Skocz do zawartości

Witamy na forum CS-Arena.eu - Forum oraz Serwery Counter-Strike 1.6
Zarejestruj się, aby uzyskać dostęp do wszystkich naszych funkcji. Po zarejestrowaniu i zalogowaniu się, będziesz mógł tworzyć tematy, pisać do istniejących wątków, dać reputację swoim znajomym, pisać prywatne wiadomości, używać aktualizacji statusu, zarządzać swoim profilem i wiele wiele więcej. Jeśli masz już konto, Zaloguj się - w przeciwnym razie Utwórz konto za darmo!
Zdjęcie

USER/KA ROKU!!! ( Aktualizacja i Poprawki )

• Zamknięty Temat jest zamknięty
21 odpowiedzi w tym temacie

OFFLINE   Soniacz

Soniacz

• Moderator
  • Inne:: Multi Admin, VIP
  • 596 postów

Co miesiąc moim zdaniem jest to za często ;) Pod koniec roku wypadałoby robić takie podsumowania ;)

• 0
Dołączona grafika

OFFLINE   ZielonyRasta

ZielonyRasta

Początkujący

• Arenowicz
  • 35 postów

Wydaje mi się, że dział Strefa Użytkownika -> Konkursy http://cs-arena.eu/i...m/147-konkursy/ byłby odpowiednim miejscem na taki plebiscyt. Główny temat z wynikami mógłby być podpięty, a w innym można by było oddawać głosy i zgłaszać propozycje.

A może masz ambicje, żeby zostać Redaktorem http://cs-arena.eu/i...-rekrutacja-on/ - zapraszam do złożenia podania. Wtedy można by było powiązać takie wybory z kącikiem dziennikarskim.

A więc tak. Jutro Zakłądam temat w dziale o którym wspomniałeś, rozpisze to jak trzeba i dodam więcej możliwości. Jeśli jest możliwość dodania kolorów tekstowych to oczywiście ich użyję.. 

Ps. Co do Gazetki to już na paru sieciach byłem Naczelnym Redaktorem nawet mi Sygna została heh.  Nie jestem chętny na te stanowiska bo mało mają możliwości a trzeba trochę czasu poświęcić. 

• 0
Zdolności manualne wychodzą z człowieka wtedy kiedy czuje się już długoletnim graczem, który zna swój poziom gry. I ty nie zatrać zapału do gry i każdą rozgrywkę staraj się grać na inny sposób. Kluczem do Sukcesu jest Słuch, wyczucie, spryt i intuicja, którą zdobywasz grając latami. Nie musisz posiadać Steam czy CS v"90" żeby ci uwierzyli, że jesteś czysty. Bądź Sobą. "'' - Neo