Skocz do zawartości

Partnerzy

• Ogłoszenia

• Tiger-Swat

Reaktywacja/Przebudowa   15.01.2018

Drodzy użytkownicy!
      Jak niektórzy z Was mogli przeczytać na grupie facebook, ruszyliśmy z reaktywacja Areny. 
      Na chwilę obecną forum jest w przebudowie, pracujemy prężnie każdego dnia, aby przywrócić Sieci dawną świetność. 
      Nie przejmujcie się chwilowymi błędami, które nie muszą a mogą się pojawić (przeszliśmy na nowszą wersję silnika forum). 
      Mamy nadzieję, że tak jak dawniej tak i teraz - staniemy ramię w ramię na piaskach Areny Pozdrawiamy i witamy serdecznie
ampriL

Propozycja

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam propozycje zresetowania TOP5 SHOUTERSÓW i TOP 5 POSTERÓW, niech w końcu forum odĹźyje. Niech nowi zaczną coś pisać na forum przynajmniej nasi "wspaniali" Moderatorzy będą mieli coś do roboty :) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jestem na  NIE, niektĂłrzy ciężko pracowali Ĺźeby osiągnąć pewną ilość postĂłw czy wpisĂłw na SB. 

Edit: Masz opcje edytuj :) A zauważyłeś, że jednak niektórzy przesiadują ?

Edytowane przez Andrutt :3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Za zresetowaniem Sb jestem za, mogło by być dla mnie nawet co miesiąc ale posty niech zostaną tak jak są.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tam się zapisują rekordy tego forum. To nie powinno być coś, co się zeruje na pewnym etapie dziejów. Jeśli znajdą się użytkownicy częściej udzielający się, wtedy dopiero zajmą miejsca innych.

To tak jakby zresetować top reputacji, czy darczyńców. Jednak są to osoby, które zapisały się na kartach historii w ten, czy inny sposób i nikt im tego nie zabierze.

• Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hahaha co za Ĺźenuaaaa podnieca waz miec najwiecej postĂłw np?... ja na nie

Ĺťenująca to jest Twoja wypowiedĹş "waz?!" 

Zamknijcie temat.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zamykam na prośbę autora. Na przyszłość - proszę nie oceniać osoby piszącej a samą propozycję, w przeciwnym razie będą wyciągane konsekwencje. Wszakże "pisanie na temat" odnosi się do propozycji, nie do jej autora bądź osoby komentującej ów propozycję :)

Pomysł, jak sam widzisz ampriL, budzi kontrowersje. Nie rozumiem tylko dlaczego "dyskusja" zeszła na taki tor, zamiast pozostać przy pierwotnym kierunku.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.