Skocz do zawartości

Witamy na forum CS-Arena.eu - Forum oraz Serwery Counter-Strike 1.6
Zarejestruj się, aby uzyskać dostęp do wszystkich naszych funkcji. Po zarejestrowaniu i zalogowaniu się, będziesz mógł tworzyć tematy, pisać do istniejących wątków, dać reputację swoim znajomym, pisać prywatne wiadomości, używać aktualizacji statusu, zarządzać swoim profilem i wiele wiele więcej. Jeśli masz już konto, Zaloguj się - w przeciwnym razie Utwórz konto za darmo!
Zdjęcie

Informacja ogólna dotycząca serwerów.

• Zamknięty Temat jest zamknięty
5 odpowiedzi w tym temacie

OFFLINE   MonaLisa

MonaLisa

Początkujący

• Arenowicz
  • 3 postów

Na serwer debile!!!

Macie najgorszą administracje jaką kiedykolwiek cs widział, a więc w czymś prowadzicie :)

Przykład.

OnlyDD2

Aim biegał o 12. Teraz dalej biega.

Ranking? Top1, 1600 fragów, a Administracja ma to w dupie xD

I wy sobie na to pozwalacie? Tyle fragów nie nabija się w jeden dzień, a nawet w tydzień, więc trochę się już bawi.

Biega z krową, koniec każdej rundy w 30 sekund.

tu-sie-je_arewhap.png

rock'nrolla (12 październik 2016 - 14:24):
Po primo masz warna , a po drugie Nikt z Nas nie jest zobowiązany aby pilnować non-stop !!!!

OFFLINE   Atos

Atos

GRAFIK

• Zasłużony
  • Inne:: VIP
  • 229 postów

Po pierwsze to ogarnij się troszkę z kulturą a nie od  razu wyzwiskami sypiesz.

Po drugie jest rok szkolny więc większość graczy jak i adminów po prostu się uczy albo chodzi do pracy a nie np. symuluje chorobę żeby sobie pograć.

Po trzecie możesz złożyć podanie na admina i będzie po problemie, spełnij wymagania i raczej zostanie rozpatrzone i nie będziesz narzekał. 

81923690027645119857.jpg

OFFLINE   B1gosPL

B1gosPL

Dużo pisze

• UB Team
  • Inne:: Donator, Multi Admin, VIP
  • 453 postów

Nie pomyslales ze sie podszywal? 

OFFLINE   ZielonyRasta

ZielonyRasta

Początkujący

• Arenowicz
  • 35 postów

Jeżeli widzisz czitera a nie ma admina to nic trudnego by zrobić 3 czynnośc " nagrać demko, skopiować ip czitera i wstawić demko na forum i po problemie"  W twoim przypadku twoja nadpobudliwość jest tutaj znikoma, zakładasz temat gdzie obrażasz każdego członka tego forum jak i Administracje. Jak byś miał rozum to byś zrobił to co do ciebie należy a nie wyrażać się w sposób nieodpowiedni jak na twój wiek bo przypuszczam, że dorosła osobą nie jesteś po tym twoim zachowaniu.. 

Jak dla mnie ten człowiek powinien już mieć blocka. 

Pozdrawiam

Zdolności manualne wychodzą z człowieka wtedy kiedy czuje się już długoletnim graczem, który zna swój poziom gry. I ty nie zatrać zapału do gry i każdą rozgrywkę staraj się grać na inny sposób. Kluczem do Sukcesu jest Słuch, wyczucie, spryt i intuicja, którą zdobywasz grając latami. Nie musisz posiadać Steam czy CS v"90" żeby ci uwierzyli, że jesteś czysty. Bądź Sobą. "'' - Neo

OFFLINE   OLCIA

OLCIA

Króliczek Arabka <3

• Zasłużony
  • Inne:: Kobieta
  • 58 postów
Zacznijmy od tego nie niektórych z nas np w domu nie ma ;) mamy inne obowiązki niż siedzieć 24h na serwie ;)

OFFLINE   rock'nrolla

rock'nrolla

bot?????

• Zasłużony
  • Inne:: Arenowicz
  • 1130 postów

Pierwszy i ostatni raz tak się określiłeś w poście . Co Ty jesteś , aby się tak odnosić .?

W sieci jest mnóstwo innych serwerów może Ty nie musisz u Nas grać !.

#close.

A, kto umarł ten nie żyje ... .

331iqsp.jpg

MAM W DUPIE

CZY KTOŚ MNIE LUBI, CZY NIE LUBI

MAM W DUPIE

SWOJE MYŚLĘ, SWOJE MÓWIĘ

MAM W DUPIE

CZY KTOŚ MNIE LUBI, CZY NIE LUBI

MAM W DUPIE

SWOJE MYŚLĘ, SWOJE MÓWIĘ...