Skocz do zawartości

Witamy na forum CS-Arena.eu - Forum oraz Serwery Counter-Strike 1.6
Zarejestruj się, aby uzyskać dostęp do wszystkich naszych funkcji. Po zarejestrowaniu i zalogowaniu się, będziesz mógł tworzyć tematy, pisać do istniejących wątków, dać reputację swoim znajomym, pisać prywatne wiadomości, używać aktualizacji statusu, zarządzać swoim profilem i wiele wiele więcej. Jeśli masz już konto, Zaloguj się - w przeciwnym razie Utwórz konto za darmo!
Zdjęcie

Kilka propozycji

• Zamknięty Temat jest zamknięty
7 odpowiedzi w tym temacie

OFFLINE   WujekDolar

WujekDolar

Początkujący

• Arenowicz
  • 23 postów

Witam mam kilka propozycji odnośnie zmian na serwerze które myślę poprawiły by nieco rozgrywkę :

Po pierwsze myślę że dobrym pomysłem było by usunięcie komunikatu o tym że jakiś gracz został zbanowany ( np taki aimbot których tu nie brakuje zobaczy że wejdzie admin i kogoś zbanuje ma czas na ucieczkę )

Drugą propozycją jest usunięcie komunikatu o wejściu na serwer vipa , ponieważ to też już w jakimś stopniu ostrzega cheaterów i stają się ostrożni co utrudnia znacznie pracę admina oraz wykrycie kogoś na odpale.

Proponuję również banowanie od razu na confing aimbotów na serwerze bo gdy tylko admin wyjdzie to gość zmienia sobie IP i gra dalej .

Dodanie prostej komendy mianowicie /codtop15 która pokazywała by kto ma jaki poziom z  grona najwyższych na serwerze.

Dodanie dla urozmaicenia rozgrywki questów nie jakichś które dają multum xp ale żeby można było jakoś wzbogacić rozgrywkę , chodzi mi tutaj o różne questy w różnych przedziałach poziomowych.

Przydała by się też komenda "mala mapa" gdy jest mało osób na serwerze .

Edit:

Przydatne byłoby też "przenikanie" przez postaci, żeby na przykład nie blokować sie w lodówce na ratsie czy innych ciasnych przejściach. 

Proponuję też żeby każdy słyszał każdego - między teamami oraz admin żeby widział co piszą "zmarli" gracze czy gracze z przeciwnej drużyny na team sayu - ułatwiło by to wyłapywanie wyzwisk, przekleństw, puszczania muzyki czy darcia się przez mikrofon.

• 1
Dołączona grafika
http://

ONLINE   BaQsny*

BaQsny*

Uważaj bo idę za Tobą z kosą.

• Zasłużony
  • Inne:: VIP
  • 1447 postów

Raz  się już wypowiadałem na ten temat. Z configu da się usunąc bana wiec nie wiem czy to takie skuteczne. co do usuniecia napisu banowania oraz vipa, to jest to zbedne gdyz jezeli jakis odpal juz na prawde chce nabic topke to wejdzie na forum zobaczy kto jaki ma nick (fakt czasem admin na inny nick niz na forum) ale komu sie go chce zmieniac, napis vip raczej nie bedzie usuwany gdyz gracz placac za niego chce byc teoretycznie "lepszy" od innych i nie wiem czy komus by sie to spodobalo jak ktos usunie jego vipa w tabeli oraz powitanie. Zawsze to jakis respekt a czasem jezeli vip jest na serwerze a admina nie ma to moze przez chwile udawac admina i jezeli typek sie nabierze to po prostu ucieknie. Co do malej mapy to jest za tym, gdyż sam gralem i nie lubie szukac 1 osoby po duzej mapie, to po prostu strata czasu.

• 0

OFFLINE   WujekDolar

WujekDolar

Początkujący

• Arenowicz
  • 23 postów

Hmmmmm w sumie czy ja wiem czy to banowanie na confing jest mało skuteczne? Na pewno bardziej niż banowanie na IP bo każdy w sumie neta rozłączyć potrafi a większość grających tutaj notorycznie na aktywnym banie i na aimbocie to dzieci w wieku może 12 lat i wątpię żeby potrafili sobie poradzić z takim banem a na pewno by im to utrudniło ponowne wejście na serwer i psucie gry innym czystym graczom podczas gdy admina nie ma na serwerze , ja gdy tylko ktoś jest na steam to pisze ale nie zawsze są .

• 0
Dołączona grafika

OFFLINE   fAntaro_

fAntaro_

bot?????

• Zasłużony
  • Inne:: Arenowicz
  • 1124 postów

Fajne propozycję i sądzę, że powinny zostać wgrane .

Drugą propozycją jest usunięcie komunikatu o wejściu na serwer vipa , ponieważ to też już w jakimś stopniu ostrzega cheaterów i stają się ostrożni co utrudnia znacznie pracę admina oraz wykrycie kogoś na odpale.

O to walczę, aby zostało wgrane również na DD2 i jakże na wszystkie serwery sieci CS-ARENA , gdyż Ty " Wujku " tutaj wszystko w racjonalny i czytelny sposób przedstawiłeś . Może nie grywam na takich modach typu COD/4FUN , ale chyba Ty grywasz skoro Twoja wypowiedz to nie trzy zdania, lecz wszystko sensownie przemyślane i rzetelnie napisane każde zdanie, które trafia od razu do czytelnika i wie o czym jest mowa .

Moje zdanie jest oczywiście na korzyść Twojej propozycji, a fragment, który pozwoliłem sobie zacytować chciałbym, aby został wgrany na każdy NASZ serwer .

• 1

A, kto umarł ten nie żyje ... .

331iqsp.jpg

MAM W DUPIE

CZY KTOŚ MNIE LUBI, CZY NIE LUBI

MAM W DUPIE

SWOJE MYŚLĘ, SWOJE MÓWIĘ

MAM W DUPIE

CZY KTOŚ MNIE LUBI, CZY NIE LUBI

MAM W DUPIE

SWOJE MYŚLĘ, SWOJE MÓWIĘ...

OFFLINE   Atos

Atos

GRAFIK

• Grafik
  • 193 postów

Ja też nie gram na serwerze cod ale w pełni popieram tak jak fantaro twoją propozycję odnośnie usunięcia komunikatu, że na serwer wbija vip. Jestem również za dodaniem questów gra  będzie znacznie ciekawsza.

• 2

54223832983320509029.jpg

ONLINE   BaQsny*

BaQsny*

Uważaj bo idę za Tobą z kosą.

• Zasłużony
  • 1447 postów

To może usunąc całego vipa? bo jak ktos napisze ze ma vipa to tez wyjdą.. Logiczne

fAntaro_ (06 październik 2016 - 16:19):
Coś by się stało ? Jakby zostało to wyłączone, bo sądzę raczej, że Nikomu korona z głowy nie spadnie ... . A, Ty Baq już wydziwiasz ... .

• 0

OFFLINE   WujekDolar

WujekDolar

Początkujący

• Arenowicz
  • 23 postów

BaQsny* nikt nie mówi o usuwaniu , ja osobiście też posiadam , tylko mnie jakoś to nie jara że serwer mnie wita gdy wchodzę albo że mam prefiks w tabelce , kupiłem go po to aby mieć dostęp do pewnych klas i inne bonusy z niego a nie żeby mnie witał serwer....... myślę że każdy lub większość po to go właśnie go kupiła , więc nie wiem czemu aż tak by Ci przeszkadzało usunięcie tylko tych dwóch rzeczy z niego.

• 0
Dołączona grafika

OFFLINE   Kacper.

Kacper.

Zaawansowany

• Admin [TS3]
  • 245 postów

Co do tego "/codtop15" przecież masz /top10 
Mała mapa jak najbardziej za. Powinno być to wgrane. :D

• 0

Dołączona grafika