Skocz do zawartości

Witamy na forum CS-Arena.eu - Forum oraz Serwery Counter-Strike 1.6
Zarejestruj się, aby uzyskać dostęp do wszystkich naszych funkcji. Po zarejestrowaniu i zalogowaniu się, będziesz mógł tworzyć tematy, pisać do istniejących wątków, dać reputację swoim znajomym, pisać prywatne wiadomości, używać aktualizacji statusu, zarządzać swoim profilem i wiele wiele więcej. Jeśli masz już konto, Zaloguj się - w przeciwnym razie Utwórz konto za darmo!
Zdjęcie

Wywiad z As'em :D #1

• Zamknięty Temat jest zamknięty
9 odpowiedzi w tym temacie

OFFLINE   `slasch1.

`slasch1.

̶Z̶b̶a̶n̶o̶w̶a̶n̶y̶

• Zasłużony
  • Inne:: VIP
  • 641 postów

Rozmówca: ~As~
Redaktor Andrutt :3

Przepraszam za jakiekolwiek błędy, nie jestem z polski ale staram się jak najbardziej udoskonalić wywiad :/

Redaktor :Witamy :D Dzisiaj mam przyjemność+ zadać parę pytań naszemu h@ As'owi . Na początek przedstaw nam się.

As: Witam serdecznie, nazywam się Dawid i mam 20 lat i pochodzę z Pajęczna, miasta w województwie łódzkim. Choć każdy na forum rozpoznaje mnie pod nickiem As (bądź grubAs :P )

Redaktor:Co robisz na co dzień ? Pracujesz ? A może jeszcze się uczysz :D ?

As: Jestem studentem akademii imienia Jana Długosza w Częstochowie, na kierunku Pedagogika Opiekuńczo-Resoc​jalizacyjna. To już drugi rok studiów i szczerze powiedziawszy - cieszę się, że zdecydowałem się na taką ścieżkę w życiu.

Redaktor: Ooo bardzo ciekawie. A masz może jakieś plany na przyszłość ?

As:W przyszłości chciałbym mieć szansę spełnienia się zawodowo, czy to w ośrodku opiekuńczym, szkole czy też w służbie więziennej. Od dziecka uwielbiam pomagać innym i pracować w grupie.Podobno przychodzi mi to z łatwością, tak samo jak nawiązywanie nowych znajomości, co tylko jeszcze bardziej utwierdza mnie w przekonaniu, iż powinienem w przyszłości spróbować swoich sił "zawodzie".

Redaktor: Życzę Ci z całego serca , abyś robił to w czym będziesz się w zupełności spełniał. Oprócz codziennych obowiązków interesujesz się czymś ?

As:Dziękuję za miłe słowo. Do moich zainteresowań z całą pewnością należy zaliczyć kulturę japońską, czy to w postaci jej historii czy też powstających tam mang i anime, których jestem fanem (co łatwo zauważyć po moich sygnaturach, avatarze i tle na forum). W wolnych chwilach spędzam czas ze znajomymi, czytam książki i zajmuje się naszą siecią.

Redaktor: Ja nie jestem fanem animy ale ,każdy lubi coś innego. Jeśli już jesteśmy przy książkach to zadam ci pytanie :D Masz jakąś ulubiona powieść ?

As: To dobrze, że każdy lubi coś innego, bo dzięki temu świat jest pełen niepowtarzalnych​ osobowości i nigdy nie wiesz na kogo natrafisz, co nadaje życiu niesamowitego smaku . Od dziecka "kocham się" w twórczości Aleksandra Dumasa, właściwie to wyrosłem na "Trzech Muszkieterach", "W dwadzieścia lat później" oraz "Wicehrabia de Bragelonne", choć ostatnimi czasy o miejsce numer jeden walczy na równi nasz rodak, Andrzej Sapkowski z całą sagą o Wiedźminie, którą przeczytałem dwa lata temu w wakacje a ostatnią część "Sezon Burz" na początku tego roku. Tak więc nie umiem w pełni sprecyzować, którą z nich wolę bardziej, z książką mam tak samo jak z muzyką - jeśli sprawi, że zatrzymam się przy niej choć na moment, już mnie ma w swoich objęciach i nie wypuści.

Redaktor: Sagę o wiedźminie sam przeczytałem i gorąco polecam. Może teraz parę pytań związanych z couter-strikiem . Jak trafiłeś na arenę i co skłoniło Cię by zostać ?

As:Dokładnie tak, cudze chwalicie a swego nie znacie . Już kiedyś miałem przyjemność opisać okoliczności mojego zjawienia się na Arenie w dziale "przedstaw się", lecz z chęcią przybliżę tą historię raz jeszcze. Wszystko zaczęło się jakoś w styczniu tego roku, wróciłem do gry w Countera i szukałem serwera pod luźne granie. Tak trafiłem na ówczesny serwer 4FuN Areny, na którym szybko znalazłem wspólny język z pozostałymi graczami jak i adminami. Nie musiałem długo czekać na przebicie się do Topki, o którą od tego czasu walczyłem przeciwko graczowi Slavko. Pewnego dnia ktoś zgłosił mnie na Shoutboxie, poszedł ban i musiałem się od niego odwoływać - to sprawiło, że założyłem konto na forum i zacząłem wchodzić na nie regularnie, zgłaszając cheaterów i dzieląc się pomysłami na temat serwerów. Co skłoniło mnie by zostać , a także z pewnością świetna atmosfera i wspaniali ludzie, do których szybko się przywiązałem

Redaktor: Ciekawa historia związana z areną. Jak radzisz sobie w pełnieniu funkcji h@, nie masz momentami dość ?

As:Myślę, że wielu użytkowników ma podobne historie, związane z przybyciem tutaj. Rola Head Admina jest dość istotna na sieci, ponieważ jest to osoba odpowiedzialna za podejmowanie decyzji, rozstrzyganie sporów i wiele innych mniej bądź bardziej ważnych czynności. Staram się wspierać Arenę właściwie od chwili rejestracji aż po dziś dzień, każdy awans wiąże się z coraz to większym wachlarzem możliwości w myśl pomocy dla sieci. Funkcję sprawuję w sposób właściwy a przynajmniej taką mam nadzieję. Czy mam dość sprawowania opieki nad siecią? Nie, choć czasem,jako iż jestem tylko człowiekiem, siadają mi nerwy i wtedy wbijam na serwery i strzelam kilka headów.

Redaktor:A tak poza forum teraz .Masz jakąś ulubiona broń i mapę ?

As:Cóż, do niedawna była nią m4a1 oczywiście z nałożonym tłumikiem, lecz odkąd jako tako nauczyłem się strzelać głowy - jest nią Ak47. Co do mapy... Myślę, że z całą pewnością jest nią css_mirage oferowana na naszym serwerze FFA Go:Mod oraz mapa de_westwood, do której mam sentyment i jest to jedna z pierwszych map, na których w ogóle grałem w Countera.

Redaktor: utaj mnie zaskoczyłeś z odpowiedzią na twoja najlepsza mape. Myślałem ze będzie to jak w większości wypadków wszystkim nam znana mapa de_dust2 xD No ale tak jak juz dzisiaj mówiłem, każdy ma inny gust. Co powiesz na serie szybkich pytań ?

As:Ilu graczy, tyle opinii. Proszę zaczynać.

Redaktor: Kim chciales zostać w przyszłości będąc dzieckiem ?

As:Za dzieciaka myślałem o byciu nauczycielem historii bądź policjantem - w sumie oba zawody są w zasięgu ręki po tym kierunku studiów, na których jestem :D

Redaktor: Również jak byłem dzieckiem marzyłem o byciu policjantem. Masz może jakąś ulubiona piosenkę ?

As:Na chwilę obecną jest to z pewnością Breed 77 - Zombie. Najczęściej odpalam sobie ten utwór razem z rundką na Go:Modzie i fragi lecą :P

[Link]
https://www.yout​ube.com/watch?v=​UBJjVqOjd00

Redaktor:Fajna nuta. Masz może jakąś ulubiona potrawę ?

As:Też tak uważam. Praktycznie każdy na forum dobrze wie, że Asik lubi sobie podjadać. Do ulubionych potraw należy zaliczyć spaghetti, ryż z sosem słodko-kwaśnym + piersią z kurczaka, rosół (uwielbiam, najlepsza zupa jaką można sobie wymarzyć). Jem o wiele więcej potraw, ale te są szczególnie mile widziane na moim talerzu.

Redaktor:Spaghetti :3 Mniammmm :3. A umiesz może grać na jakimś instrumencie ?

As:Nie licząc tego, że głos ludzki również jest instrumentem, to niestety nie umiem, ale kiedyś bardzo chciałem nauczyć się grać na gitarze. W sumie nadal o tym myślę, tylko jak zwykle brakuje czasu i zapału :D.

Redaktor: He he he :D Teraz tradycyjne pytanie xD Barca czy real ?

As:Jeśli mam wybierać między tymi dwoma klubami, to wybiorę Barce. Dlaczego? Bo gra tam Messi, który jest niski tak jak ja, co sprawia, że odczuwam swego rodzaju więź z tym piłkarzem.

Redaktor: Dziękuje Ci , że znalazles chwile żeby poświęcić mi czas. Ja również dolączam się do życzeń.

Użytkownik Andrutt :3 edytował ten post 07 październik 2016 - 16:10

• 5

post-6049-0-82260600-1489321708.gif

OFFLINE   M4ti.

M4ti.

Dużo pisze

• Arenowicz
  • 669 postów

Redaktor: Życzę Ci z całego serca , abyś robił 

Redaktor: Dziękuje Ci , że znalazles 

Na przyszłość, naucz się stawiać poprawnie znaki interpunkcyjne. Wyżej podaje przykład.

Wracając do tematu wywiadu to oceniając w skali 1 do 10 daję 6.

@gogol

O, Atos już się wypowiedział. Jeszcze tylko Portos i Aramis, i będziesz miał trzech muszkieterów pod swoim wywiadem. ;P

Jakieś aluzje? To jest forum publiczne i wyrażam swoje zdanie na temat danego wywiadu, bo mam do tego prawo. Czytając Twój post to nie zauważyłem, żeby on był na dany temat. Przydałaby się notatka do Twojego postu od Tigera, bo jak to on czepia się wszystkiego.  B)

• 0

OFFLINE   Atos

Atos

GRAFIK

• Zasłużony
  • 229 postów

Wywiad jest fajny tylko na przyszłość zmień kolorki między redaktorem a udzielającym wywiadu, będzie się lepiej czytać.

• 0

81923690027645119857.jpg

OFFLINE   gogol

gogol

Dużo pisze

• Moderator
  • Inne:: Multi Admin, VIP
  • 410 postów

O, Atos już się wypowiedział. Jeszcze tylko Portos i Aramis, i będziesz miał trzech muszkieterów pod swoim wywiadem. ;P

• 1

For once I've played the game so hard,

that the play has died,

suffered more than madness,

than a player of you realizes...

ONLINE   BaQsny*

BaQsny*

Uważaj bo idę za Tobą z kosą.

• VIP
  • 1572 postów

Wywiad spoko tylko ogarnij kolor,  musiałem się zmuszać by to czytac gdyz ten kolor jest oczo;jeb..y

• 0

OFFLINE   Arabek ツ

Arabek ツ

..::Wybuchowy::..

• Zasłużony
  • 797 postów
No fajny wywiad tylko tak jak koledzy wcześniej napisali zmień kolory dla Redaktora i udzielajacego wywiadu będzie to owiele lepiej wyglądać.

+ leci ;)
  • 0

Dołączona grafika

OFFLINE   rock'nrolla

rock'nrolla

bot?????

• Zasłużony
  • Inne:: Arenowicz
  • 1130 postów
Ciekawych rzeczy idzie się dowiedzieć :) .
  • 0

A, kto umarł ten nie żyje ... .

331iqsp.jpg

MAM W DUPIE

CZY KTOŚ MNIE LUBI, CZY NIE LUBI

MAM W DUPIE

SWOJE MYŚLĘ, SWOJE MÓWIĘ

MAM W DUPIE

CZY KTOŚ MNIE LUBI, CZY NIE LUBI

MAM W DUPIE

SWOJE MYŚLĘ, SWOJE MÓWIĘ...

OFFLINE   `slasch1.

`slasch1.

̶Z̶b̶a̶n̶o̶w̶a̶n̶y̶

• Zasłużony
  • 641 postów
Temat zamykam i pozostawiam do wglądu.
  • 0

post-6049-0-82260600-1489321708.gif

OFFLINE   Tequila

Tequila

Zaawansowany

• Admin [DD2]
  • Inne:: Kobieta, VIP
  • 198 postów

Na początku chcę podziękować za otwarcie tematu. :) Tak jak pisałam na sb takie tematy powinny być zamykane dopiero wtedy jak zostanie wrzucony nowy wywiad itp. ;) 

Do rzeczy...

Sporo literówek i przestawionych przecinków. Wywiad o wiele lepszy od poprzedniego, bardziej rozwinięty. ;) 

+ Do ulubionych potraw należy zaliczyć spaghetti, ryż z sosem słodko-kwaśnym + piersią z kurczaka, rosół (uwielbiam, najlepsza zupa jaką można sobie wymarzyć). - Pychotka. :D 

• 0

harley_quinn_by_randagio76-d4uzbka.png

OFFLINE   Soniacz

Soniacz

• Moderator
  • Inne:: Multi Admin, VIP
  • 596 postów

Następnym razem proponuje dobierać odpowiednio kolory a nie wszystko zlewa się w jedno ;)

Ogólnie ok i powodzenia dalej ;)

• 0
Dołączona grafika