Skocz do zawartości
  • Ogłoszenia

• Tiger-Swat

Reaktywacja/Przebudowa   15.01.2018

Drodzy użytkownicy!
      Jak niektórzy z Was mogli przeczytać na grupie facebook, ruszyliśmy z reaktywacja Areny. 
      Na chwilę obecną forum jest w przebudowie, pracujemy prężnie każdego dnia, aby przywrócić Sieci dawną świetność. 
      Nie przejmujcie się chwilowymi błędami, które nie muszą a mogą się pojawić (przeszliśmy na nowszą wersję silnika forum). 
      Mamy nadzieję, że tak jak dawniej tak i teraz - staniemy ramię w ramię na piaskach Areny Pozdrawiamy i witamy serdecznie
`slasch1.

Redaktor Andrut ? :3

Rekomendowane odpowiedzi

Imię: Adrian 
StaĹź na forum: Trochę czasu juĹź tu jestem :D
Jak sobie wyobraĹźasz swoja przyszłą prace jako Redaktor?: Najbardziej zajmował bym się newsami ale od czasu ,do czasu moĹźe by jakiś wywiad się zrobiło :3
Co przemawia za tym, żeby Cię przyjąć: Mało redaktorów (tylko jeden), trzeba jakoś rozruszać forum :D
Posiadasz jakieś doświadczenie ? (gazetka szkolna, blog itp.): Za dawnych lat to robiło się jakieś gazetki szkolne :D Redaktorem byłem na jednej serwerowni , ktĂłra niestety po pewnym czasie upadła 
Próbny wywiad / news: Dam tu fragment bo jestem w trakcie tworzenia terminarzu LM , który się prawdopodobnie jutro wieczorem ukaże :D
Wiem , wiem jest trochę sztywny ,ale jak mĂłwiłem jeszcze nad nim pracuję :3  

Cześć : D

Chciałbym zaprezentować wam terminarz Ligi MistrzĂłw 2016/17 :D

Grupa A:

1.PSG;
2.Arsenal;
3.FC Basel;
4.Ludogorec.

Grupa B:

1.Benfica;
2.Napoli ;
3.Dynamo KijĂłw;
4.Besiktas.

Grupa C:

1.FC Barcelona;
2.Manchester City;
3.Borussia M’Gladbach;
4.Celtic.

Grupa D:

1.Bayern Monachium;
2.Atletico Madryt;
3.PSV Eindhoven;
4.Rostow.

Grupa E:

1.CSKA Moskwa;
2.Bayer Leverkusen;
3.Tottenham;
4.AS Monaco.

Grupa F:

1.Real Madryt;
2.Borussia Dortmund;
3.Sporting;
4.Legia Warszawa.

Grupa G:

1.Leicester;
2.FC Porto,
3.Club Brugge,
4.Kopenhaga.

Grupa H:

1.Juventus;
2.Sevillał
3.Lyonł
4.Dinamo Zagrzeb.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

CzekaĹem na te podanie :)

OczywiĹcie jestem na Tak jakieĹ doĹwiadczenie masz gdyĹź peĹniĹeĹ juĹź tÄ funkcje.

Redaktor aktualnie jest jeden a przyda siÄ kolejny.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja również jestem na tak. Kolejny redaktor się przyda szczególnie, że do tej pory jest tylko jeden.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Automatyczna wiadomość!

Ten temat został przeniesiony z "forum cs-arena.eu → Redakcja → Rekrutacja ON" do "Archiwum → Archiwum".

Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post a Administracja forum rozpatrzy temat ponownie.

Administracja CS-Arena.eu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.