Skocz do zawartości

Partnerzy

• Ogłoszenia

• Tiger-Swat

Reaktywacja/Przebudowa   15.01.2018

Drodzy użytkownicy!
      Jak niektórzy z Was mogli przeczytać na grupie facebook, ruszyliśmy z reaktywacja Areny. 
      Na chwilę obecną forum jest w przebudowie, pracujemy prężnie każdego dnia, aby przywrócić Sieci dawną świetność. 
      Nie przejmujcie się chwilowymi błędami, które nie muszą a mogą się pojawić (przeszliśmy na nowszą wersję silnika forum). 
      Mamy nadzieję, że tak jak dawniej tak i teraz - staniemy ramię w ramię na piaskach Areny Pozdrawiamy i witamy serdecznie
matek101415

Skarga

Rekomendowane odpowiedzi

TwĂłj nick na forum:Brudny haryy
Nick oskarĹźonego:Admin: krzysiek
Opis sytuacji:ten admin to totalna poraĹźka, zgĹaszaĹem 3 razy na u@, ze dane osoby stojÄ na respie caĹa runde a on to w dupie miaĹ wolaĹ graÄ.Jeszcze bana dostalem za kulture ale kit z tym.
Dowody:Demko zobaczcie z 20,48 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Krzysiek mĂłgĹ po prostu tego nie zauwaĹźyÄ tak wiÄc uwaĹźam, Ĺźe ta skarga nie ma wiÄkszego sensu.

Co do kultury to zwarzaj na pewne sĹowa.

Dodatkowo zĹy dziaĹ.

Zamykam i proszÄ bez nerwĂłw i dobranie nastÄpnym razem odpowiedniego dziaĹu.

Ps. Jak Krzysiek bÄdzie chciaĹ siÄ do tego odnieĹÄ otworzy temat.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Po pierwsze - jestem przekonany, że nie pisałeś zgłoszenia na u@ trzykrotnie. Jedyne, co widziałem na u@ to pytanie, czy mam admina (wszystko jest do sprawdzenia w logach). Po drugie - na pewno nikt nie stał na respie tt, jak sam piszesz, "całą rundę" (to również można sprawdzić - na demku). Jeśli się mylę, w co wątpię - trudno - nie wszystko da się wyłapać. Ogólnie w tym czasie TT, jako drużyna, wykonywała cele mapy i wygrywała rundy, a CT szukało na respie TT nie wiadomo czego - graczy afk? Wykonuj cele mapy - pilnuj BS, a nie płacz później, że Cię biją na repie.

Przenoszę do odpowiedniego działu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.