Skocz do zawartości

Witamy na forum CS-Arena.eu - Forum oraz Serwery Counter-Strike 1.6
Zarejestruj się, aby uzyskać dostęp do wszystkich naszych funkcji. Po zarejestrowaniu i zalogowaniu się, będziesz mógł tworzyć tematy, pisać do istniejących wątków, dać reputację swoim znajomym, pisać prywatne wiadomości, używać aktualizacji statusu, zarządzać swoim profilem i wiele wiele więcej. Jeśli masz już konto, Zaloguj się - w przeciwnym razie Utwórz konto za darmo!
Zdjęcie

Cap Price he problem

• Zamknięty Temat jest zamknięty
12 odpowiedzi w tym temacie

OFFLINE   QWERTY

QWERTY

Użytkownik

• Arenowicz
  • 61 postów

prosilbym o wgranie lub zablokowanie granata   nwm czego ale żeby nie mógł rucac he na respie dajmy nawet takiego Takasugiego wybija cały team  :diabel: trzymaja w rece i co mamy zrobic dedmiesz go i he wypada i papa 10 naraz caly team a jak go niezabijesz to i tak wybije 3 i granat zostaje i papa :)  :diabel: to jest wielki problem zauważyłem przesto ze dożo graczy ucieka  :P

na takich mapkach ja 

rats 

max 

long 

• 0

OFFLINE   WujekDolar

WujekDolar

Początkujący

• Arenowicz
  • 23 postów

Tutaj się zgodzę ja nie gram na razie od dwóch dni nie gram bo właśnie między innymi to mnie irytuję , nie tylko Takasugi ale i -Tygrys- to robi i po upomnieniach od graczy mówi że admin mu pozwolił i że tak można ( do tego czasem i z wyzwiskami ) ....... Prosił bym również o zablokowanie możliwości upuszczenia granatu przed zaczęciem rundy lub zaraz na respie.

• 0
Dołączona grafika
http://

OFFLINE   rock'nrolla

rock'nrolla

bot?????

• Zasłużony
  • Inne:: Arenowicz
  • 1130 postów

Jakby nie patrzeć to Macie duży problem .!

Sam bym na to nie pozwolił, aby tak odbywała się runda, gdyż to zabija całą ideae tej gry . Może to nie jest moja platforma gry ten COD ,ale popieram Was .

• 0

A, kto umarł ten nie żyje ... .

331iqsp.jpg

MAM W DUPIE

CZY KTOŚ MNIE LUBI, CZY NIE LUBI

MAM W DUPIE

SWOJE MYŚLĘ, SWOJE MÓWIĘ

MAM W DUPIE

CZY KTOŚ MNIE LUBI, CZY NIE LUBI

MAM W DUPIE

SWOJE MYŚLĘ, SWOJE MÓWIĘ...

OFFLINE   WujekDolar

WujekDolar

Początkujący

• Arenowicz
  • 23 postów

Denerwujące jest to strasznie oni sobie nabijają poziom jak i top15 przez nie zbyt dopracowaną klasę , i sporo ludzi wychodzi z serwera bo tak się grać nie da bez sensu ;/

• 0
Dołączona grafika

OFFLINE   E.N.D 69

E.N.D 69

Dużo pisze

• VIP
  • 355 postów
Popieram ponieważ wiem jakie to jest denerwujące
  • 0

41153257080402056897.png

OFFLINE   QWERTY

QWERTY

Użytkownik

• Arenowicz
  • 61 postów

no i mysle ze cos z tym zrobicie bo to jest wkurzajace :D

• 0

OFFLINE   `slasch1.

`slasch1.

̶Z̶b̶a̶n̶o̶w̶a̶n̶y̶

• Zasłużony
  • Inne:: VIP
  • 641 postów
Skoro aż tak uciążliwe to jest i tyle osob jest na Tak to ja również oddał glos :D Na Tak :D
  • 0

post-6049-0-82260600-1489321708.gif

OFFLINE   Atos

Atos

GRAFIK

• Zasłużony
  • 233 postów

Z tego co napisałeś to ja również jestem za, tylko ja bym wprowadził blokadę na powiedzmy 20 sek. 

• 0

81923690027645119857.jpg

OFFLINE   M4ti.

M4ti.

Dużo pisze

• Arenowicz
  • 669 postów

Znajdź taki plugin, który to zablokuje ;) Jest blokada HE przez pierwsze 10 sekund, ale mówiąc o problemie który przedstawiłeś to wątpię, aby dało się coś z tym zrobić. Jedyne rozwiązanie to banowanie takich ludzi do momentu, aż się nauczą. 

@Kacper

Mówicie żeby banować ale nie bardzo jest na to punkt w regulaminie. Bo jakby na to nie patrząc on trzyma granat w ręku, ktoś go zabije a granat upada i wybucha zabijając sporą liczbę graczy. Ale tak powinno być coś z tym zrobione bo jet to naprawdę denerwujące i uciążliwe.  ;)

Wystarczy dodać pkt w regulaminie mówiący o wykorzystywaniu błędów gry.

• 1

OFFLINE   WujekDolar

WujekDolar

Początkujący

• Arenowicz
  • 23 postów

Niejednokrotnie robił tak przy adminach i zero reakcji z ich strony, ale to nie dziwne, bo w regulaminie nie ma nic na ten temat i myślę że można to dopisać. No i skoro nie ma innego wyjścia to pozostaje stare dobre banowanie aż się taki gracz nauczy czego nie robić. Można też zmienić coś w klasie np usunąć możliwość zrespienia się u wroga i zastąpić to czymś innym. 

rock'nrolla (11 październik 2016 - 16:35):
Edytuj !

Dolar to trzecia Twoja wypowiedz już w tym temacie ... .

• 0
Dołączona grafika

OFFLINE   Ops!

Ops!

Dużo pisze

• Zasłużony
  • 284 postów

Mówicie żeby banować ale nie bardzo jest na to punkt w regulaminie. Bo jakby na to nie patrząc on trzyma granat w ręku, ktoś go zabije a granat upada i wybucha zabijając sporą liczbę graczy. Ale tak powinno być coś z tym zrobione bo jet to naprawdę denerwujące i uciążliwe. ;)

• 0

OFFLINE   QWERTY

QWERTY

Użytkownik

• Arenowicz
  • 61 postów

to co jak z tym bedzie bedziecie dawac bany czy macie jakies inne rozwiazanie jak nie to temat do zamkniecia :D

• 0

OFFLINE   Lucas

Lucas

Stały bywalec

• Leader
  • 2436 postów
Nie wiem dlaczego admini go za to nie banują? Być może znowu trzeba przypomnieć regulamin?

12. Zakaz rzucania HE / puszczania rakiet na respawn przeciwników przez pierwsze 10 sekund po rozpoczęciu rundy. (Ban 1h - 4h)

Jeżeli jeszcze raz gracz tak zrobi i admin nie zareaguje to proszę wstawić demko/ss, wyciagniemy konsekwencje i wobec admina i wobec gracza.
  • 1