Skocz do zawartości
  • Ogłoszenia

• Tiger-Swat

Reaktywacja/Przebudowa   15.01.2018

Drodzy użytkownicy!
      Jak niektórzy z Was mogli przeczytać na grupie facebook, ruszyliśmy z reaktywacja Areny. 
      Na chwilę obecną forum jest w przebudowie, pracujemy prężnie każdego dnia, aby przywrócić Sieci dawną świetność. 
      Nie przejmujcie się chwilowymi błędami, które nie muszą a mogą się pojawić (przeszliśmy na nowszą wersję silnika forum). 
      Mamy nadzieję, że tak jak dawniej tak i teraz - staniemy ramię w ramię na piaskach Areny Pozdrawiamy i witamy serdecznie
rock'nrolla

MoĹźe ... .

Rekomendowane odpowiedzi

ImiÄ: Dominik

DoĹwiadczenie w moderowaniu: Nie, ale czy Wy mieliĹcie ...?

DoĹwiadczenie AMXX oraz AMXBans: jakieĹ jest ( bans mĂłj Ĺwiat ) .

Na jakim serwerze posiadasz admina?: SÄdzia, DD2

CoĹ o sobie: Mieszkasz w Warszawie . Pracuje na budowie ( g/k , malowanie , szpachlowanie itd... ) ze sĹodyczy lubiÄ tylko PIWO .

Dlaczego Ty?: Warto byĹoby sprĂłbowaÄ. Jestem juĹź tutaj prawie rok . PoznaĹem forum od kaĹźdej strony . Wiem, Ĺźe czasami jestem nie miĹy , ale kaĹźdy jest inny . A, chciaĹbym zobaczyÄ czym siÄ to je . JeĹźeli ma zostaÄ jedna osoba tylko moderatorem. To proszÄ o danie szansy Rybami, gdyĹź napisaĹ podanie wczeĹniej i juĹź zbiera plusy .

• Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

OsobiĹcie jestem na Nie.

JesteĹ dobrym adminem jak i ubt ale jednak twoje zachowanie momentami jest karygodne co przekreĹla wszystko.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dam ci tak pod warunkiem, Ĺźe poprawisz swoje zachowanie. Wymagania spełniasz więc nie widzę przeszkĂłd a zachowanie to jest jedyny minus ktĂłry zawsze moĹźna poprawić. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja jestem na nie. Jesteś dobrym "sędzią" i to jest na razie posada dla cb. :D
Twoje zachowanie często pozostawia wiele do życzenia. ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Fantaro ! 

Ode mnie wielkie TAK.

OgarniÄcie moderatora to nie bÄdzie dla Cb coĹ trudnego.

Zabierasz mi wszystkie tematy w dziale Bany xD, jednak to pokazuje twojÄ aktywnoĹÄ nie tylko w cs jak i w Ĺźyciu forum.

Jedynym minusem jest to Ĺźe jesteĹ wybuchowy w znacznym tego sĹowa znaczeniu, ale myĹlÄ Ĺźe i z czasem tÄ wadÄ poprawisz.

W koĹcu mod czyli zachowanie ( Kultura osobista ) przede wszystkim :)

Tyle ode mnie Przyjacielu ! :)

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Lubie ciebie bardzo ale jak już pisali twe zachowanie tu można wiele napisać, sam dobrze wiesz :). Moderator musi być opanowany i nie działać pod wpływem emocji a twoje wybuchy mogą doprowadzić do bezpodstawnych warnów. Wybacz ale jestem na Nie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zacytuje : Maciula "Jedynym minusem jest to że jesteś wybuchowy w znacznym tego słowa znaczeniu, ale myślę że i z czasem tą wadę poprawisz." , tak na prawdę tylko się boje , że ktoś może Cię wyprowadzić z równowagi i możesz trochę odreagować :)
Pokazało to już parę sytuacji , ale ja jestem na tak , po to się daje ludziom różne funkcje w życiu , by się uczyli i może w twoim wypadku to Ci pomoże ...
Problemów z ogarnięciem na pewno nie będziesz miał , bo jesteś ogarnięty , bardziej się boje o emocję , ale myślę , że trzeba dać Ci szansę , bo nie wiadomo co będzie :)
TAK

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jestem na Nie, jestes zbyt wybuchową osobą, jezeli cos nie idzie po Twojej myśli od razu robisz aferę. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Widzisz Fantaro jakie zachowanie jest waĹźne?

Gdyby nie twoje wybuchy emocji to wszyscy byliby na tak uwierz mi, a ostatnio pokazaĹeĹ swoje wybuchy i kaĹźdy to zapamiÄtaĹ (trudno byĹoby nie zapamiÄtaÄ xd).

Ja osobiĹcie jestem za daniem ci szansy, jesteĹ dobrym ubt, jesteĹ z nami juĹź doĹÄ dĹugo, na forum jesteĹ czÄsto i to daje ci duĹźy plus :)

Jestem na TAK, podania nie zamykam jeszcze, poczekamy na wypowiedĹş reszty arenowiczĂłw ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przepraszam, Ĺźe siÄ wypowiem . Raz siÄ Ĺşle zachowaĹem przyznaje , ale 3/4 gĹosĂłw na NIE w ogĂłle Mnie nie zna tak jak ja ich , ale niech sobie pisza . I nie bÄdÄ pĹakaĹ z tego powodu jak nie dostanÄ ... .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przyda się ktoś, kto może poświęcić swój czas na pilnowanie porządku również na forum i nie da sobie w kaszę dmuchać. Jeśli nie będziesz w przesadny sposób wyrażał emocji, to jestem jak najbardziej na tak.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.