Skocz do zawartości
  • Ogłoszenia

• Tiger-Swat

Reaktywacja/Przebudowa   15.01.2018

Drodzy użytkownicy!
      Jak niektórzy z Was mogli przeczytać na grupie facebook, ruszyliśmy z reaktywacja Areny. 
      Na chwilę obecną forum jest w przebudowie, pracujemy prężnie każdego dnia, aby przywrócić Sieci dawną świetność. 
      Nie przejmujcie się chwilowymi błędami, które nie muszą a mogą się pojawić (przeszliśmy na nowszą wersję silnika forum). 
      Mamy nadzieję, że tak jak dawniej tak i teraz - staniemy ramię w ramię na piaskach Areny Pozdrawiamy i witamy serdecznie
`slasch1.

Redaktor Andrut ? :3

Rekomendowane odpowiedzi

Imię: Adrian 
StaĹź na forum: Trochę czasu juĹź tu jestem :D
Jak sobie wyobraĹźasz swoja przyszłą prace jako Redaktor?: Najbardziej zajmował bym się newsami ale od czasu ,do czasu moĹźe by jakiś wywiad się zrobiło :3
Co przemawia za tym, żeby Cię przyjąć: Mało redaktorów (tylko jeden), trzeba jakoś rozruszać forum :D
Posiadasz jakieś doświadczenie ? (gazetka szkolna, blog itp.): Za dawnych lat to robiło się jakieś gazetki szkolne :D Redaktorem byłem na jednej serwerowni , ktĂłra niestety po pewnym czasie upadła 
Próbny wywiad / news: Dam tu fragment bo jestem w trakcie tworzenia terminarzu LM , który się prawdopodobnie jutro wieczorem ukaże :D
Wiem , wiem jest trochę sztywny ,ale jak mĂłwiłem jeszcze nad nim pracuję :3  

Cześć : D

Chciałbym zaprezentować wam terminarz Ligi MistrzĂłw 2016/17 :D

Grupa A:

1.PSG;
2.Arsenal;
3.FC Basel;
4.Ludogorec.

Grupa B:

1.Benfica;
2.Napoli ;
3.Dynamo KijĂłw;
4.Besiktas.

Grupa C:

1.FC Barcelona;
2.Manchester City;
3.Borussia M’Gladbach;
4.Celtic.

Grupa D:

1.Bayern Monachium;
2.Atletico Madryt;
3.PSV Eindhoven;
4.Rostow.

Grupa E:

1.CSKA Moskwa;
2.Bayer Leverkusen;
3.Tottenham;
4.AS Monaco.

Grupa F:

1.Real Madryt;
2.Borussia Dortmund;
3.Sporting;
4.Legia Warszawa.

Grupa G:

1.Leicester;
2.FC Porto,
3.Club Brugge,
4.Kopenhaga.

Grupa H:

1.Juventus;
2.Sevillał
3.Lyonł
4.Dinamo Zagrzeb.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

CzekaĹem na te podanie :)

OczywiĹcie jestem na Tak jakieĹ doĹwiadczenie masz gdyĹź peĹniĹeĹ juĹź tÄ funkcje.

Redaktor aktualnie jest jeden a przyda siÄ kolejny.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.