Skocz do zawartości

Partnerzy

• Ogłoszenia

• Tiger-Swat

Reaktywacja/Przebudowa   15.01.2018

Drodzy użytkownicy!
      Jak niektórzy z Was mogli przeczytać na grupie facebook, ruszyliśmy z reaktywacja Areny. 
      Na chwilę obecną forum jest w przebudowie, pracujemy prężnie każdego dnia, aby przywrócić Sieci dawną świetność. 
      Nie przejmujcie się chwilowymi błędami, które nie muszą a mogą się pojawić (przeszliśmy na nowszą wersję silnika forum). 
      Mamy nadzieję, że tak jak dawniej tak i teraz - staniemy ramię w ramię na piaskach Areny Pozdrawiamy i witamy serdecznie
NyoN

Wywiad z Arabkiem

Rekomendowane odpowiedzi

Redaktor: Dzisiaj porozmawiamy z Arabkiem, moderatorem Cs-Areny. Witaj.

Arabek: Siemka

Redaktor: Opowiedz nam o sobie. :)

Arabek:  No cóş na imiÄ mi Mariusz mam 16 lat. Moje hobby to piĹka noĹźna oraz gry komputerowe. UczÄszczam do 1 klasy Technikum na profil Technik pojazdĂłw samochodowych hmm nie wiem co jeszcze. :)

Redaktor: Ok, przybliĹźyĹeĹ nam choÄ trochÄ swojÄ osobÄ. Grasz w jakimĹ klubie sportowym?

Arabek: Obecnie nie. Dwa lata temu musiaĹem zrezygnowaÄ z gry z powodu problemĂłw z kolanami od tamtego czasu gram tylko jak siÄ nadarzy okazja. Jednak pomimo to staram siÄ wrĂłciÄ do gry w klubie.

Redaktor:  WspĂłĹczujÄ, wiÄzaĹeĹ swojÄ przyszĹoĹÄ ze swoim hobby?

Arabek:  Nie za specjalnie chociaĹź chciaĹem jak kaĹźdy dzieciak zagraÄ kiedyĹ w dobrym klubie i ĹźyÄ z tego co lubiÄ czyli gry w piĹkÄ.

Redaktor: Warto mieÄ marzenia, ale teraz wrĂłÄmy do rzeczywistoĹci. Czym siÄ kierowaĹeĹ gdy wybieraĹeĹ profil szkoĹy?

Arabek:  Hmm ciekawe pytanie :).  WĹaĹciwie szukaĹem jakiegoĹ ciekawego i przyszĹoĹciowego kierunku oraz szkoĹy nie za daleko od miejsca zamieszkania. W planach miaĹem takĹźe profil informatyczny jednak koniecznoĹÄ dojazdĂłw i brak znajomych skĹoniĹo mnie do zrezygnowania z niego.

Redaktor: Ciekawie, ĹźyczÄ powodzenia w edukacji. Teraz wrĂłÄmy do twojego drugiego zainteresowania. Twoje ulubione gry to?

Arabek:  A dziÄkujÄ.  UlubionÄ grÄ jest zdecydowanie Counter-Strike 1.6 gdyĹź Cs:Go jakoĹ mnie nie pociÄga. DrugÄ grÄ jest gra na smartfony Clash of Clans i trzeciÄ juĹź na PC - Fifa 16.

Redaktor:   WidzÄ, Ĺźe masz fajny gust :). SkÄd pomysĹ na twĂłj nick? :D WiÄĹźe siÄ z nim jakaĹ historia?

Arabek: PomysĹ wziÄĹ siÄ z mojej ksywki - Arab, ktĂłrÄ wymyĹlili mi znajomi poczas pewnego meczu w piĹkÄ. ByĹo gorÄco i nosiĹem koszulkÄ na gĹowie co wyglÄdaĹo jak turban i tak siÄ zaczÄĹo.

Redaktor:  No no :D. Jak wspomniaĹem na poczÄtku jesteĹ moderatorem. Czy swojÄ "pracÄ" na Arenie traktujesz jako codziennoĹÄ?

Arabek:  Tak. TraktujÄ tÄ rolÄ bardzo powaĹźnie i staram siÄ wywiÄzywaÄ siÄ ze swoich obowiÄzkĂłw jak najlepiej. Nie potrafiÄ nie zajrzeÄ na forum aby zobaczyÄ co siÄ dziejÄ. Moderowanie sprawia mi przyjemnoĹÄ i czerpie satysfakcjÄ z tego, Ĺźe mogÄ siÄ w jakimĹ stopniu przyczyniÄ do funkcjonowania sieci.

Redaktor: Czy chciaĹbyĹ kiedyĹ awansowaÄ na J@?

Arabek: MyĹlÄ, Ĺźe tak nie ukrywam, Ĺźe chciaĹbym sprĂłbowaÄ kiedyĹ swoich siĹ na tym stanowisku. Kto by nie chciaĹ? :)

Jednak sÄ to tylko marzenia.

Redaktor:  Marzenia warto speĹniaÄ. JakÄ muzykÄ najbardziej lubisz sĹuchaÄ?

Arabek: Co do muzyki to mĂłj ulubiony gatunek to Rap oraz Hip Hop chociaĹź tak naprawdÄ mogÄ sĹuchaÄ wszystkiego co wpada w ucho.

Redaktor:  Podasz tytuĹy paru ulubionych piosenek? :)

Arabek: Dam tutaj linki do moich 3 ulubionych piosenek:

1. 

2. 

3. https://www.youtube.com/watch?v=BzwUXUiwiuM&feature=youtu.be

MyĹlÄ, Ĺźe wiÄcej nie ma co wymieniaÄ :)

Redaktor:  MyĹlÄ, Ĺźe dowiedzieliĹmy siÄ o tobie duĹźo informacji. DziÄkujÄ za poĹwiÄceny mi czas. Bardzo miĹo mi siÄ z toba rozmawiaĹo.

Arabek:  RĂłwnieĹź DziÄkujÄ i pozdrawiam czytelnikĂłw.

Czekam na opinie. MĂłj pierwszy wywiad ;)

• Upvote 9

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Całkiem zgrabny wywiad, jeśli to Twój pierwszy raz z tego typu formą, to szczere gratulacje. Jeszcze wiele pracy przed Tobą ale już teraz mogę Ci powiedzieć, że Jesteś na dobrej drodze. Tak trzymać :)

PS: No i w końcu wiem, dlaczego Arab to Arab :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak na pierwszy raz no to całkiem całkiem. :) Choć ten wywiad mógłby być o wiele dłuższy gdybyście się postarali (nie tylko redaktor, ale rozmówca też mógłby bardziej rozbudowywać swoje wypociny :D ).

Repka leci. :) Zobaczymy co będzie dalej ;>

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.