowiadamy się we własnym podaniu3.NAPISALEM TO SPECJALNIE ZEBY NABIC POSTA.

4.Pisz skargę.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jeśli ma to pomóc w funkcjonowaniu działu redakcji, to jestem na tak. Jedynie pragnę przypomnieć, że Ty Andrutt w Swoim podaniu zaproponowałeś nowinki ze świata sportu a konkretniej piłki nożnej -> jeśli mam być szczery, to mnie one guzik obchodzą, bo nie jestem pasjonatem tego sportu, tak samo motoryzacji, a mimo to Twoje podanie zostało przyjęte. Nie rozumiem tej atmosfery między Waszą dwójką, ale może wspólna praca w redakcji Was pogodzi. Mam taką nadzieję :)

Podanie przyjmuję i tym samym zamykam rekrutację na redaktora.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.