Skocz do zawartości

Partnerzy

• Ogłoszenia

• Tiger-Swat

Reaktywacja/Przebudowa   15.01.2018

Drodzy użytkownicy!
      Jak niektórzy z Was mogli przeczytać na grupie facebook, ruszyliśmy z reaktywacja Areny. 
      Na chwilę obecną forum jest w przebudowie, pracujemy prężnie każdego dnia, aby przywrócić Sieci dawną świetność. 
      Nie przejmujcie się chwilowymi błędami, które nie muszą a mogą się pojawić (przeszliśmy na nowszą wersję silnika forum). 
      Mamy nadzieję, że tak jak dawniej tak i teraz - staniemy ramię w ramię na piaskach Areny Pozdrawiamy i witamy serdecznie
ZielonyRasta

USER/KA ROKU!!! ( Aktualizacja i Poprawki )

Rekomendowane odpowiedzi

KrĂłtko i na temat tak jak jest na dole. Ze WzglÄdu na to, Ĺźe na nie jednej Sieci siÄ z tym spotkaĹem pomyslaĹem o zĹoĹźeniu tutaj propozycji. NiedĹugo bÄdzie koniec Roku to kÄzdy bÄdzie miaĹ moĹźliwoĹÄ wyraziiÄ swoje zdanie na temat danych ludzi na forum czy teĹź na Serwerze. Dobrowolnie kto tylko bÄdzie chciaĹ, oczywiĹcie moĹźe to zrobiÄ tylko raz ( bez spamu). Czysta propozycja. JeĹźeli taka propozycja juĹź istniaĹa to trudno, moje bÄdzie drugÄ.. ZachÄcam do gĹosowania. PS. temat wznawiam poniewaĹź post przekierowywaĹ na stronÄ, ktĂłra podchodzi pod ReklamÄ wiÄc zostaĹ usuniÄty.. 

Head Admi/ Opiekun Sieci :

Administator :

Junior Administrator : 

Moderator :

Opiekun Serwera : 

WĹaĹciciel Serwera :

Un Ban Team : 

Grafik : 

Userka : 

User : 

Redaktor : 

Admin Serwera :

Najzabawniejszy UĹźytownik Forum :

Najbardziej WpĹywowa Osoba: 

WaĹźniak na Forum : 

Najbardziej Rozpieszczona osoba na Forum : 

Osoba z Klasa : 

ZaskakujÄcy User : 

Pomocna Osoba w Sieci : 

Gracz Roku :

NajwiÄkszy No-life : 

SĹabeusz : 

Cziter Roku : 

JeĹźeli nie pasuje wam co roku to Proponuje aby to robiÄ co 3 MiesiÄce. Czyli Od 1 Listopada By moĹźna byĹo zaczÄÄ lub co 6 miesiecy.

• Upvote 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

OsobiĹcie jestem za. CaĹkiem fajny pomysĹ zawsze coĹ wiÄcej na forum by siÄ dziaĹo. ProponowaĹbym tylko to robiÄ nwm np co miesiÄc. Rok to nie za bardzo chciaĹo by siÄ czekaÄ.

Zobaczymy co na to wĹadza wyĹźsza powie :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Oczywiście jestem za, już spotkałem się z czymś takim i jest to zawsze jakaś dodatkowa atrakcja na forum.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bardzo fajna propozycja :D , też jestem za pomimo , że mnie nie będzie dużo w grze , ale będę odwiedzał forum :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Sporo tych rang nie powiem xD.

Nie sÄ teĹź gĹupie jeĹli dobrze siÄ nad kaĹźdÄ zastanowiÄ :D

Dlatego rĂłwnieĹź jestem za :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Myślę, że można by było takie coś wprowadzić. Nawet robić co miesiąc takie plebiscyty, a pod koniec roku podsumowanie, albo jeszcze jeden dodatkowy. Chociaż obawiam się, że prestiż i frekwencja mogłaby być mała i pewnie z każdym kolejnym wydaniem spadkowa, więc może jednak lepiej rzadziej organizować taki konkurs - np. co kwartał?

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Co MiesiÄc to odpada, bo to nie jest po to by sobie napisaÄ posty tylko zdaÄ swojÄ opiniÄ na temat ludzi na serwerze czy forum. Dlatego to lepiej jak jest co 3 miesiace, 6 lub co roku.. Przez miesiac nic siÄ nie zmieni no chyba, Ĺźe w jednym " SĹabeusz " no moĹźe byÄ tylko to ale co miesiac to jest bez sensu. Jak dla mnie co trzy MiesiÄce by byĹo najlepiej..Do tego czasu duzo siÄ moze zmieniÄ. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To ja zamawiam.

1. WaĹźniak
  2. Gracz roku
  3. Najbardziej wpływowa osoba

Albo dobra serio juz bo dostane warna ze nie na temat xd Fajny pomysł jestem za.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Również jestem za tym, żeby zostało to wprowadzone.

Można wymyślić więcej takich hmm... rang ? xD Albo niektóre z tych zamienić na inne.

Np. Największy spamer, leń i inne takie... ^_^ 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wszystko jest do Zrobienia, nie trzeba zamieniaÄ wystarczy dodaÄ nowe, sam mogÄ siÄ zajÄÄ tym i gotowe wstawiÄ w DziaĹ w ktĂłrym to by miaĹo siÄ znaleĹşÄ ;) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wszystko jest do Zrobienia, nie trzeba zamieniać wystarczy dodać nowe, sam mogę się zająć tym i gotowe wstawić w Dział w którym to by miało się znaleźć ;)

Wydaje mi się, Ĺźe dział Strefa UĹźytkownika -> Konkursy http://cs-arena.eu/index.php?/forum/147-konkursy/ byłby odpowiednim miejscem na taki plebiscyt. Główny temat z wynikami mĂłgłby być podpięty, a w innym moĹźna by było oddawać głosy i zgłaszać propozycje.

A moĹźe masz ambicje, Ĺźeby zostać Redaktorem http://cs-arena.eu/index.php?/forum/67-rekrutacja-on/ - zapraszam do złoĹźenia podania. Wtedy moĹźna by było powiązać takie wybory z kącikiem dziennikarskim.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wydaje mi siÄ, Ĺźe dziaĹ Strefa UĹźytkownika -> Konkursy http://cs-arena.eu/index.php?/forum/147-konkursy/ byĹby odpowiednim miejscem na taki plebiscyt. GĹĂłwny temat z wynikami mĂłgĹby byÄ podpiÄty, a w innym moĹźna by byĹo oddawaÄ gĹosy i zgĹaszaÄ propozycje.

A moĹźe masz ambicje, Ĺźeby zostaÄ Redaktorem http://cs-arena.eu/index.php?/forum/67-rekrutacja-on/ - zapraszam do zĹoĹźenia podania. Wtedy moĹźna by byĹo powiÄzaÄ takie wybory z kÄcikiem dziennikarskim.

A wiÄc tak. Jutro ZakĹÄdam temat w dziale o ktĂłrym wspomniaĹeĹ, rozpisze to jak trzeba i dodam wiÄcej moĹźliwoĹci. JeĹli jest moĹźliwoĹÄ dodania kolorĂłw tekstowych to oczywiĹcie ich uĹźyjÄ.. 

Ps. Co do Gazetki to juĹź na paru sieciach byĹem Naczelnym Redaktorem nawet mi Sygna zostaĹa heh.  Nie jestem chÄtny na te stanowiska bo maĹo majÄ moĹźliwoĹci a trzeba trochÄ czasu poĹwiÄciÄ. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.