Skocz do zawartości
  • Ogłoszenia

• Tiger-Swat

Reaktywacja/Przebudowa   15.01.2018

Drodzy użytkownicy!
      Jak niektórzy z Was mogli przeczytać na grupie facebook, ruszyliśmy z reaktywacja Areny. 
      Na chwilę obecną forum jest w przebudowie, pracujemy prężnie każdego dnia, aby przywrócić Sieci dawną świetność. 
      Nie przejmujcie się chwilowymi błędami, które nie muszą a mogą się pojawić (przeszliśmy na nowszą wersję silnika forum). 
      Mamy nadzieję, że tak jak dawniej tak i teraz - staniemy ramię w ramię na piaskach Areny Pozdrawiamy i witamy serdecznie
mojeziomki2311

Dajcie mi spróbowa� by� adminem.

Rekomendowane odpowiedzi

ImiÄ:Kacper
DoĹwiadczenie w moderowaniu:Mam 
DoĹwiadczenie AMXX oraz AMXBans: Mam a jak nie bede wiedziaĹ to z pomocÄ starszych adminĂłw napewno teĹź zdobede kazda wiedze
Na jakim serwerze posiadasz admina?: Nigdy nie miaĹem adma i chciaĹbym sprĂłbowaÄ.
CoŠo sobie: Cóş mieszkam w Katowicach i lubie bardzo grac w gry komputerowe przeaznie jest to counter strike cs 1.6 jak i go
Dlaczego Ty?: PoniewaĹź gram praktycznie jak i fizycznie codzinnie na servie  chcailbym banowaÄ cheaterĂłw i graczy nie przestrzegajÄcych regulaminu mĂłj pierwszy wniosek zostaĹ odrzucony ale prosze ten rozpatrzeÄ lepiej. BÄdÄ sie staraĹ byÄ dobrym adminem.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.